Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Kaip turetu buti


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
sheshkas

sheshkas

    Dažnas dalyvis

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Pranešimai: 1.145
  • Kartu nuo 2009-Spa-28
  • Amžius: 47
Manau tai turetu but daugeliui sio forumo nariu sektinas pavyzdys......;) barbusassss rašė:

Tai va:Kadangi iškolioti žmogų mes sugebam tikrai visi. O atsiprašyti būna tirai sunkiau ir sudėtingiau nei iškolioti. Todėl viešai atsiprašau pono VIGIO už savo nepraustaburniškumą, etikos nepaisymą tikrai rimtao akvariumisto atžvilgiu, už savo kvailumo parodymą viešumoje. Taip pat atsiprašau visų forumiečių už tokias mano kvailas žinutes. Todėl tikuosi, kad VIGIS nebelaikys pykčio ant manes ir man atleis.:)