Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Naujoko Klausimas Apie Saltavandenio Akvos Flora


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#21
knocker

knocker

    Senbuvis

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Pranešimai: 1.727
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 46

Tirai gali ir auga... Papratai jei akvoje auga augalai, tai tokie ežeriniai paprastai pradeda akvariume dominuoti... 

Aišku ne visi, eleocharis  ar elatine tikrai nėra kurie bus dominuojantys bet visi kiti mano minėtieji akvoje gali tapti tikrais parazitais, kuriuos labai greitai užsimanysite išmesti dėl nekontroliuojamo jų augimo...

Tačiau nereikia manyti kad jei jau augalas iš ežero tai jis kuo nors prastesnis už pirktinius... Juk dauguma pirktinių irgi kažkur auga natūraliai gamtoje ;)