Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

http://www.theaquatools.com Stiklo storis

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

Aurisp8

Aurisp8

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Grd-04
  • Amžius: 28
Sveiki norėčiau atsiprašyti jai kur padarysiu klaidu rašant. Mano klausimas yra toksai ar verta pasitikėti duodamais parodimais iš šio puslapio. Aš matuoju stiklo stori pagal ši puslapi tai mano akvariumui 75x40x30 rodo kad reike 4mm stiklo bet pagal mane biski kudokas ka patartumet?http://www.theaquato...g-your-aquarium

nitis

nitis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Bir-20
  • Amžius: 13
mano galva reiketu 6mm kaip minimum

Edma86

Edma86

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Lap-07
  • Amžius: 35
suda ten raso. pas mane 60x30x40 storis 6mm, tai pas tave minimum 6mm turi buti.

Aurisp8

Aurisp8

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Grd-04
Tai geriau daryti 80x35x40 gautusi 112litru is 6mm stiklo ir toki pardavineja kikoje bo jokiu standumo briaunu :)

Aurisp8

Aurisp8

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Grd-04
Tai geriau daryti 80x35x40 gautusi 112litru is 6mm stiklo ir toki pardavineja kikoje bo jokiu standumo briaunu :)

Espan

Espan

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Bal-06
  • Amžius: 35
hmm, na pas mane ant 126l, jau buvo briaunos, ir ka as zinau , bet jau kur kur ziuret akvariumus, tik ne kikoj =]

Bellero

Bellero

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Grd-18
  • Amžius: 37
Mano galva parenkamo stiklo storis ne tiek priklauso nuo išilginių matmenų, kiek nuo aukščio. Kuo didesnis vandens stulpelio aukštis, tuo storesnio stiklo reikės. Jūs, kolegos, šnekat apie akvariumus, kurių aukštis 40 cm, o Aurisp8 klausia apie stiklo storį akvariumui, kurio aukštis tik 30 cm. Visai tikėtina, kad puslapis tas gerai paskaičiavo, bet neatlikus praktinio bandymo tiksliai ir nežinosi, todėl galbūt verta statyti storesnį, juolab, kad akvariumas nedidelis ir kainų skirtumas radikaliai nepasikeis nuo truputėlį storesnio stiklo.

Aurisp8

Aurisp8

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Grd-04
Bellero pilnai sutinku su tavimi. Beto radau toki puslapi kur padruoda akvariumus ir yra surašyti išmatavimai, stiklo storis ir ar yra standumo briaunos ir ten parduoda akva 60x30x40 iš 4mm stiklo be standumo briaunu.Štai puslapis jūsu teismui http://www.zooplius....akvariumas.htmlGal kas gali pasakyti savo akvu ismatavimus ir stiklo stori ir ar yra standumo briaunos ir geriau butu kad ilgis ne ilgesnis 80cm

Žinutė redaguota: Aurisp8, laikas: 2010/12/05 17:53