Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Diffuzerio Problema

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 19

Arunas999

Arunas999

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Grd-14
  • Amžius: 44

Sveiki,
isigyjau toki diffuzeri: http://www.ebay.com/... ... 418ff53d9e
Norejau pasidometi,kaip sumazinti mazu burbuliuku dulksna akvariume? Akvariumas 450l,pajungta 10-15cm nuo filtro isejimo.Mazdaug 1500-2000cm slangos ilgis nuo diffuzerio iki isejimo i akvariuma,bet dulksna matoma.Ka patartumete? :)

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04
  • Amžius: 36

Pas mane tas pats buvo, tai pasidariau išorinį reaktorių. Dulksnos nebėra.

PS kaip siurblio našumas, kai žarnos po du metrus?

Arunas999

Arunas999

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Grd-14
  • Amžius: 44

Del zarnos ilgio didelio surblio susilpnejimo nepajutau.Cia pasiule prailginti zarna iki 5-6m ir turetu dulksnos nesimatyti.Gal kas bande toki varijanta?

geraltas

geraltas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Lie-10
  • Amžius: 47

Pas mane tas pats buvo, tai pasidariau išorinį reaktorių. Dulksnos nebėra.

PS kaip siurblio našumas, kai žarnos po du metrus?

pademonstruok kokį pasidarei, nes atomizerio dulksna ir mane erzina.

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

nieko ypatingo nepasidariau. Gavau dykai vandens filtro korpusą, jungtis ir sklendes. Sujungia ir tiek. Kiek gremėzdiškai gavosi, bet kai nelendi, tai stovi sau ir viskas. Srovę leidžiu per filtrą, bypass beveik niekada nenaudoju. Filtre yra JBl filter balls'ai supilti. Tai visas šitas reikalas man kainavo iki 30 litų. Rezultatu patenkintas, dulksnos nebėra, angliarūgštę tirpina puikiai, jokių burbulų neišspjauna, filtro srovė nelabai nukentėjo.

Pridėtas failas(-ai)

Šį pranešimą redagavo Daynewss: 2015 Bal 07 - 07:06

geraltas

geraltas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Lie-10

Ką reiškia: "bypass beveik niekada nenaudoju"?

Svarbu savo darbą atlieka.

Ir turbūt nereikia laikyti aukšto spaudimo. Aš dabar atomizeryje laikau apie 3,0

knocker

knocker

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 43

Na reaktoriaus vienas iš pranašumų, kad padavimo linijoje slėgis nereikalingas, aš pvz laikau 0,5-0,8 bar...

Pas mane irgi savadarbis reaktorius, tik ne iš filtro o iš akrilinio vamzdžio (40mm) ir įvairių PVC fasoninių dalių (aklė 40mm, du adapteriai žarnai prijungti 16/19mm, aklė srieginė 40 mm ir mova klijuojama su sriegiu 40mm plius Akrilinės alkūnėlės 4/6mm žarnelėms)... Kaina gaunasi gal šiek tiek daugiau nei iš filtro bet vietos užima mažiau, ir atrodo gal šiek tiek geriau... Nors jei vieta spintelėje ne problema tai galima naudoti ir vandens filtro korpusą, savo darbą tikrai atliks. Tik aš naudočiau skaidrų korpusą, kad matytųsi situacija viduje reaktoriaus...

Žodžiu Jei erzina migla, tai pasirinkimas tik vienas - išorinis reaktorius...;) O koks tai čia variantų yra gana daug..

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

Bypass (apėjimas) mano supratimu naudojamas tam, kad galima būtų reguliuoti srovės sumažėjimą.

Kai dariau šį "šedevrą" galvojau, kad stipriai sumažės srovė, jei tekės per filtro vidų ir užpildus. Pailgėja vandens kelias, atsiranda posūkiai ir filtras užpildytas bioballs'ais, tačiau didelio srovės netekimo nepastebėjau, tai visas vanduo teka per filtro korpusą, nei kiek per "apėjimą" neleidžiu, nebent reikia popmuoti vandens į filtrą po praplovimo.

Dėl slėgio tai tikrai aukšto nereikia. Yra čia. Iš kitos pusės, kai buvo inline atomizer'is, tai jam didelio slėgio taip pat nereikėjo. Gal dėl to, kad trumpai naudojau ir nespėjo užsikimšti.

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

Galima naudoti mažesnį filrto korpusą. Mažiau vietos užims ir atrodys "gražiau".

Dėl permatomo korpuso reikės paklausti ar turi tokių, nes kaip minėjau gavau dovanų beveik visas medžiagas, tai kaip sakoma, į dantis nežiūrėjau :D 

knocker

knocker

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --

Taip filtro korpusą galima naudoti ir trumpesnį, bet jo diametras dažniausiai bus toks pat kaip ir 10" filtro...

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

Taip, diametras toks pats tik aukštis dvigubai mažesnis

geraltas

geraltas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Lie-10

Naudoju atomizerį 3+ metai ir kažkaip migla akvariume erzina.

Gal turite kokią nuorodą su gamybos procesu, nes iki Senukų toloka, nesinori kelis kartus važiuoti.

knocker

knocker

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --

Jei skaitai angliškai vienas iš reaktoriaus gamybos variantų yra čia.

Ten ir daug paaiškinimų kas ir kaip. 

Gali ir pažiūrėti šį video

geraltas

geraltas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Lie-10

Dėkui knocker.

Ką siūlytumėte dėti į vidų, kad srovė nesilpnėtų?

Kaip supratau Daynewss JBL bioballs naudoja.

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

Gali kokią stambią kempinę dėti ar kokį tinklelį sukišt. Esmė tame, kad srovė ir užpildas sudaužytų burbulą .

geraltas

geraltas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Lie-10

Iš tikro radau daug reaktorių prigaminta Cerges co2 reator.

Ir dabar supratau, kaip knocker iš vamzdžio reaktorių padarė. :)

Jūs Co2 paduodat prieš reaktorių ar į reaktorių?

Aš dar nežinau kaip, pirma važiuosiu dalių ieškoti.

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

Siųlau pirmiau sužinoti kaip viskas vyksta, o paskui detalių važiuoti, nes po to dar kartą reikės ;) Tiesa, šiandien juk trečiadienis, senukuose pigiadienis.

Pas mane padavimas prieš reaktorių, matosi foto.

geraltas

geraltas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Lie-10

Aha, taip ir supratau, kad reikės kelių kartų. :)

Kažkokiam forume skaičiau, kad nieko nėra fainiau, kaip DIY padarytas devaisas veikia.

geraltas

geraltas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Lie-10

Kiek stipriai sumažėja srovė?

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

matavau "iš akies", tai beveik nepakito. daug stipriau jaučiasi, kuomet filtre sintaponas užsineša ir/arba stambi kempinė