Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Kuo šerti mandarinke?

- - - - -

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 20

#21
megis

megis

    Senbuvis

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
  • Amžius: 55
zuikis rašė:

megis rašė:

paziurekim is kitos puses,kiek atsisauke zmoniu pas kurios gyvena mandarinas, mazose akvose ,du ar trys,o kiek tokiu tyli, kuriems ji pamire???galvoju,kad mazdaug, 100kart daugiau

Kazin ar LT yra bent 100 mandarinkių?.. O 100 privačių jūrų?Manoji vis dar gyva, ir atrodo išsipūtusi..

tai prie ko cia lt,as aplamai i lt nesiligiuojuvisa statistika del saves vedu is informacijos,kuri uz uzjurio :)