Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

mano pirmasis jūrinukas

- - - - -

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 303

KlaSS

KlaSS

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 547 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 48
Tikriausiai daugeliui pradedanciu akvariumininku atrodys keistai, bet... Visu graziausiu akvariumu Lietuvoje savininkai maziausiai isleidzia pinigu akvariumui, nes ju ziniu bagazas leidzia viska daryti su minimaliom islaidom ir jie neperka to ko nereikia. Jie zino ka daro, kaip ir del ko. Dziaugiuosi, kad ju patarimu niekas is pradedanciu neklauso :) :) :) ;) nes zooparduotuves "uzsilenktu" :laugh: :laugh: :laugh:

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
  • Amžius: 54
KlaSS rašė:

Tikriausiai daugeliui pradedanciu akvariumininku atrodys keistai, bet... Visu graziausiu akvariumu Lietuvoje savininkai maziausiai isleidzia pinigu akvariumui, nes ju ziniu bagazas leidzia viska daryti su minimaliom islaidom ir jie neperka to ko nereikia. Jie zino ka daro, kaip ir del ko. Dziaugiuosi, kad ju patarimu niekas is pradedanciu neklauso :) :) :) ;) nes zooparduotuves "uzsilenktu" :laugh: :laugh: :laugh:

:woohoo: juokiausi puse valandos ;)

aaidass

aaidass

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 820 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Sau-27
  • Amžius: 42
grazi kalba megstantiems filosofija:)

Espan

Espan

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 589 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2010-Bal-06
  • Amžius: 35
Delto tokie "pazenge" akvariumistai, yra tikra rakstis Su****** pardavejams :)Viskas blogai, tas per brangu, cia nekaip atrodo ir t.t ..

masaradzz

masaradzz

Dažnas dalyvis

• Blokuotas
  • AkisAkisAkis
  • 639 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2011-Vas-04
  • Amžius: 39
KlaSS neišduok prekybinių paslapčių o tai iš tikrųjų teks biznį sustabdyt-čia aš apie atvejį, jeigu netyčia visi naujokai pradės profų klausytis ;)

Žinutė redaguota: masaradzz, laikas: 2012/08/23 20:39

KlaSS

KlaSS

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 547 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
Labiausiai "pazenge" yra tie kurie savaite ir trys dienas akvariumus turi. Kai zmones manes „neismanelio“ klausia ko jiems reikia akvariumui aiskinu: sviesa, sroves, geras isputintojas. Isvadina mane idiotu, spekuliantu lupiku ir pradeta patis isirengineti akvariuma... as vadinu tai triju stadiju "taupiu" irengimu... 1 stadija - isputintojas "Wan Ban Shaolin" is Ebay, sviesos kiniskas radonas zibintas, sroves su dviem propeleriais "Hvan Ban TURBO SUPER WAWE Pro"2 stadija - Parduoda kitam pradedanciam viska ka pirko sau pirmoje stadijoje :) Sau perka is kito "pazengusio"naudota isputintoja AQUA MEDIC Shorti 5000 uz 500 Lt, sviestuva su vienu MH 150w uz 300 Lt ir resun 2000l/val pompos po 30 Lt3 stadija - Isparduoda kas liko nuo pirmos stadijos ir kas buvo antroje ir perka tai kas buvo siulyta "neismanelio" :) isputintoja ATI arba Bubble King, sviesa 2 ar 3 po 250W, sroves TunzeKaip taisykle, per pirma ir antra stadija numarinama tiek koralu, zuvu kad pradejus iskarto nuo trecios stadijos galima butu irengti du „teisingus“ akvariumus.Zinoma, nebutina pirkti ATI ar Tunze, bet tam reikia tureti ziniu ir patirties arba bent moketi isiklausyti i tai ka sako patirti turintis. Jei kazkas akvariume pakeite vandeni ir pas ji dingo ciano tai nereiskia kad tai pades ir Jusu atveju. Kiekvienas akvariumas yra skirtingas ir visi procesai vyksta skirtingai ir priklauso nuo daugelio veiksmu apie kurios daugelis net nepagalvoja.Labai daznas atvejis forume del kurio net nekyla ranka kazka rasyti. Vyksta kazkas panasaus i toki pokalbi:Naujokas: Kiek man kainos islaikymas vaiko nuo kudikio iki 23 metu?Patyres: Kad atsakyti i Jusu klausima mums reikia zinoti, ar tai berniukas ar mergaite, sveika ar su sveikatos problemom, norite kad ateityje dirbtu Maximos kasose ar baigus Harvarda vadovautu tarptautine kompanija? Jei i Harvarda tai kainos NNNN kilobaksu :)Naujokas: ka tu cia pe......, laikot mane uz duriu? vaidinat is saves kietuolius... mano draugai afrikoje isleido vaiko auginimui trys bananus ir du kakosus, o tu man NNNN kilobaksu... nesamone... paskaityk supermama foruma!!! Sekmes LOHAI...Kiek matau tai buvo, yra ir dar ilgai bus... :) :) :)

masaradzz

masaradzz

Dažnas dalyvis

• Blokuotas
  • AkisAkisAkis
  • 639 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2011-Vas-04
Teisingai ir taikliai pasakyta, bet svarbiausias dalykas, kad visų negalima šluot viena šluota-naujokas naujokui nelygūs, nenoriu girtis bet kol kas nei vieno koralo nenumarinau nors esu naujokas :)

KlaSS

KlaSS

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 547 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
Tai as net ir negalvojau sluoti viena sluota ;) Tiesiog parasiau savo nuomone apie bendra tendencija siame forume :) Kiek zmoniu, tiek nuomoniu ir poziuriu i akvariumo irengima. Vieni klauso ir tesiog sugeria gauta(patikima) informacija, o kiti tiesiog visus b.... apseria. Bendras kulturos bei pagarbos vienas kitam trukumas ne tik siame forume, bet ir visoje visuomeneje... P.S. Kreiptis i nepazystama zmogu „tu“ nepriimtina ir nekulturinga. Ne visi tvarte uzaugo...

Andrius1111

Andrius1111

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 568 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2008-Grd-01

masaradzz rašė:Šiaip jai tūrėčiau daugiau pinigų tai ir jūra būtų atatinkama-nenusišnekėkyte, kad jūros grožis bei apimtis priklauso tik nuo žinių ir norų.<br><br>Žinutė redaguota: masaradzz, laikas: 2012/08/22 21:40Nu jau pavarei Gali tureti daug pinigu, bet juros -ne. Bet su minimaliom islaidom ir dideliu ziniu bagazu - pilnai.Apimtis juros priklauso zinoma nuo pinigu, bet grozis - tik nuo ziniu. Daugelio (mano manymu 99 procentu turtuoliu, kuriems yra uz didelius pinigus priziurimi akvariumai, negali ir niekada negales lygintis su hobistu akvariumais). Nesakysiu kodel Pataisykite mane jei klystu (domina suprantanciu esme komentarai

Pritariu, savo akvą geriausiai gali prižiūrėti savininkas - nes kasdien prieina ir NORI, kad būtų gerai ir gražu, be to, ne per brangu...

masaradzz

masaradzz

Dažnas dalyvis

• Blokuotas
  • AkisAkisAkis
  • 639 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2011-Vas-04
Jūs galit ginčytis ir įrodinėti, kad jūros mąstai priklauso tik nuo norų-aš ginčysiuos, kad ne tik ir nereikia čia svaigt. Tai pagal jūs jeigu nori turėti jūra kaip pas PVZ megi (čia tik pavyzdys) tai reikia paskolą imti, nes kaip jis pats yra rašęs jo jūra rinkos kainomis yr apie 20-30 kavalkų, nu tegu jis papigiai ją įrenginėjo, tegu jin 15 kavalkų kainuoja, tai čia pigiai-čia tik nuo norų priklauso ar ir nuo finansinės padėties KĄ? Nuo pinigų turėjimo priklauso ar pas tavi akve bus kompas prižiūrintis reikiamus parametrus ir pilstantys reikiamus birzgalus (ar tu su testais žaisi ir su švirkštu lakstysi kas rytą), šviestuvas pas tavi bus irg ne iš prasčiausiu nu ir taip iki begalybės-tai pagal jūs čia tik nuo akvos turėtojo norų ir žinių priklauso ar ir nuo jo turimų pinigų? Žinios ir norai-tik viena iš sudedamųjų šio reikalo dalių. Žinutė redaguota: masaradzz, laikas: 2012/08/28 15:52

masaradzz

masaradzz

Dažnas dalyvis

• Blokuotas
  • AkisAkisAkis
  • 639 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2011-Vas-04
Arnis klp rašė:[quote]masaradzz rašė:Šiaip jai tūrėčiau daugiau pinigų tai ir jūra būtų atatinkama-nenusišnekėkyte, kad jūros grožis bei apimtis priklauso tik nuo žinių ir norų.<br><br>Žinutė redaguota: masaradzz, laikas: 2012/08/22 21:40[/quote]Nu jau pavarei :DGali tureti daug pinigu, bet juros -ne. Bet su minimaliom islaidom ir dideliu ziniu bagazu - pilnai.Apimtis juros priklauso zinoma nuo pinigu, bet grozis - tik nuo ziniu. Daugelio (mano manymu 99 procentu turtuoliu, kuriems yra uz didelius pinigus priziurimi akvariumai, negali ir niekada negales lygintis su hobistu akvariumais). Nesakysiu kodel ;)Pataisykite mane jei klystu (domina suprantanciu esme komentarai :))<br><br>Žinutė redaguota: Arnis klp, laikas: 2012/08/22 22:53[/quote]Jei turi pinigų gali turėti Bentley o ne akva-kaip pavyzdys, nereikia čia duotis į kraštotinumus. Aš tenoriu paaiškinti, kad jūriniame hobby pinigai turi esminę reikšmę norint turėti DIDELĘ jūrą-žinios ir norai tiesiog padės ją išlaikyti.

Žinutė redaguota: masaradzz, laikas: 2012/08/28 19:09

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
niekas ir nesako ,kad sis hobis pigus :) siam hobi ,beja kaip ir visuose galioja taisykle skupus moka du kartus:)

Arnis klp

Arnis klp

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 538 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Rgs-04
  • Amžius: 55
Tiesa sakant su tamsta sunku gincytis beje jau imu pavargt nuo bendravimo. Pasakysiu tik tiek, kad kaip pvz egis, na sakykim ir as to paties principo laikausi, kad dali irangos galima pasidaryt paciam. Tiek pas egi tiek ir pas mane yra iranga, uz kuria rinkoje galima butu moket tustancius, bet kai pasigamini pats, ty naudoji DIY iranga, sutaupai tuos pacius tukstancius, kuriuos pagaliau gali skirt kitam tobulinimui.Be to darydamasis pats iranga, turi suzinot iki galo veikimo principa, kitaip nepadarysi, o kai ismanai veikimo principa, tai gali viska tobulint ir perdarinet. Tu turbut niekada nesutiktum su tuo kad naujam pvz skimeriui, iskart reikia dar viena skylute isgrest: klaustum kodel? Todel, kad kai suprasi kodel tada ir gresk :DIr nebutina bentley turet, kai uztenka ir paprastesnes, bet jokiu budu ne prastesnes masinos. :)

Andrius1111

Andrius1111

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 568 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2008-Grd-01

Ir nebutina bentley turet, kai uztenka ir paprastesnes, bet jokiu budu ne prastesnes masinos.

Taip, gali būti daug kuklesnė - pvz. Porshe Panamera arba AUDI RS8 biturbo :)Jei rimtai - jūrinio akvariumo įrengimo išlaidos yra: 1. Neišvengiamos; 2. Pagal norą - ką laikysi. 1 - pats akvariumas, spintelė, vamzdynas, H2O papildymas, RO/DI filtras, druska2 - visa kita2 punktas- labai lankstus, nuo 0 iki n

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
Jaroslavai, kaip reikalai juda??? kur dinges ir temos visai neatnaujini;)

masaradzz

masaradzz

Dažnas dalyvis

• Blokuotas
  • AkisAkisAkis
  • 639 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2011-Vas-04
kam reikia tas mano akva mato reguliariai Egidijau-kam det cia nuotrauka jeigu apart akvos bei jos seimininko apkakojimo cia nieko nesulauksi ;) tik nepradek vel-kad pagarba reikia uzsitarnauti ir t.p. ir t.d. zodziu cia nuotrauku tikrai daugiau nedesiu. :whistle:

Arnis klp

Arnis klp

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 538 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Rgs-04
  • Amžius: 55
O as nebijau kad "kakotu". Kuo daugiau pastabu, tuo daugiau isvadu darysiu. Tiesiog nebijau det foto, nes tai mano ne vienu metu siekis, nuopoliai, patirtis, sekme ir tt. Be to gal kas ims ir rimciau sureaguos i mano komentarus, kaip i patikimus, pagrystus patirtimi.....:)

masaradzz

masaradzz

Dažnas dalyvis

• Blokuotas
  • AkisAkisAkis
  • 639 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2011-Vas-04
zinok man kazkaip neidomu kitu komentarai bei patarimai, mano jura "visada beveik" tokia kokia jin man patiktu, visa laik esu pastanguose bei siekyje, kitu nuomone man nereikalinga ;), cia neisdidumas, tiesiog savo nuomones pagarsinimas apie musu akvaprofus, kurie dazniausiai aps.... o ne pataria :) zodziu-mana bala yra mana bala i ne jusu nosei :woohoo: Žinutė redaguota: masaradzz, laikas: 2013/12/05 18:18

linugz

linugz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 397 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2011-Kov-29
  • Amžius: 38
taigi nuoroda i tavo akvariuma yra prisegta prie kiekvienos tavo zinutes. tai negi dabar reik eit i ta nuorod, kopijuot nuotraukas ir idet nuotraukas uz tave i tema? :)padaryk kokia grazesne, naujausio modelio, idek ir baik cia maivytis kaip mergaite

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
nu tu ir pasiputes,as tai moderatoriu vietoj vapsie tave isbanyciau ir tema tavo istrynciau