Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Reikia Konsultacijos Del Juwel Rio 400 Remonto

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

mantas444

mantas444

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2015-Vas-04
  • Amžius: 40

Sveiki,

turiu beda su akvariumu Juwel 450litru, 150 cm ilgio 60 sm aukscio ir 50 cm plocio. Nuluzo abi isilgines saramos kurios yra is plasmases,  akvariumas pasipute, nuleidau vandens siek tiek ir laikau, nes bijau, kad nesuluztu stiklas nuo lenkimo. Esu labia prastas darant tokius visokius darbus kaip klijavimas ir panasiai, nebenoriu deti plastmasiniu detaliu sutvirtinimui, o stiklines. Gal kas galetu duoti kokiu nors patarimu kaip tai padaryti, neklijuojant isilginiu per visa akvariuma sutvirtinimu(gyvenu anglijoj todel negaliu pasinaudoti musu geru meistru paslaugomis )?   Ir dar klausimas mano tas akvariumas yra 10mm stiklo, kokios galimybes jei as ji laikyciau pripilta pilna be jokiu sutvirtinimu virsuj, kad jis suduztu nuo tempimo?

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04
  • Amžius: 37

Dvi temas žemiau apie panašius dalykus kalbėjom.

Artuuras

Artuuras

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Sau-31
  • Amžius: 29

Mano Juwel rio 240 taip pat nulūžo, buvau visiškai išleidęs vandenį kai restarta dariau ir tiesiog su silikonu ta standumo sąramą suklijavau, laikė metus laiko, kol vėl lūžo. Tada teko nuleist šiek tiek vandens ir sąramą pasigamint iš organinio stiklo ir suklijuot silikonu. Iki dabar jokių bėdų neturiu. 

Dėl saugumo tai skaičiau, kad turėtų laikyti ir be tų sąramų. Bet man tai pasitikėjimo nekelia.

mantas444

mantas444

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2015-Vas-04
Aciu labai uz atsakyma. O is organinio stiklo pasigaminai tokia kaip originali ar kazkaip savaip sugalvojei? As turiu omeny ar padarei uzkabinama uz remo ar klijavai prie stiklo?

Artuuras

Artuuras

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Sau-31
  • Amžius: 29

Va panašiai kaip čia dariau, paklijavau vieną gabaliuką prie stiklo žemiau to plastikinio kanto, o kitą ant to stiklo ir toje vietoje kur ankščiau plastmasinė pertvara stovėjo, viska gerai suklijavau ir tiek :)

Pridėtas failas(-ai)

• Priedas  vz9c1y.jpg   38,19KB   0 Parsiųsta kartų

mantas444

mantas444

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2015-Vas-04
Is to dar turiu kelis klausimus. Rasai, kad is organinio stiklo, o ne geriau is paprasto stiklo, nes organinis ne taip gerai limpa su silikonu, ar as klystu?