Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Kaštoninis Vėžliukas ( Pelusios Castaneus )

- - - - -

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
DD123

DD123

    Naujokas

  • Vartotojas
  • Akis
  • Pranešimai: 1
  • Kartu nuo 2015-Grd-29
  • Amžius: 45

Sveiki, įsigijome naują gyventoją - kaštoninį vėžliuką

rodos jau apsiprato, tačiau sauso maisto kol kas nevalgo, tik sliekus

mėgsta pasirausti, tarsi pasikasyti kiautą į uolos apačią - ar čia nieko blogo?

taip pat norėjau patarimo dėl UV lempos, kur įsygyti ir kokia būtų rekomenduotina? ar galima vietoj akvariumo lempos įstatyti analogišką UV? ar turi būti abi?

kadangi esu naujokė, tikiuosi klausimai nepasirodys banalūs :)

 

labai laukčiau pagalbos ir patarimo:)