Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Co2 Balionas

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 33

Akvariumists

Akvariumists

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2014-Bir-08
  • Amžius: 37

Gal kas nors galetu man pasakyti koks cia sriegis? Jokiu uzrasu ant pacio nera, o kadangi tai vienintelis kuri esu mates nezinau ar tiks toks reduktorius? http://www.co2art.co...-magnetic-valve

Akvariumists

Akvariumists

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2014-Bir-08

https://imageshack.com/i/idpqITumj nesigauna prisegti nuotraukos. 

Šį pranešimą redagavo Akvariumists: 2014 Lap 05 - 20:36

asciavadas

asciavadas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2014-Bal-29
  • Amžius: 43
Sprendžiant pagal baliono kaklelį ir ventyliu, manau kad jis yra rusiškas ir tam kad uždėtum ta reduktoriu, tau teks pasidaryti perėjimą.
Pirkti, gali net nevaegti, nerasi, nėra. Gausi ieškoti tekintojo kad pagamintu.

Akvariumists

Akvariumists

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2014-Bir-08

o ta visa dalis nekeiciama?

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

Aš pirkau tokį, tai teko pirkt perėjimą, nes Butano puslapyje buvo blogai nurodyta, kad 21.8. Dabar pakeitė į 3/4. CO2 art bus 21.8, o šitas įtariu bus 3/4. Perėjimas apie 30 lt su tarpine. Pažiūrėk čia, čia sriegis Butano matosi nuotraukoj, o apačioj ir perėjimas.

varyla

varyla

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-26
  • Amžius: 46

Jei baliono sriegis rusiškas galima reduktoriui pakeisti veržeklę kuri sukasi prie baliono, veržle aš gavau Serpantine.

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

Aš nenorėjau lįst prie reduktoriaus - visgi nepigus, tai nusipirkau perėjimą.

varyla

varyla

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-26
  • Amžius: 46

Į reduktorių lįsti nereikia , reikia tik tą vamzdelį išsukti pakeisti veržlę ir vėl atgal įsukti, taip paprasčiau mažiau sujungimų.

Akvariumists

Akvariumists

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2014-Bir-08

http://www.akwarysty...ara-p-4959.html nepatinka man tie perejimai, atsirandu tik vietu kur gali pradet leist, todel susiradau sita baliona (geras sriegis, apacia ne apvali kaip butano) jeigu atsirastu norinciu ka nors uzsisakyt is sitos pardes rasykit pm, nes siuntimas per DPD 99zl tai butu pigiau :)

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

Na, aš butano baliono dugno problemą išsprendžiau O formos guminiu paspanderiu :D, o kai jis spintelėj, tai iš vis dzin. 

O dėl perėjimo aš irgi paskaičiau, kad gali būti blogai, bet jokių bėdų - čia tas pats kaip bijoti vonioje vamzdžius tiesti - o jei leis ir t.t. Geras daiktas turi veikti be priekaištų, juolab, kad tai paprastas metalo daiktas su tarpine. 

Varyla, šito nežinojau, nes man tas reduktorius atrodė stebuklas.

Šį pranešimą redagavo Daynewss: 2014 Lap 06 - 10:10

Akvariumists

Akvariumists

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2014-Bir-08

tai, kad auksty raso 54.5cm, o vat 8L - 78cm

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

Sorry, my bad. Suklydau.

Akvariumists

Akvariumists

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2014-Bir-08

Taigi, dabar jau turiu abu balionus. Sriegiai vienodi :)

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

Ir kiek sumoj balionas gavosi?

Akvariumists

Akvariumists

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2014-Bir-08

154eu uz e901 ir baliona su siuntimu. Netycia isiunciau 154 vietoj 164eu, jiem tiko :) ai dar ten emiau slangos atrodo 4 metrus ir dar kazka tiksliai nepamenu.

Šį pranešimą redagavo Akvariumists: 2014 Lap 21 - 18:44

AusraD

AusraD

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2014-Spa-23
  • Amžius: 52

O aš ateinu pasiguost. Taip nesiseka su tuo CO2 balionu :(

Nupirkau iš butano, 4ltr. Viska pajungėm, sujungėm, jau ruošėmės šampaną šaut, paleidžiant CO2 sistemą - deja, atsukus balioną, nepasigirdo jokio garso ir jokio judesio. Padėjom šampaną į šaldytuvą...

Kitą dieną nusprendžiau nuvežti balioną į Agesiną papildyti - tuščias, sako, greitai man užpildė. Bet, sakau, kaip taip gali būti , taigi tik ką nupirkau lyg ir užpildytas turėtų būti - vyriokas blink balioną vandenin - leidžia kaip turi būti: pro krano prisukimo vietą. Och, rankos nusviro. Gal galit pataisyti, -klausiu. Jokių problemų. Iššoko vyras į lauką, atsuko balioną, CO2 išleido. Balionas apledėjo. Nieko, ramina mane, taip ir turi būti. Taigi, išsuko kraną, atgal prisuko, vėl pripildė. Šį kartą kažkaip greitai prisipildė. Įdavė į rankas balioną visą apledėjusį, pilną CO2 Aš taip džiaugdamasi parsivežiau.  Taigi parnešiau namo ir padėjau prie akvariumo. Dienos metu visas veiksmas vyko -tai, sakau, sulauksiu vakaro, vyras iš darbo grįš ir pajungs prie tų laidų. Ir tada kad driokstelėjo, balionas kad pradės šnypšti.... Maniau namai sugrius. Šunies iš baimės patrako, aš apšalusi, mama mano buvo - tai vos infarkto negavo. Nu - vaizdelis turiu pasakyti, niekam nelinkėčiau patirti. Taigi kelias minutes šnypštė tas balionas, po to apstojo. Aš balioną pasičiupau ir atgal į butaną aiškintis - tai dar po šiai dienai aiškinuosi. Štai tokia tat mano liūdna istorija.

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

Užuojauta :)

O per kurią vietą sprogo? Kas sprogo?

Kaip suprast "..dar po šiai dienai aiškinuosi."? Atgal nepaėmė?

Akvariumists

Akvariumists

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2014-Bir-08

jopapa... :D

AusraD

AusraD

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2014-Spa-23
  • Amžius: 52

Ačiū dievui, kad sprogo per apsauginį vožtuvą. Bet Agesina tai nusivyliau, nes panašu, kad ten dirba nieko neišmanantys. Tiesiog perpildė balioną. Ačiū dievui, kad apsauginis vožtuvas veikė - o tai namus sugriauti galėjo.

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

BOOM shaka laka :)