Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Informacija Internete

- - - - -

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#21
megis

megis

    Senbuvis

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
  • Amžius: 55
Egi. Nesiparink, jiems tada bus gerai sloikas kad būtų patenkinti,
Čia kaip kam, aš pvz maximalistas,
Ir man nėra to pasakymo - biski.
Ir visur kur siekiau tai maximum, bet
Mes ne visi

 

vistiek taves nesuprantu,kodel tu nenori patarineti pats,o mane verti patarineti ,kazkokiu vaiku baubu vadini,gal galvoji ,kad as jau geresniu akvu nebesugebu padaryti ,kaip tik sloika su klounais??man atrodo lietuvoj pilna tokiu patarinetoju ir be manes ,beda ta,kaip padaryti gera akva patarinetoju nera visi tik atsakymu konkreciu nori


Šį pranešimą redagavo megis: 2015 Vas 27 - 21:45