Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Augalų lapų daugiau nebesuka


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
mahelad

mahelad

    Dažnas dalyvis

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Pranešimai: 225
  • Kartu nuo 2009-Lie-26
  • Amžius: 36
Sveiki. Pagaliau paviko gauti stabilų rezultatą ilgoje kovoje su naujų lapų sukimų ant rotallos rutondofolijos. Na neiškentejau ir pakeičiau visas abejotinas augalų auginimo vietas.1. Padidinau CO2 taip kad i difuzoriu eitu po 1 burbulą į sekundę. Nors atrodytu difozorius varpas ir svarbu ne burbulų kiekis o difuzoriaus nuolatinis pripildimas.2. Pradėjau pilti ne 70 proc osmozės o 40-50 proc. Jei kartais čia būtų kalcio ar magnio trukumas. Nors kH ir taip buvo 5.3. Pakeičiau trašas. Dabar gaunu savadarbių trašų pagal seachem florish receptūrą. Tik boro biškeli daugiau.Ir štai po 2 savaičių rezultatas: Nuotrauka

Žinutė redaguota: mahelad, laikas: 2009/08/28 11:03