Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Gelbėkite, puola dumbliai

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 89

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
  • Amžius: 43
Velsai, del to mechaninio naikinimo budo:) Na pasiziurau as i tas savo BBA plantacijas, akvariumo turi ir bandau isivaizduoti tu edanciu BBA gyviu burneliu dydi. Mano galva jokiu sansu tiems gyvuneliams:) Rankoms kaip nurinkti ir nelabai isivaizduoju, neimsi kiekvieno grunto akmenuko 2mm dydzio ir nagais neskainiosi:) Belieka bandyti salicilata. Man jis uzsifiksavo galvoje, nes perskaiciau nete, kad ji net galima isgauti DIY budu darant alksniu sakeliu arba vaisiu nuovirus. Kazkur net esu skaites, kad senais laikais akvariumistai toki nuovira gamindavosi ir sekmingai naudodavo vandens kokybei akvariumuose pagerinti. Tai ir pagalvojau, kad tokia medziaga neturetu labai pakenkti faunai. Jei klystu, pataisykite.Jei netingesiu savaitgali praardysiu unitaza ir imesiu i bakeli kokia nors apaugusia BBA dekoracija:) Idomu paciam pasidare, kaip BBA sureguos i sviesos ir organikos stygiu.

rudolfas

rudolfas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Lie-23
  • Amžius: 39
jei jau nesiseka naikinti to dumblio,tai patariu isbandyti algexit preparata.nezinau,bet man tikrai padejo sunaikinti zalia siulini ir melsvadumbli.tikrai manau geras daigtas.o ir barzdos uzuomazgu buvo akvoje,dabar irgi jau nepastebiu.galima ji naudoti ir profilaktiskai po 5ml 100l vandens kas dvi savaites.pats skeptiskai ziuredavau i tokius dalykus,bet algexit tikrai likau patenkintas.aisku mechaninis salinimas taip pat reikalingas na kiek imanoma aprankioti.o barzda tai tikrai megsta vandens srove

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
Butent Rudolfai si produkta ir nusprendziau isigyti;) Garsus brendas vis delto, tai juo ir pasitikesiu.Ryt ryte turesiu jau ji ant stalo ir kova prasides:lol: Rudolfai, per kiek laiko pavyko paciam atsikratyti dumbliu?

rudolfas

rudolfas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Lie-23
  • Amžius: 39
siaip ten raso naudoti keturias savaites i sav.pilti 10ml 100l vandens.pas mane dumbliaus neliko jau po 2 savaiciu.kadangi liko dar daug butelyje,tai pilu profilaktikai po 5ml 100l kas dvi savaites.

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
Supratau, dekui Rudolfai:) Niezti jau nagus pradeti kova:silly:

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
Na va . Ryte atkeliavo ALGEXIT, pakeistas svieziu puse akvariumo vandens ir supiltas birzgalelis. Praejo geras pusdienis. Jokiu pokyciu akvariume nepastebejau. Zuvys ir moliuskai jauciasi puikiai. Stebesiu tolimesnius pokycius. Jei kam bus idomu galesiu aprasyti tolimesnius pastebejimus:)

velniass96

velniass96

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Sau-16
  • Amžius: 52
be reikalo ta chemija,oi be reikalo.neteigiu,kad tandemas SAE+reguliarus vandens keitimai+teisinga filtracija lygu barzdos isnykimui,bet..nu pas mane visiskai jokiu dumbliu.as negaliu garantuot kuris faktorius ta itakojo,bet faktas akivaizdus.visiskai jokio dumblio akvoj

velniass96

velniass96

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Sau-16
  • Amžius: 52
be abejo tas vienas rimtas akvariumistas is kazkokio forumo buvo teisus.stebuklo nebus ir tas dumblis akyse neisnyks.tam reikia kantrybes,kurios siuolaikiniai zmones neturi.jie nori staigaus stebuklo.nesitikekite

Obuoliuactas

Obuoliuactas

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Bir-29
  • Amžius: 34
Pritariu

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
Bus matyt kaip cia bus.Ar teisus tas rimtas akvariumistas is kito forumo ar ne:) Eksperimentas prasidejo ir nutrauktas tikrai nebus. Jei kam bus idomu galesiu paskelbti rezultatus.

yankadi

yankadi

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-05
  • Amžius: 32

Esu pazystamas su vienu is zoo parduotuves savininku, tai jis man uzsimine, kad tokiu preparatu pagrindiniai pirkejai yra aquaskipperiai. Kuriems dazniausiai nusispjauti i akvariume esancios faunos sveikatos bukle, nes ju tikslas yra laikinas vaizdas ir is tukstanciu fotografiju atrinkta ta vienintele. Todel jie pasiryze pilti bet ka zuvims ant galvu, kad tik ta vaizda isgauti .

:whistle: Skaitau ir galvoju, kad toks pardavėjo požiūris yra per seklus, ir jis pats tikrai nesuvokia kas yra kas.. Gaila, kad yra pirkėjų, kurie klauso tokių pardavėjų ir dar jų mintis užrašinėja, tarsi jos būtų koks etalonas, ir neginčyjama teisybė. Sėkmės išmokstant draugauti (ne kariauti) su dumbliais! ;)

bulduri

bulduri

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Grd-22
  • Amžius: 49
lundis rašė:

Na va . Ryte atkeliavo ALGEXIT, pakeistas svieziu puse akvariumo vandens ir supiltas birzgalelis. Praejo geras pusdienis. Jokiu pokyciu akvariume nepastebejau. Zuvys ir moliuskai jauciasi puikiai. Stebesiu tolimesnius pokycius. Jei kam bus idomu galesiu aprasyti tolimesnius pastebejimus:)

pokyčiai bus po gero mėnesio, iškart plika akimi nesimato, kantrybės:)

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
Yankadi, kada tu baigsi tersti zmoniu temas?Demesio paciam truksta? Nori pasirodyti protingu labai? PRASOM !!!Uzdaviau per kelias paskutines dienas tikrai nemazai konkreciu klausimu (be jokios ironijos) aktualiu manau ne tik man vienam, apie tresimus ir dumblius. Tai prasau, dalyvauk diskusijose, parodyk savo chemijos zinias , pasidalink patirtimi,tai gal ir as i pati su pagarba ziuret pradesiu. O dabar issitrauki kazkoki sakini is konteksto ir trolini sededamas prie compo.Bulduri, aciu uz palinkejus;) As kantrybe jau apsisarvaves.Skaiciau uzsienio forumuose, kad BBA isnyksta naudojant si preparata, mazdaug per 3-6sav.

yankadi

yankadi

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-05
Mano daugiametis indėlis internetinėje erdvėje - forumuose, versti, rašyti straipsniai padėjo tiems kurie skaito.. ;) Taigi kultūros stoka pasižymintis naujoke, liaukis mėtytis tuščiom frazėm, mažiau rėkauk ir daugiau skaityk.

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
yankadi rašė:

Mano daugiametis indėlis internetinėje erdvėje - forumuose, versti, rašyti straipsniai padėjo daug kam, kuris skaito..

„Kas pakels suniui uodegą, jei ne jis pats...“ – byloja liaudies ismintis. :P Yankadi. cia tema apie dumblius, o ne apie pacio memuarus :evil:

yankadi

yankadi

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-05
,,Duok durniui kelią, vis tiek pasiklys" :whistle: :lol:

efkisx

efkisx

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Sau-12
  • Amžius: 40
lundis rašė:

Man ši priemonė tikrai padėjo įveikti melsvadumblį, bet barzdos užuomazgos po 4 savaičių naudojimo, stovi vietoj: nei plečiasi nei nyksta.

efkisx

efkisx

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Sau-12
  • Amžius: 40
kažkodėl dubliuojasi postai Žinutė redaguota: efkisx, laikas: 2013/06/03 15:57

lundis

lundis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgp-07
efkisx rašė:

Man ši priemonė tikrai padėjo įveikti melsvadumblį, bet barzdos užuomazgos po 4 savaičių naudojimo, stovi vietoj: nei plečiasi nei nyksta.

O blyn, idomiai cia. As kiek skaiciau, tai ji kaip tik nera skirta melsvadumbliui naikinti, o tik zaliesiems dumbliams, prie kuriu ir BBA priskiriamas.Efkis, o mes apie ta pacia priemone snekam? As naudoju sia http://www.aquaessen...kles-algae.html

velsas

velsas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Vas-22
  • Amžius: 34
Neklyskit, barzda yra raudondumblis, ne žaliasis ir ne melsvabakterės!