Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Kaip mes taiseme akroporu isvaizda :)

- - - - -

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 73

kotlec

kotlec

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • 58 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2012-Geg-09
  • Amžius: 13
megis rašė:

kotlec rašė:

http://algaescrubber.net/forums/attachment.php?attachmentid=3218&d=1346944458Kodel gi ne .

aciu uz nuotraukaseip pati kompozicija nebloga ,bet kai kurie koralai atrodo labai prastai

Aciu uz komplimentus ir susirupinima koralais. Kad jau pasakete "A", Noretusi išgirsti ir "B". Tai yra pirmas mano bandymas prasidejes beveik pries du metus. Didele patirtimi pasigirt negaliu , todel buciau dekingas uz betkoki patarima. Parametrai : Ca 420 (bent jau stengiuosi palaikyti, nors labai linkes kristi) Kh 8,2 (tas pats kai psu kalciu) Nitratu 0,4-1 svyruoja tokiose ribose Fosfatu stabiliai 0,02 (HANNA colorimetras) Temperatura 25,5 Silikatu neaptinkama.

Žinutė redaguota: kotlec, laikas: 2012/09/24 20:51

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
  • Amžius: 53
as konstatavau fakta ,o ne ieskau preiezasciu, kodel jie taip atrodo:)per du metus ,jau turetum zinoti kaip atrodo akros kurias reik pastoviai lauzyti:)Žinutė redaguota: megis, laikas: 2012/09/19 23:24 Žinutė redaguota: Dar321, laikas: 2012/09/25 11:24

kotlec

kotlec

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • 58 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2012-Geg-09
Aišku

masaradzz

masaradzz

Dažnas dalyvis

• Blokuotas
  • AkisAkisAkis
  • 639 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2011-Vas-04
  • Amžius: 37
Kam kam o jau megiui pagrindinė "akvaprofesionalumo" apraiška tai acroporos :laugh:Mano nuomone šiuo atveju jokio grožio koraluose prie Led apšvietimo nėra-dominuoja violetinė spalva ir tiek (pasikartosiu, kad tai tik mano kukli nuomonė, kad nesimestume čia jos aptarinėti)

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
masaradzz rašė:

Kam kam o jau megiui pagrindinė "akvaprofesionalumo" apraiška tai acroporos :laugh:

as tik pacitavau pasisakyma,kuiame kalba ejo apie akroporas,o kas liecia profesioluma,tai tas kas sugebes islaikyt akroporas tas sugebes islaikyt bet koki fotosintetika:)

Zalia ir melyna akroporos augo i ugi ir vis lindo is vandens , todel teko laikas nuo laiko patrumpinti.

balka

balka

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 415 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
O man akva grazus, jo del spalvines gamos galima ir gincytis (ir mano nuomone reiketu tobulint ir artint link naturalumo), bet is esmes viskas ok (galu gale neatmetu kad cia fotiko ir fotkintojo problema gali buti).Man atrodo, kad mes ziauriai uzsicikline ties akromis. Jo majo yra bele kiek rusiu graziu koralu ir tegu tos akros su savo inoriais eina i ..... barjerini rifa. Kam reikalingas akva su negraziomis akromis, jei gali tureti super grazu akva su graziais kitais koralais ir zymiai maziau galvos skausmo :laugh:

kotlec

kotlec

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • 58 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2012-Geg-09
Prie LEDu sunku pagauti baltos balansa. Realiai neatrodo taip melynai ar violetiniai kaip fotografijose. Žinutė redaguota: kotlec, laikas: 2012/09/21 10:46

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
balka rašė:

O man akva grazus, jo del spalvines gamos galima ir gincytis (ir mano nuomone reiketu tobulint ir artint link naturalumo), bet is esmes viskas ok (galu gale neatmetu kad cia fotiko ir fotkintojo problema gali buti).Man atrodo, kad mes ziauriai uzsicikline ties akromis. Jo majo yra bele kiek rusiu graziu koralu ir tegu tos akros su savo inoriais eina i ..... barjerini rifa. Kam reikalingas akva su negraziomis akromis, jei gali tureti super grazu akva su graziais kitais koralais ir zymiai maziau galvos skausmo :laugh:

bet galima tureti akva ir su graziomis akromis ir tau kaip senam jurininkui aiskinti tikrai nereikia ,kads nera koralu grazesniu uz akroporas turiu galvoj spalvine gama,bet siuo atveju as kalbejau ne apie spalvas akru ,o apie ju stovi,aisq pagal tokia nuotrauka sunku pasakyti,bet pirmas ivaizdis susidare nekoks,kas liecia pacia akvos kompozicija man ji irgi patiko ir as tai paminejau pries tai :)o galvos skausmas prasideda tada ,kai zmones nenori isklausyti,kas yra sakoma;)

Žinutė redaguota: megis, laikas: 2012/09/21 11:28

balka

balka

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 415 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
nu zinok jei dar turesiu jura (ty jei baigsis krize) tai abejoju ar ten bus akru. mano patirtis sako kad tos spalvos nera vertos tiek galvos skausmo. o kadangi as ne tas zmogus kuris paskirciau 120 proc. gyvenimo akvai, tai man geriau paprastesni priejimas prie klausimo :)

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
balka rašė:

nu zinok jei dar turesiu jura (ty jei baigsis krize) tai abejoju ar ten bus akru. mano patirtis sako kad tos spalvos nera vertos tiek galvos skausmo. o kadangi as ne tas zmogus kuris paskirciau 120 proc. gyvenimo akvai, tai man geriau paprastesni priejimas prie klausimo :)

kazkada taip kalbejo amzina atilsis Anriucha,bet kai pamate akva su spalvotom akrom,kalbos baigesi greitakru laikyme nera nieko sudetingo ir nieko kitokio negu laikant kitus spsus,viskas priklauso nuo to kaip susikomplektuosi pacia sistema ir kaip mokesi ja suvaldyti,siuo metu mano akva vaziuoja tik su vandens keitimais,tonai keciu 25litrus i savaite,jokios chemijos nenaudoju,akvoj apie 50 rusiu spsu, pagrinde akroporos :) jei ,kada sugalvosi dar pazaist su jura duok zinot,padesiu susikomplektuoti tokia sistema kuri vaziuoja ir galvos neskauda:) :)

kotlec

kotlec

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • 58 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2012-Geg-09
megis rašė:

........ duok zinot,padesiu susikomplektuoti tokia sistema kuri vaziuoja ir galvos neskauda:) :)

O mirtingiesiems tas negalioja ? :) Labai noriu graziu akroporu. As tai pasiruoses klausytis kas yra sakoma, tik gal momentais neprigirdziu truputuka.Žinutė redaguota: kotlec, laikas: 2012/09/21 21:44

Žinutė redaguota: kotlec, laikas: 2012/09/21 21:51

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
kotlec rašė:

megis rašė:

........ duok zinot,padesiu susikomplektuoti tokia sistema kuri vaziuoja ir galvos neskauda:) :)

O mirtingiesiems tas negalioja ? :) Labai noriu graziu akroporu. As tai pasiruoses klausytis kas yra sakoma, tik gal momentais neprigirdziu truputuka.Žinutė redaguota: kotlec, laikas: 2012/09/21 21:44<br><br>Žinutė redaguota: kotlec, laikas: 2012/09/21 21:51

geriau manes neklausyk ,nes gali prireikt puse akvos perdaryti ,jei tam esi pasiruoses tiek moraliskai tiek finansiskai,gal ir galima butu,kazka pabandyt bendromis jegomis pastatyt :)

raimis4

raimis4

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 406 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2012-Sau-12
  • Amžius: 39
megis rašė:

kotlec rašė:

megis rašė:

O mirtingiesiems tas negalioja ? :) Labai noriu graziu akroporu. As tai pasiruoses klausytis kas yra sakoma, tik gal momentais neprigirdziu truputuka.Žinutė redaguota: kotlec, laikas: 2012/09/21 21:44<br><br>Žinutė redaguota: kotlec, laikas: 2012/09/21 21:51

geriau manes neklausyk ,nes gali prireikt puse akvos perdaryti ,jei tam esi pasiruoses tiek moraliskai tiek finansiskai,gal ir galima butu,kazka pabandyt bendromis jegomis pastatyt :)

O jei yra zmoniu pasiruosusiu ir prasanciu pagalbos, padetum ? nes manau kiekvienas nori tureti akva ir pamirsti galvos skausma kad jis kiek ir kainuotu, malonu paziureti kas vyksta vandens pasaulyje. ;)

Žinutė redaguota: raimis4, laikas: 2012/09/22 15:29

kotlec

kotlec

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • 58 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2012-Geg-09
Manau pabandyti visada verta.

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04

O jei yra zmoniu pasiruosusiu ir prasanciu pagalbos, padetum ?

dar nei vienam neatsakiau:)

raimis4

raimis4

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 406 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2012-Sau-12
  • Amžius: 39
megis rašė:

O jei yra zmoniu pasiruosusiu ir prasanciu pagalbos, padetum ?

dar nei vienam neatsakiau:)

;) turesiu omenyje nes jauciu kad pagalbos ir patarimu niekada nebuna per daug. aciu

kotlec

kotlec

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • 58 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2012-Geg-09
Taigi nuo ko pradeti ?

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
kotlec rašė:

Taigi nuo ko pradeti ?

kolektyvas ,ka jus isivaizduojat ,kad as ekstrosensas,paziurejau i nuotrauka ir galiu pasakyti kuo jus sergat,pirmiausia bent jau aprasyti pacia sistema reikia,reikia brezinio viso vandens judejimo tarp sampo ir akvos :) jei naudojai balinga is kart pasakau ,kad net nesuksiu galvos,nes tai milteliai kuriu net patikrinti negali :)

kotlec

kotlec

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • 58 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2012-Geg-09
megis rašė:

jei naudojai balinga is kart pasakau ,kad net nesuksiu galvos,nes tai milteliai kuriu net patikrinti negali :)

Naudoju kalkwaseri + 2part. O ka reikia naudot ?Sampo nera. Yra atitvertas skyrius uz akvos per visa ilgi. Niratu 0.4fosfatu 0.02 silikatu nerasta. Kokie parametrai reikalingi diagnozei nustatyti ?

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
kotlec rašė:

megis rašė:

jei naudojai balinga is kart pasakau ,kad net nesuksiu galvos,nes tai milteliai kuriu net patikrinti negali :)

Naudoju kalkwaseri + 2part. O ka reikia naudot ?Sampo nera. Yra atitvertas skyrius uz akvos per visa ilgi. Niratu 0.4fosfatu 0.02 silikatu nerasta. Kokie parametrai reikalingi diagnozei nustatyti ?

viena zinute auksciau parasiau ko reik pradziai,atsakymas toks sampo nera parametrai tokie ir tokie,o kur kalcis,magnis,kh,ph??? o ka tarp to skyriaus uz akvos nera vandens judejimo???kiek ir kokiu rezimu dasipilineja tas kalkvaseris,koks skimeris sistemoj, yra augalinis filtras ar nera ,nepykit ,bet as laiko tiek neturiu,kad klausinet po 10 kart,tai jus turit but suinteresuoti :)

Žinutė redaguota: megis, laikas: 2012/09/23 20:34