Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

CO2 nuo A-Z

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 422

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
  • Amžius: 35
Interneto platybesia skaites gerus atsiliepimus apie ji.

bulduri

bulduri

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Grd-22
  • Amžius: 49
žadu paleist 375 litražą, vis neapsisprendžiu apie co2 tirpinimą,blogiausiu atveju kopetėlės:)

Tichania

Tichania

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Vas-23
  • Amžius: 32
neisivaizduoju kaip tu 375 l akva aprupinsi co2 su kopetelem, na nebent jos bus gigantiskos

Tichania

Tichania

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Vas-23
  • Amžius: 32
neisivaizduoju kaip tu 375 l akva aprupinsi co2 su kopetelem, na nebent jos bus gigantiskos

tex

tex

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Bal-15
  • Amžius: 51
Dėkit atomizerį, tirpins gerai, ramiai miegosit ;)

vitasvitas

vitasvitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Rgs-11
  • Amžius: 35
. Žinutė redaguota: vitasvitas, laikas: 2013/02/02 18:40

Viktor

Viktor

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Geg-19
bulduri rašė:

galvoju apie toki, kazi kap ons dirba:) http://www.zoocentra...rius-p-795.html

Turiu toki. Šiaip, man patinka, bet 325 litro akvariumui ne pakanka jo. Duodant 2 b/s viskas gerai. Jeigu duodu daugiau, dažnai iššoka dideli burbulai. Galvoju pastatyti antra, nes išorinio nenoriu. Atomizeris man netinka, nes reduktorius fiksuoto slėgio ir gali jo nepramušt.Tiesa, virš jo stovi Tunze pompa, kuri išnešioja smulkus burbuliukus po visa akvariumą.

bulduri

bulduri

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Grd-22
Viktor rašė:

bulduri rašė:

galvoju apie toki, kazi kap ons dirba:) http://www.zoocentra...rius-p-795.html

Turiu toki. Šiaip, man patinka, bet 325 litro akvariumui ne pakanka jo. Duodant 2 b/s viskas gerai. Jeigu duodu daugiau, dažnai iššoka dideli burbulai. Galvoju pastatyti antra, nes išorinio nenoriu. Atomizeris man netinka, nes reduktorius fiksuoto slėgio ir gali jo nepramušt.Tiesa, virš jo stovi Tunze pompa, kuri išnešioja smulkus burbuliukus po visa akvariumą.

vo pagaliau gavau ko noriu, didelis dėkui:) bet jam turbut reikia burbulu skaičiuotuvo:S

Žinutė redaguota: bulduri, laikas: 2013/02/02 18:15

Viktor

Viktor

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Geg-19
bulduri rašė:

bet jam turbut reikia burbulu skaičiuotuvo:S

Taip.Bet iš mano vienintelio atsiliepimo, išvadas daryt sunku.

Žinutė redaguota: Viktor, laikas: 2013/02/02 18:26

bulduri

bulduri

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Grd-22
Nieko palauksim,laiko turim,ką kiti jūrų vilkai pasakys:) :woohoo:

Viktor

Viktor

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Geg-19
Turėjau keramikini difuzorių (neatsimenu Croci arba Resun) – išvis nepatiko ypač tokiam tūriui.Po to buvo http://www.zoocentra...rius-p-778.html su prailginimu http://www.zoocentra...ulis-p-841.html - žymiai geriau.Dabar stovi Hydor – manau, iš tu trijų variantu, geriausias.

knocker

knocker

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 42
Jei tik yra galimybių nekišti jokios papildomos įrangos į akvariumą nekiškite, nebent jums labai patinkka tų daiktų išvaizda ir jūs akvariume turite vietos perteklių :).Mano asmeninis pasirinkimas, ypač didesniems akvariumams (nuo 100 ltr), būtų išoriniai reaktoriai (daryčiausi pats, nes tai turbūt pigiausias variantas) arba išoriniai difuzoriai. Labai nebloga savadarbio reaktoriaus schema ir sukonstruotas pavyzdys buvo pateikta http://www.akvamanai.lt/forumas/Pasidaryk-pats/7901-diy-iorinis-co2-reaktorius

Viktor

Viktor

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Geg-19
Sutinku. Kada nors darysiu. Tiesiog šio metu filtro galingumas, mano akvariumui, ant ribos. O pirkti kita, šio metu ne pasirengęs.

bulduri

bulduri

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Grd-22
mano atveju dizainas neleidžia,o ta difuzoriuka juk galima gerbiamos kolegos kažkaip akmenukais ar šakelem aptaisyt:)

knocker

knocker

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --
Nelabai suprantu spintelės vidaus "dizainas neleidžia" ar kaip čia..., nelabai suprantamas paaiškinimas ir filtro našumas ant ribos...Žodžiu - dizainas leidžia į akvariumą bet kokią bjaurastį kišti, bet šalia akvos ar jo spintelėje negali būti jau nieko panašaus. Viskas padaroma gražiai ir estetiškai tik noro reikia truputį ir pasinaudoti dirželiais, naudoti tik reikiamo ilgio žarnų atkarpas ir pan...O filtro našumas jei ant ribos, tai jo našumo tai niekaip jau nepablogins, beje ką reiškia našumas ant ribos? Filtro bioapkrova per maža, užpildų nepakankamai ar siurblio našumas nepakankamas? Žodžiu pasakysiu tik tiek ką mokėsit už difuzorių šimtą litų, geriau už 40 lt jūs pasigaminkit ir likusius 60 lt pataupykit bei pridėkit prie perkamo filtro... parduokit turimą ir nusipirkit galingesnį naudotą, jei nėra pinigų naujam...Keisti tie lietuviai: Jei BMW, Audi ar VW 15 metų tai - tai yra labai patikimas ir dar "n" kilometrų važiuosiančių auto, o va jau 3-4 metų senumo tas pats vokiškas filtras matai jau nepatikimas, negražus, nemadingas ir "važiuoja blogiau"... Jei negalite vaikytis madų tai nesivaikykite ir sprendimų ieškokite paprastesniuose, bet tikrai ne prastesniuose sprendimuose...Sėkmės tirpinant CO2.... Žinutė redaguota: knocker, laikas: 2013/02/02 23:58

Viktor

Viktor

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Geg-19
Šio metų man svarbiau sutvarkyti Renault Laguna 1996 metu, kurią nepasitikiu. Šeip aš net ne lietuvis, gal dėlto ir keistas

knocker

knocker

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --
Viktorai šiaip man tautybė visiškai nesvarbu ;)o jei jau taip striuka su pinigais tai gal geriau naudotis tuo ką turi, nei leisti pinigus daiktams, dėl ko paskui gailėsiesi...Ir pakeitimus daryti mažais žingsniukais bet užtikrintai ir renkantis ne tai kas iš bėdos tave laikinai tenkins....

Viktor

Viktor

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Geg-19
Aš ir ne zadu artimu metu na nors keist. Ira minčiu, bet niekur neskubu. Filtro našumas 1050 l/v, pagal pasą, aišku kad apkrautas mažiau, skaičiau kad kai kuriems išoriniams reaktoriam rekomenduoja 1000 l/v. Manau kad ir savadarbiam reikėtų panašaus našumo. Toj temoi i kurį davei nuoroda tai aptarinėjo. Dėl to ir ant ribos.Dėl tautybės aš kvailaį parašiau, atsiprašau.:(

knocker

knocker

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --
Viktor toj pačioj temoje buvo aptarinėjamas ir toks daiktas kaip "bypass" kuris tavo problemą šiek tiek palengvina :), arba tiksliau eliminuoja...

vito

vito

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Geg-05
  • Amžius: 59

Filtro našumas 1050 l/v, pagal pasą, aišku kad apkrautas mažiau, skaičiau kad kai kuriems išoriniams reaktoriam rekomenduoja 1000 l/v

Manau ,neteisingai supratot . Tai rekomenduojama neviršyti reaktoriui paduodamo vandens našumo ,nes esant didesniam pratekėjimui neištirpsta dalis co2 .Naudoju šitokį reaktorių ,filtro našumas ,bent iš akies , praktiškai nesumažėjo ...http://www.ebay.de/i...&orig_cvip=trueŽinutė redaguota: vito, laikas: 2013/02/03 11:57

Žinutė redaguota: vito, laikas: 2013/02/03 11:58