Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

kodel nekrenta ph rodmuo

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 33

titasx

titasx

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2009-Lap-15
  • Amžius: 24
noreciau paklausti kodel nekrenta ph? vandens parametrai gh 19, kh14, ph7.8 leidziu co2 1burbuliukas per sekunde.:(

runce

runce

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Grd-29
  • Amžius: 32
netirpsta CO2 arba per mažai jo paduodi, kad juntamai pakistų pH

titasx

titasx

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2009-Lap-15
co2 lyg tirpst! is krano vanduo ph7 akvoj apie 8 nesuprantu kodel?

runce

runce

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Grd-29
palaikyk iš krano vandenį kokiam atviram bliūde per naktį ir tada pamatuok. įdomu, kiek bus

titasx

titasx

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2009-Lap-15
laikiau, tas pats, niekas nesikeicia

runce

runce

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Grd-29
tada, manau, augalai išsiurbia CO2. arba irgarini su filtru (nelabai tikėtina). leisk kokius keturis burbulus (tik kad visai ištirptų), tada matuok. nežinau kaip jūs tuos burbulus matuojat.. čia iš adatos ar šlangos? aš tirpinu 112L akvoje kokius penkis burbulus per sekundę iš adatos, nukrenta pH nuo 7,6 iki 7

yankadi

yankadi

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-05

aš tirpinu 112L akvoje kokius penkis burbulus per sekundę iš adatos, nukrenta pH nuo 7,6 iki 7

Viskas priklauso ne nuo burbulų skaičiaus, o nuo tirpinimo. Matuojam CO2, ir tada bus aišku.

titasx

titasx

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2009-Lap-15
burbulus skaiciuoju reaktoriuje, jei leidziu daugiau kaip viena per sekunde, tada jie nespeja istirpt

titasx

titasx

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2009-Lap-15
neturiu su kuo pamatuot CO2

yankadi

yankadi

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-05

skaiciuoju reaktoriuje, jei leidziu daugiau kaip viena per sekunde, tada jie nespeja istirpt

Lievas reaktorius. :whistle:

titasx

titasx

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2009-Lap-15
JBL reaktorius su 20 sekciju, tai ne manyciau, kad lievas

titasx

titasx

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2009-Lap-15

runce

runce

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Grd-29
yankadi rašė:

aš tirpinu 112L akvoje kokius penkis burbulus per sekundę iš adatos, nukrenta pH nuo 7,6 iki 7

Viskas priklauso ne nuo burbulų skaičiaus, o nuo tirpinimo. Matuojam CO2, ir tada bus aišku.

sakydamas "tirpinu" turėjau omeny IŠTIRPINU. o mano reaktorius - nupjauta didelio butelio plastmasinė galva. negražu, bet veikia. neivienas burbuliukas nepabėga. nu dabar paskaičiavau tiksliau, tai tarp keturių - penkių burbulų sekundei ištirpinu. daugiau nebetirpina. o CO2 lygis vis tiek tik ~15mg/L. bet nesu matęs, kad kas tirpintų 10 b/s. nors kaip sakiau, neaišku kokie čia burbulai..

titasx

titasx

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2009-Lap-15
is zarneles iseina gan didelis burbuls, kol pakyla i virsu pasidaro visai mazytis, tai vis delto siek tiek tirspta, jei leisiu daugiau, iseis i ora, manau, gal per kietas vanduo Žinutė redaguota: titasx, laikas: 2009/12/08 22:37

ecka_fish

ecka_fish

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 52
koks skirtumas kokio kietumo vanduo, nuo to CO2 tirpimas priklauso tik teoriskai. O burbuliukus galit skaiciuot vonioj guledami-kiek kartu tai kartota!!!

yankadi

yankadi

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-05

Buvau ir aš kadais su JBL tais ,,bokštiniais" tirpintuvais susidūręs, ir su kitais kopetėliniais tirpinimais.. :side: Bet ilgai jais nesinaudojau..

Franfurktas

Franfurktas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Kov-10
  • Amžius: 29
yankadi rašė:

Buvau ir aš kadais su JBL tais ,,bokštiniais" tirpintuvais susidūręs, ir su kitais kopetėliniais tirpinimais.. :side: Bet ilgai jais nesinaudojau..

tai koks geriausiai?

Ruslanas

Ruslanas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 41
Franfurktas rašė:

tai koks geriausiai?

geriausiai tirpina visokie aktyvus reaktoriai, t.y. tokie, kur yra padidintas slegis ir priespriesiniai vandens ir duju srautai.pvz:http://www.aqa.ru/forum/vt19875

yankadi

yankadi

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-05
Kiekvienam pagal poreikius, arba nagingumą.. Randi tokį kuris 30ppm CO2 sukelia, bei išlaiko - valio.Man su kopetėlėm ir JBL reaktorium (ir su pridėtinėm sekcijom) to padaryt nepavyko.

Linas

Linas

Dažnas dalyvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo 2007-Sau-02
  • Amžius: 44
Nerealūs vaikai šiais laikais, 12 metų, o jau ph matuoja, CO2 skaičiuoja:blink: titasx, o kokio dydžio tavo akvariumas, iš kur CO2, kokia įranga? Tą žinant, gal galima bus patarti kaip labiau angliarūgštę patirpinti.