Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

JBL cristalprofi e 900 help

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 116

dziufas

dziufas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgs-02
  • Amžius: 45
Bvau bazėi 12 sandeli tai reduktoriu gautu liepos mėnesi, o miegoti tai tai man šendien jau norisi :woohoo: ,kur Kaune ji nupirkti ?

aktinija

aktinija

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Vas-14
  • Amžius: 48
Dirba tyliai ir nuemus.Nors taip jungti nepatartina.Skambink Vilniuje i Stalma.Pervedima padarius atsius.Kaune bent jau as niekur neradau.Pas visus kur klausiau-reikejo uzsakinet.

gupija

gupija

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Kov-04
  • Amžius: 21
dziufas rašė:

Bvau bazėi 12 sandeli tai reduktoriu gautu liepos mėnesi, o miegoti tai tai man šendien jau norisi :woohoo: ,kur Kaune ji nupirkti ?

http://www.zoocentras.lt/jbl-rotorius-ir-keramikine-asis-filtrui-cristalprofi-e900-p-2099.html Per 2 dienas pristato.

dziufas

dziufas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgs-02
  • Amžius: 45
O kaip jisai pasidėvėjas ,palūžes atrodo? išėmus jisai man narmalėi atrodo ,nepalūžes ;) pirma bačka tai tokie klausimai ;)

aktinija

aktinija

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Vas-14
  • Amžius: 48
vizualiai gali atrodyt sveikutelis visiskai.Buna,kad luzta keramine asis-tada paemus uz galu gali istraukt dvi dalis ar dar daugiau.Taip atsitinka nuo sutrenkimo.Buna,kad tos gumines ivores padyla-nors taip retai kada gali nutikt.Pakeitus rotoriu turi issisprest tavo beda.Naujas rotorius visada buna su naujom guminem ivorem-kai keisi-pakeisk ir jas.

snow

snow

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Vas-16
  • Amžius: 40
Del rotoriaus tai cia kaip su masinos guoliu vizualiai sveikas ale uzdetas rekia jei isdilimas nedidelis tai is akies nepamatysi kartais jaiciasi rotoriu pasukus ranka jau vibracija siokia tokia.

iparado

iparado

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Kov-23
  • Amžius: 36
jei kam vilniuje reikes jbl daliu tai nese fauna yra ju igaliotas atstovas, mazu daleliu turi pas save, didesnes uzsako kad atvestu...

iparado

iparado

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Kov-23
dziufas rašė:

Gumelės yra abidvi ,o kaip pas jumis nuėmus galva, ijungus i razete ar dyrba garsei pas mane tarška, ir aplamai kur Kaune rotoriu nupirkti jam.Ačiu už pagalba.

turi dirbt be jokio garso, jei traksa, vadinasi arba neuzmovei iki galo arba suluzes rotorius...

gupija

gupija

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Kov-04
Aš ir nesuprantu kai nuimu filto "galvą" ir įjungiu dirba tyliai, o su visa bačka vibruoja....

iparado

iparado

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Kov-23
gupija rašė:

Aš ir nesuprantu kai nuimu filto "galvą" ir įjungiu dirba tyliai, o su visa bačka vibruoja....

taai arba nelygiai uzdejai ja, arba kreivai susiattei kasetes (nors nelabai imanoma) ir liko ten oro, arba tiesiog kai padideja spaudimas ir atsiranda traukia rotorius rpadeda vibruoti...

gupija

gupija

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Kov-04
O ten kur dedasi ta guma prie filrto "galvos" nu ji prisilipdo pries stalčiuko man ji nevisai prilimpa gal dėl to ? Ir kur gauti man tokia nauja gumute ?

nitis

nitis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Bir-20
  • Amžius: 10
gupija rašė:

paimk ispilk is backos visa vandeni tada patikrink ar apatiniame stalciuje keramika supilta lygiai , po to sudek stalcius likusius graziai kad sueitu viena si kita , po to dek galva - kai ja uzdesi ji turi uzsideti lygiai tik tada uzdel galvos fiksavimo rankeneles ir jas uzverzk per istrizaineman buve keletas kartu naudojant e1500 kai stalciai nelygiai isidedavo tai s....as budavo tada vel ardydavau filtraPo pacia backa padek bent 30mm putu polisterolo lapa - arba lapa mikroporines gumos - taip sumazinsi filtro sukeliamas vibracijas

Žinutė redaguota: nitis, laikas: 2011/07/03 13:54

gupija

gupija

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Kov-04
Dekui pabandysiu.

gupija

gupija

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Kov-04
Nitis tikrai pasiteisino.

iparado

iparado

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Kov-23
gupija rašė:

O ten kur dedasi ta guma prie filrto "galvos" nu ji prisilipdo pries stalčiuko man ji nevisai prilimpa gal dėl to ? Ir kur gauti man tokia nauja gumute ?

na ji turi ne prilipti o isimauti ant briaunu, patarciau deti po centimetra is stebeti ar gerai uzsidejo, nes jei kreivai uzdesi ir uzpausi tai atia sandarumui, o gumyte gauti deja cia deficitas, jbl tiekejai sake pabandys uzsakyti gal atves per koki menesi, nes seip niekur ner ju pirkti...

paaris

paaris

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2014-Rgs-10
  • Amžius: 49
kur pirkot, kiek mokejot? jbl 900?gal galit kontaktus pardaveju permest.aciu

Kestas6431

Kestas6431

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Lap-21
  • Amžius: 55
http://www.zoocentra...-p-885.htmlPrie Aleksoto turgaus lygtai 350. senokai buvau, tiksliai nebepamenu. Šiai liuks daiktas. Nakty visiskai nesigirdi. Tik i komlekta ieinancios kempines man pasirode perretos, pakeiciau y sintepona