Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Gaidelis Guli Dugne, Staigūs Judesiai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
JustinaB

JustinaB

    Naujokas

  • Vartotojas
  • Akis
  • Pranešimai: 1
  • Kartu nuo 2015-Geg-26
  • Amžius: 33

Sveiki, praėjusią savaitę įsigijau apvalų akvariumą su gaideliu. Viskas buvo gerai, plaukiojo normaliai, bet nuo vakar visą laiką guli dugne, pakyla tik kai ateinu pakalbinti, arba kai reikia įkvėpti oro, o po to vėl leidžiasi į dugną, visąlaik į tą pačią vietą. Kai būna iškilęs plaukioja staigesniais judesiais nei anksčiau.

 

Kas jam galėjo nutikti? Ar gali būti susiję su tuo, kad vakar pakeičiau vandenį? Gal kažką neteisingai padariau? Pyliau tokios pačios temperatūros, lašinau lašiukus, kuriuos davė parduotuvėj.