Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Mano Akvariumas (Raimis)

* * * * - 1 Balsai

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 440

#441
Andrius1111

Andrius1111

    Dažnas dalyvis

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 568 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2008-Grd-01
  • Amžius: 55

pradejau jieskoti bedos nuo pirmojo tasko RO vanden.

Silikatai is pagrindinio vandens rodo >6.0ppm

Po membranos 1.2ppm

Vakar pasistaciau Resin atskira filtra dar dadejau phosphatu/silicatu remover tai gavau 0.2ppm

nezinau ar cia pas mane pagrindiniam vandnyje problema  bet negaliu ysivaizduoti kaip kiti issisuka su 3 stage ro sistema be silikatu.

Tai niekas ir neišsisuka, atsargūs naudoja jonų smalą, neatsargūs turi dumblius ir ciano akvoje.... Anksčiau ar vėliau