Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

kalcio reaktorius

- - - - -

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
saulius0012

saulius0012

    Naujokas

  • Vartotojas
  • Akis
  • 8 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2012-Rgs-07
  • Amžius: 37
sveiki,vot tokia istorija.turejau 128lt BYOU NANO CUBE jura ir nusprenndziaupasigerinti gyvenima ir "kaledu senelis"atnese 200lt aqua,tai va per 1 menesi pasidariau naujus namus savo zuvim,tik uzvakar pradejoveikti,ir prisiskaiciau, butu gerei kad butu kalcio reaktorius,ir tas yra DD firmos...prisiskaiciau kad galima nuzudyti koralus jai per daug naudoji kas turi patirties nes cia man tais naujas daigtas,kaip ta'"velnia"teisingai naudoti,?patarkit aciu;) ;) ;) ;) ;) ;) [img]http://www.aquarium.lt/components/com_joomlaboard/uploaded/images/DSC_0429.JPG