Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Biologinė + Mechaninė Filtracija (Filtras Ir Užpildai)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
UnderWater

UnderWater

    Naujokas

  • Vartotojas
  • Akis
  • Pranešimai: 16
  • Kartu nuo 2014-Geg-07
  • Amžius: 32

Sveiki,

akvariumui įsigyjau filtrą ir užpildą naujus:

Filtras : Aquael VERSAMAX FZN1 (500l/h)

FZN-1.jpg

Užpildas: Eheim Bio Mech 1.0 l - pagalvėlės filtravimui

eheim-biomech-2l.jpg

Padariau tokią konstrukcija,

Iš naujojo filtro kasečių išėmiau jame buvusias kempines ir pripildžiau pirktu užpildu beveik iki viršaus, pačiame viršuje atkirpau tos kempinėlės po 1 cm storio sluoksni ir padėjau viršuje. Filtruoja puikiai, viskas veikia.

 

Norėčiau pasiteirauti, kaip jūs vertinate tokį filtrą su tokiu užpildu. Ar viską padariau gerai?


Šį pranešimą redagavo UnderWater: 2014 Geg 13 - 09:32