Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Tanganikos ciklidu megejams


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
nitis

nitis

    Dažnas dalyvis

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Pranešimai: 1.148
  • Kartu nuo 2009-Bir-20
  • Amžius: 14
Gerbiamieji Tanganikos ciklidu megejai. Organizuojamas renginys tanganikos ciklidu megejams Krokuvoje ( lenkijoje). Rengini organizuoja laukiniu zuvu importuotojai.Kvietimas zemiau :INVITATIONOn 20th-21st April 2013 we hope to meet you in Cracow, Poland, atVII Tanganyikan Meeting & I Cichlid Aficionados MeetingThis time we are planning a two-day Meeting which will take place in the Hotel Centre OPTIMA (Malborska 65 Street).The Meeting is organized by Tropheus Tanganika Company and Cichlidae.pl website.We invite you to listen to lectures of such aquarium authorities as: Thomas Andersen, Evert van Amelrooy, Anton Lamboj and Uwe Werner. The topics will be covering Cichlid fishes of Lake Tanganyika, Africa, South and Central America. Please expect knowledge competitions and other attractions VERY IMPORTANT! We would like to ask everyone interested in joining us to SUBMIT your attendance via e-mail to: biurokrakow@tropheus.com.pl in the following way:-Submitting person: full name-Accompanying person(s): full name(s)-One day/two days-Evening meeting with the lecturers: yes/noWe look forward to see you!Marta & Robert Mierzeńscy www.tropheus.com.plCichlidae.pl Team www.cichlidae.pl