Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

CO2 nuo A-Z

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 422

bulduri

bulduri

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Grd-22
  • Amžius: 49
karštos diskusijos užvirė, net baisu pasidarė:woohoo: :woohoo:

Viktor

Viktor

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Geg-19
  • Amžius: 51
Ačiū knocker ir vito už pateikta informacija. Manau kad tai padės man apsispręst (o gal ir ne tik man). Tiesiog šio metu ne stovi taip aštriai ta problema, todėl labai ir nesigilinau i ši klausima.

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
  • Amžius: 35
Buvau apsisprendes siandien uzsisakineti atomizeri, bet isigilinus i diy reaktorius, pasidare visai smalsu.

yankadi

yankadi

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-05
  • Amžius: 32
O aš labai 1,5 metų patenkintas atomaizeriu ir net nežadu jo keist į ką kitą.. Bent kol kas.. B)

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
O pusantru metu ta pati dar vis naudoji? Nes kiek skaiciau tai po puses metu plovei ten kazkaip ji, tai isplauni ir vel kaip naujas?Gal zinai ar mano sistema paveztu toki atomaizeri? (dupa reduktorius su adatiniu kartu, jb burbulu skaiciuotuvas ir paprasta silikonine zarnele) Teisingiau nelabai isivaizduoju kiek tas 2.5 bar :)

tex

tex

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Bal-15
  • Amžius: 51
Kad lengviau būtų įsivaizduoti, vandentekio vandens spaudimas namuose, kai nauji vamzdžiai,- nuo 2 iki 4 bar.

yankadi

yankadi

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-05
  • Amžius: 32
Išmetamos miglos burbuliukams sustambėjus, per tą laiką, kelis kart ploviau su VIMI Accelerator, vieną kart rimčiau, t.y. palaikant skystį, o po to nuleidžiant, o kitą kart išvis supaprastinau procedūrą, tik su švirkštu suleidau kelis ml, pateluškavau, bei atomaizerio vidinę pusę su šepetuku pravaliau ir valio, sistemą sujungiau tolimesniam darbui. Veikia kaip naujas. Jūsų atveju CO2 žarnelę pakeisčiau į pritaikytą CO2 tiekimui. Darbinis slėgis su atomaizeriu, bent pas mane 2,1 BAR

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
As net neisivaizduoju koks pas mane darbinis :( Nes yra tik vienas monometras kuris rodo baliono spaudima.

lioshis

lioshis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Sau-14
  • Amžius: 7
Taip pat atomizerį įsigijau naudotą ir tikriausiai pragulėjusį nemažai be darbo.Kaip yankadi minėjo,su Acceleratoriu užmerkiau, kuo puikiausiai išsivalė ir dirba be priekaištų.

vito

vito

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Geg-05
  • Amžius: 59

As net neisivaizduoju koks pas mane darbinis Nes yra tik vienas monometras kuris rodo baliono spaudima.

su automaizeriu netiks ,nes ten Dupla su fiksuotu antriniu slėgiu apie 1,5bar ., reikia reduktoriaus su reguliuojamu antriniu slėgiu , kur priekyje yra didesnė rankenėlė pasireguliuoti tam slėgiui .

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
Vito dekui. Sutaupei mano pinigelius :) Tuomet mastysim apie reaktoriu.

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
Na jau gal kas pasigamino reaktoriu ? :) www.plastena.lt/index.php?s_id=26&lang=ltwww.heliopolis.lt/lt/Plexiglas-XT-vamzdziai Ar toks vamzdis tiktu?

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
Na pagaliau kazka sumeistravau :) Nuotrauka

lioshis

lioshis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Sau-14
Nors į parduotuvę dėk,tikrai gražiai sumeistravai:) Kada bandysi?

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
Bandymai buvo su vandentiekio spaudimu. Nusauna zarna nuo reaktoriaus, net per atbulini voztuveli lasa. Leidzia per jungti kampine per kuria turetu co2 patekt i reaktoriu. Ta jungtis tokia tik viena, tai speju kad plastikas ten kitoks ir nesuklijevo.Iki tikrai padoraus vaizdo reiktu rimtu 4mm zarneliu jungciu. Kurias butu reikeja uzsakinet ir laukt savaite laiko. (neiskenciau)Ir reikes idet gumine tarpine reaktoriaus atsukimo dangteli.

lioshis

lioshis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Sau-14
Klijai spec. plastikui Heliopolyje labai geri, aš dangtį klijavau.Tiesiog suvirina, bandžiau lupt,plėšt - jokių šansų. Rūsyje turiu,jei įdomu,galiu ryt pavadinimą pažiūrėti.

lioshis

lioshis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Sau-14
Ir dar turiu ,kolegos,tokį klausimą.Apvyniojau jungtis teflono juostele. ar per laiką CO2 jos nepragraužia?

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
Is ten ir pirkes klijus esu. Tik manau kad tas kampas kitokio plastiko ir del to taip. O kur pirkt 4mm kampiniu sujungimu jau neisivaizduoju, apvaziaves puse Vilniaus ivairiausiu parduotuviu...

arwis

arwis

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2009-Geg-27
  • Amžius: 28
Kliju pavadinima butu smagu suzinoti, reikia pora dangtuku susikliuoti kaiptik :)

tadabis

tadabis

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2012-Grd-31
  • Amžius: 30
Sveiki,Norėčiau pasiteirauti vienu klausimu. Turiu akvariumą 120 L, 2x30w apšvietimas T8, vidinis juwel akvariumo filtras su 600L/h parametrais (kiek realiai nematavau), augalai iš paprastesnių (vidutinis apsodinimas), augalai auga gerai, tręšiu 6 paspaudimas vimi all in red ir vimi micro po 4 paspaudimus kas dieną, Klausimas toks: CO2 broginis per varpą tirpinamas. Receptas: 200g cukraus į 1,5L vandens, pusė šaukštelio sausų mielių, 1 šaukštas miltų, 1 šaukštas sojų miltų, pusė šaukštelio sodos. Broga veikia apie 3+ savaites. Padarytas dropchecker iš valerijono buteliuko su nupjautu švirkšto adatos uždangalu. Su buteliuku užsispaudžia gerai, o kur buvo skyle adatos uždangalui įdėjus jį užsandarinau aqvasilikonu kraštelius, pripilta iki pusės CO2 indikatoriaus. Taigi CO2 leidžiamas visą parą, kiek tiksliai burbuliukų į sekundę ar minutę neskaičiavau bet atrodo daug. Kodėl dropchecher visada lieka tamsiai mėlynas? Niekaip nesuprantu... Kiek skaičiau kituose postose kitiems žmonėms su 2L brogos buteliu ir 200L akvose CO2 30+, o pas mane pagal spalva atrodo, kad jo visai nėr.. ir dropchecheris nekeičia spalvos. Beje dropchecker indikatorinis skystis pirktas iš EMA solutions. Gal kas ką patarsit? Žinutė redaguota: tadabis, laikas: 2013/02/08 20:56