Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Geltonumas+Dumblis

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

nemo

nemo

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Spa-23
  • Amžius: 10
Sveiki,Turiu turiu problemu su augalais jei netyngit paskaitykit ir padekit :)160l, JBL e900, 1x30W power glo ir 1x30W warm white, CO2 nera, paleistas ~4men su visais augalais nepyragai net su vysnia, tai auga tai ne lapai siek tiek dumbliu apauge aplink krastus lenkiasi taip kitaip tariant seniem lapam ragas anksciau ar veliau. Augalai visi nelepus vysnia, ragalapis, cryptocorina kazkuri is nereikliu. Vandeni keiciu karta savaitej 25% su grunto nusiurbimu, nes zuvys kasosi i grunta, tai kiek suprantu nemaza tikimybe, kad sudo per daug ir nitritai sukyla(pataisykit mane jei ka). As mastau taip, kad jeigu as padeciau augalams augti ta prasme pradetu normaliai bujoti teoriskai turetu nukonkuruoti dumblius ir daug skaites Lietuviskus forumus susidariau vaizda, kad dazniausios bedos buna su gelezim ir kaliu, tai pamaniau gal surizikuot ir man...(pataisykit mane) as rizikuot linkes taciau nesu dares testu nei karto, nes man tai kiek per brangu. Faunos kiekis manau tikrai nera per didelis(lyginu su kitu zmoniu tokio turio akvariumais). Paminejau dumblius ant augalu, taciau neskaitau ju pagrindiniais, didziausiais "augalu zudikais", nes ju kiekis nera didelis ir jie pristoja tik kartais ir puola tik senus lapus beto manau labiausiai kenkia vysniai. Apibendrinus augalai auga, tik kartais(pirmas 3-4 savaite nuo starto augo geriausiai) poto buvo manai uzpuole costapur apie savaite gydziau bendram akvariume zinoma, tai augalams, tik pakenke nuo ligos praejo apie pustrecio menesio. Pagal mane ir tai ka maciau, skaiciau forumuose, straipsniuose tai panasu i kaip kuriu elementu trukuma. Kokie jusu patarimai? ka jus darytumet mano vietoj? jeigu pilt trasas, tai kokias?Aciu tiems kas nepatingejo... laukiu patarimu. Žinutė redaguota: nemo, laikas: 2010/12/28 14:39