Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Spintele vivariumui


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
Kaktusas

Kaktusas

    Naujokas

  • Vartotojas
  • Akis
  • Pranešimai: 51
  • Kartu nuo 2010-Lap-09
  • Amžius: 27
Sveiki visi ! Zadu pirkti nauja spintele vezlio vivariumui, taciau neapsisprendziu del dydzio- tiesa sakant manu dydis priklausys, nuo kokio dydzio as kvariumua turiu ir turesiu. turiu akva ( 27 cm plotis, 80 cm ilgis ) Bet nezinau koki diziausia akva pirksiu vezliui per ateinancius 5 metus... Dabar vezliui dar tik 3 kokie metai. Labai noreciau , kad patartumete man kokio dydzio ar netgi galite pasiulyti ir tipa spinteles, o gal ir uzsiimate tokiais darbais, kaip spinteliui padarymu ? butu neprosal kad dar ir pigiai darytumete tas spinteles :P Laukiu jusu patarimu ! ;)