Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Akvariumo išmatavimai ir kur gamintis

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 515

navanas

navanas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2013-Vas-07
  • Amžius: 42
Pametat jūs mintį. Plotis tik 45 cm gatavi iš kart atkrenta. Apie 50 cm plotį galima galvoti, bet reikes sieną damūryti, nelabai man tokia perspektyva virš 50cm niekaip. Savižudybė yra gyventi name , pastatytame už paskolą. Užnešti 250 kg akvariumą tikra nesamonė lieka tik du variantai : Klijuoti namie, arba kelti su gerve, gervę turiu, reikia sumontuoti tik, bet rizika nemenka lieka . Dabar aiškinsiuos su draudimu kas ir kaip, del būtent akvariumo trūkimo ir remonto kaimynam, nes sau grindis pasikeisti tai daug nekainuos. Kol kas laukiu stalmos atsakymo, tiksliau pasiūlymo jau viso komplekto. Bet įdomus ten tipelis - atėjo su nuostata, kad aš pas jį akvariumo nepirksiu, tipo neturiu pinigų (po baliaus gero važiavau, gal ir ne kaip atrodžiau) bet toks požiūris tai ką aš žinau.........

mozek

mozek

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-04
  • Amžius: 38
labai geras sveikintinas poziuris ;)reikejo slipsa uzsideti ir su issinuomotu maybach atvaziuoti, tada gal nemokamai duotu ;)

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
  • Amžius: 40
Toks požiūris atsiranda, kai iš 1000 klausiančių tik vienas užsako....O beje kas ta "paskola"?? B)

navanas

navanas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2013-Vas-07
Tai ne prekyboje dirbti su tokiu požiūriu ir gal reiktų padaryti išvadas, jei vienas iš tūkstančio perka ; )Ten, kad kainą sužinoti, tai ką nors nužudyti reikia.

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
  • Amžius: 35
Labai taikliai pasakyta del kainos. Ir kaina daznai priklauso nuo nuotaikos. Karta siunciau uzklausima emeilu, tai kol gavau atsakyma tai jau akvukas buvo paleistas :D

Efkutis

Efkutis

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2012-Lap-22
  • Amžius: 37
Iš to 1000 didelė dalis neužsako todel, kad pardavejui "px" ar tu pirksi ar ne ;)

rytcka

rytcka

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Sau-10
  • Amžius: 34
prisiminiau kad ir as norejau 220 ilgio akvos, bet susiduriau su ta pacia beda kaip jo plotis nes irgi buciau galejas darytis tik max 45cm. akva butu buves 220-45-60H bet irgi persigalvojau del jo isvaizdos plius butu reikeje deti tv prie vitrininio lango o tai butu uzstoje didele daly vitrinos plius akva butu buves tarp iejimo i virtuve ir i kolidoriu tai dazna uzkliuvimo vieta. teko persiplanuoti viska is naujo ir bliudas numatytas i kita to kambario vieta, automatiskai pralosiau ant ilgio bet islociau ant plocio ir db gamins man 150-60-60 ir ploti dar galeciau padidint iki gal net 70cm bet gerai pagalvojau nereik man to uzteks ir tokio. ner cia ko sokti auksciau bambos. o tv db kabo toj vietoj kur masciau deti 220 ilgio bliuda ir nei kiek db nesigailiu nes apacioje galesiu pasidares spintele ir xbox pasideti ir pc ir dar namu kino sistema suplanuota yra :) jai daraisi remonta tai pagalvok ir tu. man draudimas nuo visko kainavo 200lt metams tai manau nera dideli pinigai.

mozek

mozek

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-04
ale matau gerai gyveni!turi LCD (arba net LED) TV, PC, XBOX (idomu ar turi kinect?), namu kina (jei dar ne tai pirksi),kas liecia akvariuma tai Tavo norai keiciasi dazniau nei mano trusikai :(buvo puiki mintis 2000mm ilgio akva, sugadinai jai i 1500mm, o dar kvailesne mintis darytis ploti 600mm.man atrodo nesuk Tu pautu nei sau nei mums ir nusipirk gatava aqua 1500X500X600 nes cia jau kaip sakant "dumku dumajesh" lygioj vietoj bandai susirasti kazkokiu problemu.P.S. laukiam tolimesniu pasakojimu apie Tavo buiti ir tikiuosi asmenini gyvenima ;)

navanas

navanas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2013-Vas-07
Va gavau stalmos pasiūlymą. Paviešint? :evil: Lygigrečiai gavau ir forumiečių pasiūlymų, labai blogai :P dabar reikia rinktis:unsure: O bet tačiau dabar norėčiau pradėti nuo spintelės gamybos. Spintelė kainuos nemenkai, kas turit kokių pasiūlymų, stalmos jau turiu, turbūt rūkys ta stalma, kitą kartą žinos, kad reikia iki žemės nusilenkus su duona ir druska pasitikti klientą, o mano atveju ir su raugintu agurku ir su 50 gr.B)

Mantis

Mantis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Lap-21
  • Amžius: 32
spinntele iki 600 lt

mozek

mozek

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-04
navanas rašė:

Va gavau stalmos pasiūlymą. Paviešint? :evil: Lygigrečiai gavau ir forumiečių pasiūlymų, labai blogai :P dabar reikia rinktis:unsure: O bet tačiau dabar norėčiau pradėti nuo spintelės gamybos. Spintelė kainuos nemenkai, kas turit kokių pasiūlymų, stalmos jau turiu, turbūt rūkys ta stalma, kitą kartą žinos, kad reikia iki žemės nusilenkus su duona ir druska pasitikti klientą, o mano atveju ir su raugintu agurku ir su 50 gr.B)

man atrodo nesusireiksmink!ten juk lenkai priekiauja, jie spec.litovcams neparduoda :D

rytcka

rytcka

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Sau-10
paviesink juk visiem idomu kai kalba eina apie pinigus :)

knocker

knocker

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 43
Tai jau taip tikri lietuviai mėgsta skaičiuoti svetimus pinigus, uždarbius, pelną...Nagi viešai nuplakit... Juokinga... ir ne tik man, bet pažiūrėjus į Stalmos parduotuves neatrodo kad jie skųstųsi savo verslo sėkme...taigi matyt turi nuojautą ir gebėjimą atsirinkti kas yra jų klientas..

dziufas

dziufas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgs-02
  • Amžius: 45
Aišku paviešink kainas ,visiem būtu nieko sužinoti ;)

navanas

navanas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2013-Vas-07
Stiklas 200*45*70h cm - 1860 LtApšvietimas 3vnt t8 lempos po 58 kw galios -719LtSpintelė 200*45*100h cm -1300LtDangtis plastikinis ir dugnas po akvariumu, ten toks 5 cm aukščio maždaug ant stiklo dar užeina, kad šaknų, dumblių grunte nesimatytų- 340 LtViso 4219 LtKainos jau su PVM:blink: Žinutė redaguota: navanas, laikas: 2013/02/19 14:48

dziufas

dziufas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgs-02
  • Amžius: 45
Ačiu idomu :)

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
  • Amžius: 35
Dangcio ir stiklo jiai opti kainas dar bandau suprasti. Na bet spinteles ir apsvietimo tai nesuprantama man.

Obuoliuactas

Obuoliuactas

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Bir-29
Na jooo...stiklo kaina kaip dar ir puse velnio, bet už visą kitą...Jie kainas prilaiko...Kaip ir minėjo atitinkami pirkėjai perka pas juos.

rytcka

rytcka

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Sau-10
dar pamirsai atvezimo kaina pamineti viso to gerio pamineti :)

knocker

knocker

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 43
Vitasvitas turbūt ekstrasensas būsite.tam kad suprasti apie kainas reiktų žinoti kas už tą kainą parduodama, nes pasakymas stiklas - kainuoja xxx lt nieko nereiškia... Man natūraliai kyla klausimas, koks bus naudojamas stiklas, kokio storio, kaip bus daromi tvirtinimai, ar bus šachtos ir pan...O čia tik elementarus noras ant kažko pavaryt... :)tas pats liečia ir spintelę... galima ir per pus pigiau padaryti bet galima ir dar 2x kartų brangiau pagaminti, viskas remiasi į konstrukciją, medžiagas, ir pan...Apšvietimo kaina neaiški, bet vėlgi tik pačiam autoriui dėl jam suprantamų priežasčių nepateikiamos detalės ar čia su dangčiu ar tik elektrinė dalis, ar dangtis dažomas, dangčio medžiagos...Žodžiu nusprendė žmogelis aš tik matau čia tokį variantą kaip "nusprendė vargšas ponu būti" taigi dabar reikia garsiai rėkti kad visi sužinotų koks jis ponas... Žinutė redaguota: knocker, laikas: 2013/02/19 15:22