Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Kiek Laiko Žydi Echas?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
Daynewss

Daynewss

    Dažnas dalyvis

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Pranešimai: 849
  • Kartu nuo 2012-Kov-04
  • Amžius: 39

Kai jau atėjo laikas perkelt augalus iš vieno akvariumo į kitą echas išleido žiedstiebį. Dar nepražydo, bet auga kaip ant mielių. Prieš keturias dienas virš akvos buvo kaip cigarečių pakelis, o dabar patys matot.

Greit jis pražys ir ar ilgai žydės? O gal iš viso gali nežydėt?

Pagal "pasą", tai čia Echinodorus Izabela, lyg ir atitinka, bet pirkta kažkada Kikoj, tai negaliu būti 100% garantuotas. Echas tikrai nemažas apie 40 cm aukščio ir plačiausi lapai iki 10-13 cm. Šviesa 3*18 osram 840 + reflektoriai 10h, co2 broga ~ 40 ppm, šeriu emos trąšom. Augalui aplinka labai patinka, nes taip išbujojo, kad uždengė beveik visą akvariumą, ko pasekoje keli augalai žuvo taip ir nesulaukę naujų namų.

Pridėtas failas(-ai)