Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Padekit pasirinkti.

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 66

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
  • Amžius: 44
Padekit pasirinkti trasas. Apsvietimas vidutinis. Co 2 atjungiau.

pelkiusenis

pelkiusenis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Lie-25
  • Amžius: 37
darykis savadarbes:)

bulduri

bulduri

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Grd-22
  • Amžius: 50
kad dabar broliuk demokratija, pasirinkimo laisvė:)

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
pelkiusenis rašė:

darykis savadarbes:)

Ai tingiu, lai zmones ta ismanantys dirba savo darba ir uzsidirba o as dirbsiu ta ka as ismanau, man negaila kaip saziningi ir darbstus zmones uzsidirba;) Man tik aferistai labai nepatinka visokio plauko:evil:

kasparas

kasparas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Rgs-21
  • Amžius: 22
Čia tikrai galima kokias savadarbes pasidaryti? Ar juokaujat? Jai taip parašykit kokiu būdu :)

pelkiusenis

pelkiusenis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Lie-25
  • Amžius: 37
reikia tik turėt supratimą ką darai. ;) http://akvaklubas.lt...asu-paruosimas/ P.S. gal kas žinot kodėl nerandu Kalio citrato?

dziustas1

dziustas1

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Spa-06
  • Amžius: 29
Nesamone yra gaminti n skirtingu trasu ir jas visas po to pilstyti. Daryti geriau makro ir mikro atskirai arba is karto viska viename. Tik tada reikes prideti priedu.

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
dziustas1 rašė:

Nesamone yra gaminti n skirtingu trasu ir jas visas po to pilstyti. Daryti geriau makro ir mikro atskirai arba is karto viska viename. Tik tada reikes prideti priedu.

Gamintis nenoriu. Nera laiko ir noro ir tyngiu lauzyti galva. Noriu 5min pamynkes klaviatura trasas po keletos ar keliolikos dienu tureti prie savo namu duru.Galite pasiulyti ir kur nusipirkti:)

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
  • Amžius: 36
Pacias geriausias ispylete ;)

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
vitasvitas rašė:

Pacias geriausias ispylete ;)

Tai paaiskink prasau man, kodel jos geriausios? Tai vel nusipirksiu.Ar sugebesi ? :sick:

dziufas

dziufas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgs-02
  • Amžius: 46
O čia kam aiškiti ;) ,jeigu augalai puikei auga ,kam pylstiti, reikėjo kam nors atiduoti ,gera daikta.

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
Nenoriu veltis i diskusijas. Vienu momentu buvau ir pats kazkiek sunerimes, taciau po gamintojo atsakymo viskas kuo puikiausiai aisku.Asmeniskai man jos geriausios kainos ir veiksmingumo atzvilgiu. Augalai auga, zuvys sveikos plaukioje, veisiasi, kai laikiau gupijas uzauginau lygiai kelias kartas. Is to sprendziu kad faunai nieko blogo. Nes kad zuvis veistusi tam turi buti palankios salygos.Trasas laikau vaikui nepasiekiamoje vietoje, vesiai, tamsiai, taip kaip rekomenduoje gamintojes, kad ir koks "dusniakas" buna kartais ryte bet is akvariumo NEGERIU vandens ;) ASMENISKAI mane labiau neramina sostines ORAS, visas maistas parduodamas, nei trasos.Prasau mano nuomones nekomentuoti. TAI YRA TIK MANO ASMENINE NUOMONE. O ji galbut ir klaidinga....

CIAPAS

CIAPAS

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Spa-22
  • Amžius: 42
As naudoju savadarbes trasas (daug pigiau gaunas), o del dozavimo tai pasidariau automatini dozatoriu, taimeris veikia kiekvienadiena, per diena suveikia 12 kartu po viena minute, jokio vargo. Augalai auga puikiai, retro stiliuje, pasodinta ivairiu del kolekcijos ir pievute , kolkas kokiam graziam skeipui tiek laiko neturiu. Vanduo apie 25litrus, pasikeicia kiekviena vakara issijungus apsvietimui. Žinutė redaguota: CIAPAS, laikas: 2013/05/11 16:45

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
Taip tikrai palaikau zmones kurie sugeba patys trasas pasidaryti, bet nedraugauju su chemije todel rankuosi gatava produkta.

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
dziufas rašė:

O čia kam aiškiti ;) ,jeigu augalai puikei auga ,kam pylstiti, reikėjo kam nors atiduoti ,gera daikta.

Pas mane augo nuo VIMI tik dumbliai. Po vieno protingo zmogelio atskleistos tiesos apie VIMI trasas, VIMI trasos buvo nuleistos i unitaza. Nu ir ka? jau 4 ar 5 berods diena praejo, ziuriu dumbliai neisnyko, bet ir nustojo bujoti. Fauna net ir mano nepatyrusiai akiai zymiai aktyvesni pasidare :)

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
CIAPAS rašė:

As naudoju savadarbes trasas (daug pigiau gaunas), o del dozavimo tai pasidariau automatini dozatoriu, taimeris veikia kiekvienadiena, per diena suveikia 12 kartu po viena minute, jokio vargo. Augalai auga puikiai, retro stiliuje, pasodinta ivairiu del kolekcijos ir pievute , kolkas kokiam graziam skeipui tiek laiko neturiu. Vanduo apie 25procentus, pasikeicia kiekviena vakara issijungus apsvietimui.

Ciapas, baltas pavydas mane apeme skaitant tavo posta:) Turi zmones noro ir sugebejimu, turi.As neturiu tiek sugebejimu ir ziniu. Neturiu nei laiko ir noro jas gamintis. Galiu sau leisti nusipirkti, bet kokio gamintojo trasas, tai man geriausias variantas jas isigyti ir nesigilinti i chemijos mokslus.Tik va ka pasirinkti ?

CIAPAS

CIAPAS

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Spa-22
Na kad viskas paaiskinta kaip jas darytis, distiliuto vanden plius trasos, as pasidarau i keturius dvieju litru butelius iskarto, keturiom skirtingom medziagom,o kalio nitratas ir kalio fosfatas kartu supyltas,o geliazi, skysta angli ir pati kali i atskirus, nes keturi dozatoriaus kanalai, kai dariaus automatini dozatoriu neapgalvojau kad daryt kokiem 6 kanalam. Tik anglijoje buvo sunkoka gauti KNO3 medziagos, bet jai yra akvanautu gyvenanciu angluose, rasykit i pm pasakisiu visas paslaptis:) kas kur ir kaip.Dabar eileje automatine akvariumo sildymo-saldymo konrole ir CO2 kontroleris laukia. Bus tada 21amziaus akvariumas. P.S. Tik isvaziavus atostogaut neturiu kam tokio palikt prieziurai:( nes visi kratosi tokios mano automatizacijos. Žinutė redaguota: CIAPAS, laikas: 2013/05/11 17:02

CIAPAS

CIAPAS

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Spa-22
Jei tai hobis is ties idomu apie tai dometis paciam , bet jei tai interjiero detale tai eini i parduotuve i viska perki.As tai skaitau savo hobiu, laisvalaikio praleidimu, savo ideju ispyldimu, todel dariaus savo rankutem spintele, dangti, dozatoriu na vienu zodziu viska stengiuos pats pasidaryti.Noriu susiklijuot nauja akvuka ir sampa, nes si naudota atidave su labai apibraizitu stiklu.

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
Suprantu kai zmogus labai stipriai domisi tuo dalykeliu, tai jam tai easy way;) Bet as nusprendziau grieztai, pirkti jau pagamintas trasas, kurias pili pagal rekomenduojamas normas ir nesuki sau galvos. O gal tokiu nebuna?

CIAPAS

CIAPAS

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Spa-22
Zmones as sakau rasykit i pm kas gyvena Angluose del KNO3 trasu isigijimo (net tai Angluse priskitiama pirotehninem medziagu grupei), pasakysiu kas ir kaip.O visa kita viesai klauskit, neturiu jokiu paslapciu. Žinutė redaguota: CIAPAS, laikas: 2013/05/11 12:42