Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Patarkit CO2 balionas

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 155

Juliusss

Juliusss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-26
  • Amžius: 37
Sveiki, noriu susikomplektuoti co2 iranga ir ieskau pradziai baliono. Kadangi neturiu patirties co2 naudojime ir irangoje turiu kelis klausimus. Radau skelbima http://www.skelbiu.l...ai-9982480.html ir pasiskambines gavau atsakyma kad balionas su spec anglerukstes kranu (nuotraukoje su raudona rankenele). Su apsauginiu voztuvu, darbinis slegis 150bar ir yra patikra. Kaip manot ar jis saugus naudoti? (turiu maza vaika) nesinoretu kad nusautu kranas...Ir ar tinkamas toks kranas bus pajungti likusia iranga co2 naudojimui akvariume.Aciu uz patarimus

Juliusss

Juliusss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-26
gal kas turit patarimu?

Role

Role

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 40
Tas kranelis kaip gesintuvo.NuotraukaSriegis vizualiai atrodo 1/2'. akvariuminis reduktorius tiks. Jei sriegis 3/4' irgi ne problema, nusipirksi perėjimą už porą litų, arba reduktorių su tokiu sriegiu.Pildytojai nežinau ar oficialiai pildys, gal kas kitas pasakys.Pas mus KLP pildo tokius. o jei oficialūs pildytojai tokie kaip aga ir t.t tai jie net baliona reikalauja nudažyti juodai su pilka.Kaina manau gera imi ir naudoji :) kol tu reklama darysi kas nors nupirks:)

Žinutė redaguota: Role, laikas: 2011/03/07 23:00

Shakys

Shakys

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Lie-14
  • Amžius: 34
tas kranas kažkkos įtartinas , jeigu neklystu jis vienkartinis , viena kart atidarius nebeužsidaro, aisq galiu ir klysti .

barbusassss

barbusassss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Vas-05
  • Amžius: 34
Nieko jis neitartinas aš jį šiandiena apžiūrėjau, rankena yra daugkartinio naudojimo. Nusipirkau aš mažiuką balionėli kam man toks monstras reikalingas todėl ir nepirkau.Sriegis taippat geras tinkamas Žinutė redaguota: barbusassss, laikas: 2011/03/08 00:11

Juliusss

Juliusss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-26
barbusassss ar yra tas vadinamas euro kranas ant jo? Ir ar yra apsauginis voztuvas? Apziurejai ji is arti, ka gali pasakyti, ar apsimoka pirkti :)? Klausimas biski nerimtas bet daugiau nebezinau ka klausti, nesusisidures assu taip balionais...

Flexadon

Flexadon

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 47
Taigi pasakyta patikra balionams atlikta, viskas cia normaliai tik va kaip sake Role as taip pat patvirtinsiu pasiziuresi perejima pagal reduktoriu ir vsio. As asmeniskai tai turiu tokius balionus ir kranai tinkantys reduktoriams su German standard DIN 477, W21.8 x 1/14" tada ir perėjimu nebereikes ir vietos tiek daug nebeuzims spinteleje. Nuotrauka

Žinutė redaguota: Flexadon, laikas: 2011/03/08 12:21

Juliusss

Juliusss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-26
as buvau galvojas apie maziuka bet pas mane akva 240ltr, tai maziuka toki daznai rekes pildyti... Manau imsiu ta didesni.

Flexadon

Flexadon

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
Pas mane akva taip pat 240l turiu du balionus vienas pasibaigia tada pakeiciu kitu.

Juliusss

Juliusss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-26
gal patarsi kur reduktoriu nusipirkti gera ir uz protinga kaina?

Flexadon

Flexadon

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
Nauja galvoji reduktoriu ar padeveta ?

Juliusss

Juliusss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-26
nu manau galetu buti ir devetas jei funkcionuoja gerai.

Vaidukas_

Vaidukas_

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2011-Vas-13
  • Amžius: 31
Flexadon rašė:

Pas mane akva taip pat 240l turiu du balionus vienas pasibaigia tada pakeiciu kitu.

Kokios talpos pas tave CO2 balionas ir kiek laiko užtenka jo? Aš vakar pasileidau 375g balionuką, tai ydomu kiek maždaug laiko užteks man jo (akvariumas 288l, leidžiu maždau 1/1sec, taip jog Drop Checker būtų žalios spalvos)

Flexadon

Flexadon

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
Pas mane 2 l balionas, kuriame telpa apie 1,4l CO2 leidau taip pat 1/1 sek. uzteko baliono beveik metams. Tik dabar pakeitus kitu matau, kad vel tokiam laikui neuzteks, turbut kaskur praleidzia.

Juliusss

Juliusss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-26
radau puslapiuka toki kur parduoda balionus skirtus co2, tik nezinau tiksliai kaip skaiciujamas turis tu LB. Gal kas galit patikslinti? kazkur buvau ziurejas kad vienas lb yra lygus 0.45kg?http://www.aquariumplants.com/Aluminum_CO2_Cylinders_CO2_tanks_CO2_cannisters_p/t.htmar kas bandete siustis is us, kiek mazdaug siuntimas kainuoja? Ar nesikabineja su muitais?

Flexadon

Flexadon

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
Tai balionus tu jau radai anksciau, ko dar vargsti, geriau reduktoriu gera ziurek ;)

Juliusss

Juliusss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-26
gal gali patarti koks yra geras ir ar butinas elekrtomagnetinis vostuvas? Ir kokios ju kainos? Zoocentre dideles kiek ziurejau, o devetu kaip ir nematau..

ubuntu

ubuntu

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Vas-02
  • Amžius: 30
elektromagnetinis voztuvas labai naudingas jei nakciai noresi atjungti co2, be elektromagnetinio tai kiekviena ryta turesi vis is naujo paleidinet ir sureguliuot...

Juliusss

Juliusss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-26
is kur perkat reduktorius su ellektromagnetiniu voztuvu? Gal kas ieskojot topaties ir radot geriausios kainos ir kokybes santyki?

2fast4u

2fast4u

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Vas-23
  • Amžius: 31
ubuntu rašė:

be elektromagnetinio tai kiekviena ryta turesi vis is naujo paleidinet ir sureguliuot...

čia jau pieva.. nieko ten ryte atsukus pereguliuot nereikia, viskas eijna taip kaip ėjo vakare prieš užsukant.. tik užsukinėt reik pagrindinį baliono kraną o ne viską kas sukasi...