Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Moderavimas, skelbimai ir kt.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje nėra atsakymų

#1
Linute

Linute

    Dažnas dalyvis

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Pranešimai: 882
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 38
Labas dienas,norėjau informuoti, kad nuo šiol ne vietoje patalpinti skelbimai bus ne perkilnojami į Nekomercinių skelbimų skyrių, o tiesiog trinami, tad prašau atidumo. Jei, nepaisant to, ir toliau bus piktybiškai teršiamas forumas, tokie nariai bus užblokuoti.Dar: vaikų darželiu šis forumas paverstas nebus. Tad patiems vaikučiams siūlyčiau sėdėti ramiai, ir daugiau skaityti, negu rašinėti apie bele ką, o vaikų darželio auklėtojų taipogi prašyčiau prisėsti uodegas ir neimti tų nesąmoningų temų aptarinėti, komentuoti ar kažkaip kitaip piktintis. Taip darydami jūs sukuriate tik dar didesnį šiukšlyną ir pridirbate daugiau darbo mums, viską trinant.Pamatę jūsų nuomone netinkamą temą, prašau informuoti mane asmeniškai, ar bet kurį kitą iš aktyvių moderatorių ir mes pasistengsime kuo greičiau sutvarkyti.