Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Gelbėkite, puola dumbliai

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 89

barbusassss

barbusassss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Vas-05
  • Amžius: 34
Vienas labai protingas žmogus pasakė "savo burbulus gali skaičiuoti gulėdamas vonioje"Kuo daugiau lysi prie akvariumo, atlikinėsi nesamoningus veiksmus, kuo daugiau jauksi viską, tuo didelį AČIŪ tau pasakys dumbliai.Sujaukti galima per viena diena o atstatyti viska reikia mėnesių ypač tokiose akvariumuose. Žinutė redaguota: barbusassss, laikas: 2013/07/24 15:09

Airwaves

Airwaves

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Lie-17
  • Amžius: 35
Paleides CO2 sujaukei akvariumo sistema.O kodel tu ta co2 paleidai, augalai neaugo, madinga dabar taip, ar PH mazini? jai matai kad nuo jo tik blogiau atjunk.Kad sekmingai co2 naudot, reikia daugybe kitu itakojanciu akvariumo sistemos daliu sustygavimo, o tai nera lengva.

Jurginiukas

Jurginiukas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2013-Sau-10
  • Amžius: 44
Noriu didelio akvo, todėl eksperimentuoju su šituo, kas paskui nedaryt didelių nesąmonių:P Anksčiau buvo tamsu, augo tik kelios rūšys augalų ir labai tyso, todėl padidinau apšvietimą, pradėjau papildomai tręšti ir pajungiau CO2, dabartinė situacija man labiau patinka, tik reikia nugalėti barzdą. Bet kaip tai dar nežinau, laukiu patarimų, atjungt CO2, išimt vieną lempą ir nustoti tręšti visada galima, bet ar tai geriausia išeitis:dry:

Airwaves

Airwaves

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Lie-17
Nors tai daug nepasako, bet 0,5W toli grazu nedidelis apsvietimas,Pas mane low teche daugiau yra, jai vertinsim pagal vatus litrui;) Taip kad dar karta sakau, sustyguoti akvariumo prieziura, tresima ir turima iranga reikia;)

Jurginiukas

Jurginiukas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2013-Sau-10
Faktas, kad 0,5W/l nedidelis apšvietimas, bet pas mane originaliam Juwel 96L buvo 18W T8, o pasidariau 2x24W T5, patikėkit skirtumo yra;) Kitas faktas, reikia sustyguoti akvariumo įrangą ir priežiūrą, viskas jau bemaž artėja prie normos, išskyrus barzdą. Kadangi čia idėjomis chebrytė nesimėto, vasaroja gal, tai bent gal atsiras netinginčių pakomentuot ar nepadėtų sterilizatorius? Sako jis naikina dumblių sporas ir vandenėlį bais kaip nuskaidrina, bet norėtųsi išgirsti nuomonę tų, kas naudoja ir išvis daugiau sužinot kam tie sterilizatoriai:whistle:

rudolfas

rudolfas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Lie-23
  • Amžius: 39
gal gali papasakoti,kaip pasidarei apsvietima is juwel originalaus????ar visa dangti nauja dejai,ar kazkaip prie juwel originalaus pritvirtinai,nes pats tai suku galva,bet nematau variantu kaip padidinti apsvietima.man tas dangtis nepatinka,ir tie originalus tokie,kad jokiam akvariumui neuztenka apsvietimo,na nebent ciklidiniam.

Jurginiukas

Jurginiukas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2013-Sau-10
Šiaip jau aš ne pats, aš pati:P tai užsakiau pas tokį dėdę Joną iš skelbiu.lt, jis originaliam dangtyje prapjovė tą dėžę, kurioj ten transformatorius, pakeitė į galingesnį, atgal gražiai suklijavo, padarė dviems lempikėms droselius, ko pasekoje sumažėjo maitinimo skylės, dabar vos poros pirštų pločio, bet maistui įpilt užtenka, o jei reik tvarkytis, tai nuo 100 l akvuko visą dangtį nuimt nėra problemos.

Edviz

Edviz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Bal-05
  • Amžius: 28
daug ten to dumblio pas tave ? jei eksperimentuoji, pabandyk nedaryti tos apsvietimo pertraukos... Nu cia ir patarimas''sustiguok akvariumo prieziura ..'' Tai zmogus ir ''styguoja '' tik klausia kaip geriau .. Dar gali pabandyti - skambink tam dedei Jonui ir sakyk, kad istatytu dar viena lempa ant atskiro pajungimo ;) Jei tokiais tempais tobulinsi apsvietima, ilgainiui Jonui reikes MH kabinti virs akvariumo :D Žinutė redaguota: Edviz, laikas: 2013/07/24 23:10

Airwaves

Airwaves

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Lie-17
Prasmingiause būtų diskutuoti apie Jurginiukės akvariumą čia:http://www.aquarium.lt/index.php?option=com_joomlaboard&Itemid=107&func=view&id=334923&catid=76

Jurginiukas

Jurginiukas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2013-Sau-10
Na apie mano akvuką galima ir mano temukėj šnekėtis, galėčiau tikrai nemažai papasakot, nors ten ir taip jau labai plačiai aprašyta. Bet apie idėjas kas nepatinka dumbliui "barzdai" ir kaip su juo greičiau kovoti gal tęskim čia, nes ši tema apie dumblius, ok?Taigi prašom pakomentuot kas turit sterilizatorių, ozonatorių ar kaip ten dar juos vadina? Kokia iš jų nauda, ar tikrai naikina dumblių sporas, ar nepakenkia gerosioms akvariumo bakterijoms?Beje kol čia diskutuojam nesėdžiu rankų sudėjus, vieną kartą keičiant vandenį užpyliau su švirkštuku skystos anglies tiesiai ant barzdos kur jos daugiausia ir padidinau CO2 padavimą. Kai kur apmažėjo ir nesidaugina jau taip greitai. Gal tiesiog reikėjo laiko, o gal padėjo minėtos priemonės, dar planuoju pasinaudot vienu patarimu, išimt visą anubį ir apipurkšt jį skysta anglim, na nes kaip sakiau, nesinori pilt skystos anglies į akvą nes tirpdo man valisneriją ir samaną.