Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

akmenyts apauge zole

- - - - -

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 104

Ajantas

Ajantas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 401 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Sau-06
  • Amžius: 34
megis rašė:

lisas rašė:

vakaris rašė:

pradziai idek vaizdelius, ir bus visiem aiskiau kas daros.o tu chemini filtravima darysi kaip ? ateisi pas pardaveja ir sakysi duok heminio filtravimo irengimus ir visus tam reikalingus priedus?

filtravima darysiu su denitratu,anglim ir antifosu.taip vienas zmogus patare

niekada nerasyk ka darysi nesudeliojas visos sistemos,vienas zmogus tai dar ne rodiklis,parodyk to zmogaus akvos nuotraukas tada padiskutuosim ka jis pasieke su tokiu filtravimu:)

Cia as tas zmogus, ka pasiekiau, yra foto primestu sociai :) kol kas iki siai dienai, praejus pusmeciui ,viskas tobulai veikia taip, kaip planuota, be jokiu trukdziu ir t.t. o kalbom apie tai, kad kas bus dar po pusmecio - metu (tipo sulbloges viskas) - nematau absoliuciai jokio rimto pagrindo apart nusistovejusios isankstines nuomones. Esu isitikines, kad dar po pusmecio mano akvariumas jausis dar geriau, nei dabar, nors ir dabar auga tiek visi turimi sps, tiek kiti koralai ir t.t. dumbliu jokiu , o prieziura minimali.lisui patariau ta pati chemini buda, su tom paciom medziagom, kaip pas mane, pries tai rekomendaves pasalinti 2/3 zuvu - mano nuomone, jo situacijai taip butu pirmas zingsnis bandyti taisyti padeti.

lisas

lisas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 175 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Sau-20
  • Amžius: 39
preita savaite dadejau gyvo akmens.tai jau nuo vakar pastebejau kad akmenys pradeda ruduoti.kaip skaiciau kad tai normalu-taip atsitinka kai idedi sviezio akmens.ar as klystu?

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
  • Amžius: 52
lisas rašė:

preita savaite dadejau gyvo akmens.tai jau nuo vakar pastebejau kad akmenys pradeda ruduoti.kaip skaiciau kad tai normalu-taip atsitinka kai idedi sviezio akmens.ar as klystu?

neklysti ruduoja visi akmenys sviezi jie ar ne ,jei jie neapauge korolina,piurmiausia ruduoja poto gali zaliuoti,o paskutinis etapas pradeda augti korolina,toks procesas vyksta visuose akvariumuose:)

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04

Cia as tas zmogus, ka pasiekiau, yra foto primestu sociai kol kas iki siai dienai, praejus pusmeciui ,viskas tobulai veikia taip, kaip planuota, be jokiu trukdziu ir t.t. o kalbom apie tai, kad kas bus dar po pusmecio - metu (tipo sulbloges viskas) - nematau absoliuciai jokio rimto pagrindo apart nusistovejusios isankstines nuomones. Esu isitikines, kad dar po pusmecio mano akvariumas jausis dar geriau, nei dabar, nors ir dabar auga tiek visi turimi sps, tiek kiti koralai ir t.t. dumbliu jokiu , o prieziura minimali.

kad nepabloges, gal ir ne, bet ir nepageres tai tikrai,mes turbut kekvienas skirtingai isivaizduojam koks turi but akvariumas:)juolab, kad patarineti, kas liecia si hobi reik labai atsargiai,reik tureti daug ziniu,patirties,ypac paleidinejant akva ir ja komplektuojant,jura klaidu gali ne dovanoti :)

Žinutė redaguota: megis, laikas: 2009/09/01 22:21

lisas

lisas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 175 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Sau-20
tai ka patarsit siuo atveju?

lisas

lisas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 175 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Sau-20
megis rašė:[quote][quote]Cia as tas zmogus, ka pasiekiau, yra foto primestu sociai kol kas iki siai dienai, praejus pusmeciui ,viskas tobulai veikia taip, kaip planuota, be jokiu trukdziu ir t.t. o kalbom apie tai, kad kas bus dar po pusmecio - metu (tipo sulbloges viskas) - nematau absoliuciai jokio rimto pagrindo apart nusistovejusios isankstines nuomones. Esu isitikines, kad dar po pusmecio mano akvariumas jausis dar geriau, nei dabar, nors ir dabar auga tiek visi turimi sps, tiek kiti koralai ir t.t. dumbliu jokiu , o prieziura minimali.[/quote]kad nepabloges, gal ir ne, bet ir nepageres tai tikrai,mes turbut kekvienas skirtingai isivaizduojam koks turi but akvariumas:)juolab, kad patarineti, kas liecia si hobi reik labai atsargiai,reik tureti daug ziniu,patirties,ypac paleidinejant akva ir ja komplektuojant,jura klaidu gali ne dovanoti :)<br><br>Žinutė redaguota: megis, laikas: 2009/09/01 22:21[/quotka gali patarti ir kodel manai kad nepades-yra kokiu argumentu-jai gali pasidalink patirtim-man butu labai i nauda-nes skaitau viska iseiles ir tiesa sakant nerandu nei vienam forume konkreciu gelbejimo patarimu.butu labai idomu ir naudinga suzinoti jusu nuomone

Gidzia

Gidzia

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 337 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-10
  • Amžius: 41
ai as nesusilaikysiu :), sorry :)vienzo jei kaip pats rasai pinigu gali ir nori skirti siam reikalui, tai mano patarimas yra stabdyti dabartine akva (nu nebutinai ismesti - bet nebekisti i ja pinigu) ir daryti is naujo normaliai - gera skimeri, sviesas, sroves. Jei yra galimybe - didesne akva, sumpa pasistatyti. Kad ir kaip gla paciam nesamoningai skambeti glai, bet ilgesniam laikotarpyje taip pigiau bus. IMHO.Realiai tai yra klausimas kiek tu nori investuoti savo laiko, pinigu i si hobi....

lisas

lisas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 175 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Sau-20
laiko skiriu daug-daug skaitau,domiuosi.ateityte turiu nora isigyti tikrai dideli ir rimta akva,bet kaip ir jus patys suprantat esu dar zalesnis uz zalia ir oi toli dar man iki didelio akvos.taipkad dabar mokausi kaupiu zinias ir kaip skaitineju forumus-viska kas papuola,tai pats isitikinu kad zmones ne vienerius metus kaupia zinias ir tik po to kai jau supranta kas yra kas ir zino kaip ka daryti ir t.t. tik tada isigyja akva.aisku sis mano atsakymas ne i tema,bet atsiprasysiu admino.dabar pats gyvenu ne lietuvoj ir jai ir nusipirkciau rimta akva tai nelabai isivaizduoju kaip ja reiketu partemti i lietuva-anksciau ar veliau reikes juk gryzti,dar kita beda jai tektu cia kraustytis,tai nelabai isivaizduoju kaip sia akvute reiktu pervezti.mano svajose yra 1000akva.renku infa,zinias.o del esamo akvos,tai nei galiu skimeri i ja ideti-nes netelpa niekur-jai butu sansas ji ideti,tai jau nuo pat pirmo patarimo buciau ji isigijes,bet deja deja.atsisakyti siosakvos nezadu-ne toks zmogus esu kad mesti tai ka pradejau-prisirises esu prie savo zuvelioku ir stengsiuos viska daryti kad jiems butu kuo geriau siame akvariume bet kokia kaina ir su jusu pagalba ar be jos.tikiuosi padesite man ka nors pataisyti esama situacija ir gal pakeisite poziuri i mane-neziuresite kaip i koki vaikeza kuris uzsimane akvariumo-pazaide su juo,nieko nesigavo ir numete.suprantu kad padariau didele klaida ji isigydamas,tam neturedamas pakankamai ziniu,bet kaip sakoma-yra kaip yra ir nieko jau nebepakeisi.aciu uz jusu sugaista laika

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
lisas rašė:

laiko skiriu daug-daug skaitau,domiuosi.ateityte turiu nora isigyti tikrai dideli ir rimta akva,bet kaip ir jus patys suprantat esu dar zalesnis uz zalia ir oi toli dar man iki didelio akvos.taipkad dabar mokausi kaupiu zinias ir kaip skaitineju forumus-viska kas papuola,tai pats isitikinu kad zmones ne vienerius metus kaupia zinias ir tik po to kai jau supranta kas yra kas ir zino kaip ka daryti ir t.t. tik tada isigyja akva.aisku sis mano atsakymas ne i tema,bet atsiprasysiu admino.dabar pats gyvenu ne lietuvoj ir jai ir nusipirkciau rimta akva tai nelabai isivaizduoju kaip ja reiketu partemti i lietuva-anksciau ar veliau reikes juk gryzti,dar kita beda jai tektu cia kraustytis,tai nelabai isivaizduoju kaip sia akvute reiktu pervezti.mano svajose yra 1000akva.renku infa,zinias.o del esamo akvos,tai nei galiu skimeri i ja ideti-nes netelpa niekur-jai butu sansas ji ideti,tai jau nuo pat pirmo patarimo buciau ji isigijes,bet deja deja.atsisakyti siosakvos nezadu-ne toks zmogus esu kad mesti tai ka pradejau-prisirises esu prie savo zuvelioku ir stengsiuos viska daryti kad jiems butu kuo geriau siame akvariume bet kokia kaina ir su jusu pagalba ar be jos.tikiuosi padesite man ka nors pataisyti esama situacija ir gal pakeisite poziuri i mane-neziuresite kaip i koki vaikeza kuris uzsimane akvariumo-pazaide su juo,nieko nesigavo ir numete.suprantu kad padariau didele klaida ji isigydamas,tam neturedamas pakankamai ziniu,bet kaip sakoma-yra kaip yra ir nieko jau nebepakeisi.aciu uz jusu sugaista laika

matai ,kad kazka tavo atveju patarti reik paciam turei patirties laikant toki akvariuma,ka as daryciau tavo vietoj net nezinau turbut padaryciau gera apsvietima geras sroves viduje akvos,ir keisciau daznai vandeni,kas is to gausis net nezinau,bet pabandyti verta:)

Gidzia

Gidzia

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 337 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-10
lisai, rutuliojant mano minti ir papildant megio... pritaikant ja tavosituacijai :) - ar turi galimybe pastatyti sumpa? pvz spenteleje po akvariumu? - jei turi, reiskia turi vietos ir skimeriui :) sviesos kabinasi virs akvos - gali nuspirkti koki nors 150w MHG sviestuva. ir bus pradzia neismetant akvos. sroves sakei ja pirkai?? jei dar ne - tai ziurek, manau, reguliuojamas - 2xTunze 6055...nusipirk testus ir pats stebek parametrus, o ne parduotuvej "viskas gerai" :)

lisas

lisas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 175 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Sau-20
sroves jau turiu 4po 1000ltr/h del apsvietimo tai dabar yra dvi t5-36w daylight+,laukiu penktadienio nes turi parvezti dar viena t5 actinkblue.vandeni keiciu kas savaitem po 20%.laukiu kol parsius man angli,antifosa,denitrata.o toliau laukiu gal kas ka dar patart galetu ir zinoma kaupiu infa

romas

romas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 417 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Vas-12
  • Amžius: 63
DainiauMano nervai irgi nelabai kokie.(Senstu :))LisasPadaryk savo tema.Jeigu turi nora pasidaryti rimta akva ,tai ja ir pasidarysi.Bet ...nepyk as i tave tikrai ziuriu kaip i vaikeza.(Pakolkas)Galima tau padeti susisteminti imfa.Tai tau daug laiko ir pinigu sutaupytu.Bet tai ir man ir kitiem laiko nemazai atimtu.O siaip tau viska nuo nulio reikia pradeti.Nors tiesa pasakus pas tave ir yra tik nulis.Ambicijas palik sau.Nes kitaip pats vienas sau rasysi ir sau atsakinesi.Piktumo nelaikyk ,nes blogo tau tikrai niekas nenori :):)

Gidzia

Gidzia

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 337 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-10
romas rašė:

DainiauPadaryk savo tema.Jeigu turi nora pasidaryti rimta akva ,tai ja ir pasidarysi.Bet ...nepyk as i tave tikrai ziuriu kaip i vaikeza.(Pakolkas)Galima tau padeti susisteminti imfa.Tai tau daug laiko ir pinigu sutaupytu.Bet tai ir man ir kitiem laiko nemazai atimtu.O siaip tau viska nuo nulio reikia pradeti.Nors tiesa pasakus pas tave ir yra tik nulis.Ambicijas palik sau.Nes kitaip pats vienas sau rasysi ir sau atsakinesi.Piktumo nelaikyk ,nes blogo tau tikrai niekas nenori :):)

:silly: prisiminiau labai teisinga projektu valdymo "taisykle" - laiku pastebetas ir sustabdytas blogas projektas - irgi yra geras projektas :)

lisas

lisas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 175 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Sau-20
as taip ir supratau.nelabai ko pradedantis paklausi-nes tavo klausimai ar kvaili ar neverti demesio.aciu visiem uz pagalba.manau jau galima rakinti sia nevykusia tema.cia be pykcio ir ambiciju-pats sau nepadesi,tai niekas nepades.beto akva po biski taisosi-siuliniai dumbliai po biski traukiasi.:P ir man to pradziai uztenka.aciu visiem

romas

romas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 417 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Vas-12
Gaila bet tu taip nieko ir nesuprataiGerai performuluosiu klausimaKokios tau reikia pagalbos?Kas tau neaisku?Pasidaryk tema..pvz planuojamas akvariumas......Ir tada viskas nuo nulio.Akvos ismatavimai,spec spintele,sumpas,aparatura.Kodel geriau daryti taip o ne atvirksciai ir ttt.Gal ivyks normali diskusija o ne kazkokia por....Tuo labiau kiek supratau ir investuoti i ta hobi kazkiek gali.O siaip cia jau tiek pridiskutuota apie tuos dalykus tik skaityk ir viska analizuok.Bet mes galim viska pradeti nuo nulio.Konkreciai su tavimi.Bet pries laikydamas jura turi apie ja tureti nors kokia nuomone.Kokia tu ja turesi nesvarbu.Tam ir yra forumas kad isklausytum kitu akvariumistu nuomones ir susidarytum savaja.Tau taip greitai pasiduoti neverta :).Nors zinoma tai tavo asmeninis reikalas.Pakolkas tu viska blogai darai.Bent jau as nieko gero tavo projekte nematau(nuomone).

lisas

lisas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 175 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Sau-20
as ir nepasiduodu.skaitau,domiuosi-mokausi,mokausi.kaip ir sakiau-ne toks zmogus esu kad mescia ka pradejau.nezinau kam kaip,bet pas mane reikalai po biski taisosi-bet tai jau kitas reikalas.beto kiek supratau,dar per zalias esu kad forumuose kazka klausineciau,tai arba kvaili klausimai-neverti demesio atr dar kas.taip kad as ispradziu paisskaitysiu visko daugiau,nes skaitydamas randu daug atsakymu i mano klausimus ir pamatau kokias klaidas darau.supratau ka ROMAI turi omeni Žinutė redaguota: lisas, laikas: 2009/09/06 12:31

zuikis

zuikis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 169 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Vas-10
Siulau šią temą perkelti į kokią nors Mano akvariumas skiltį, nes vis randu kad yra nauja žinutė dumblių skyriuje, o čia apie dumblius nė murmur.. :( Bet nesusilaikysiu ir aš nepakomentavęs Liso.. Mačiau jau ir kitur bandei užklausti literatūros, bet kiek suprantu tau per sena piratinė biblioteka :)Pasakysiu kaip aš pradėjau: pirmas mano klausimas apie jūrinę akvą prieš kokius 5-6 metus (buvau ne toks ir mažas - gal 23-ejų) buvo kiek kainuoja jūra? Reakcija buvo tyla su ugnies priemaišomis. Nutilau tam laikui, ir daugiau neklausinėjau, nes nesijaučiau galįs klausti protingų dalykų.. ? Nusipirkau knygų, kurias perskaičiau, MRCA 1 tomą net gal tris kartus kai kuriuos skyrius, ir vis dar kartoju.. Tada supratau kad jūra man dar per brangi, su jūra be technikos rizikuoti nesiryžau, taigi likau su ciklydniku neribotam laikui, tačiau pakilus ekonomikai :) ir pakeitus gyvenamą vietą teko parduoti seną akvariumą, ir štai atsirado proga jūrai... Žinias atgaivinau, perskaičiau VISAS lietuvos jūrų forumų mano akvariumas temas, ir tada iš lėto pradėjau kurti savo jūrą..ant popieriaus.. Tada atsirado kvailų, bet jau ne tokių kvailų kad būtų gėda klausti klausimų.. Ir net gavau atsakymų.. Dabar jau laukiu stiklų.. Po kokio mėn paleisiu savo jūrą.. Sorry už offtopicą, bet pirmiausia tau reikia sužinoti ABC - technika, minimali chemija, šviesa.. kad neklaustum kas yra skimeris, nes apie tai raso tose senose knygose, labai tiksliai.. Ca reaktorius nesikeičia jau gal 30 metų, principas tas pats... Beje patarimas skaitymui: skaityk ne viską kas papuola, o po temą: skimeriai; apšvietimas; pompos; srovės; Kalcio palaikymo būdai; sumpų konstravimas; vanduo etc.. sitaip lengviau, ir protingesnių klausimų kyla ;)

Žinutė redaguota: zuikis, laikas: 2009/09/06 15:52

romas

romas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 417 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Vas-12
lisasPadaryk savo tema.Svarbiausia moketi susisteminti turima imfa.Pradedanciajam tai padaryti labai sunku.Imti imfos po gabaliuka ir ja analizuoji.Kai viska skaitai is karto tai dar labiau viskas susimaiso.Imfa skirtinga ir labai ivairiu nuomoniu ,netgi tuo paciu klausimu galima isgirsti.Reikia pasiskaiciuoti savo finansines galimybes.Tada jau gali planuotis kokius gyvunus gali laikyti ir kokio lygio jura tau apsimoka laikyti..Prie netinkamu sroviu ,apsvietimo LPS,SPS gal ir gyvens ,bet tikrai netures savo spalvu.Buna kad netinkamai irengti akvariumai 1-2 metus gyvena is savu resursu.Veliau jie daugumoj atveju vis tiek krenta.Be to visa laika vargsti su cianu,diatomais ir kitokiom problemom.Ta viska aprasyti matyt neimanoma.Ko gero ta reikia paciam pereiti.Gelavandeniu akvariumu praktika juroje padeda ne visada.Savo laiku man ji netgi pamaise :)Atsiprasau kad rasau ne toj temoj.Jei ka Dainiau istrinsi ka parasiau.?Toi temoj apie tokius dalykus daugiau nerasysiu

lisas

lisas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 175 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Sau-20
visiskai sutinku su romu.atsakysiu i ZUIKIO pastebejimus,jai jus matete kad as klausiau kitur apie literatura,tai turejote ir pastebeti,jog buvau parases kad jau esu parsisiuntes senas knygas.tik va niekaip nesuprantu kodel negaleciau parsisiusti nauju knygu jai yra galimybe parsisiusti ju is rusijos-nematau cia jokio blogio ir jau tuo labiau neteigiau kad senos knygos netinkamos.ROMAI nemanau kad verta kurti tema mano akvariumas,nes buvau jau parases koks pas mane akva ir kas joje yra,beto neturiu jokiu galimybiu ka pakeisti joje,nes ji nera skirta kazkam keisti,nera nei galimybes refugiuma pasidaryti,nei kur skimeri ikisti.traip kad nematau prasmes ko klausti daugiau.paskaitinejes radau daug atsakymu i mano kvailus klausimus ir i tuos klausimus kuriuos buvau norejes paklausti.DIDELIS ACIU AJANTUJ kuris nuo pat pradziu man padejo,atsake i mano kvailus bet svarbius klausimus-dabar daug ka darau kitaip nei ispradziu ir jo padedamas liktai pradedu pasiekineti pagerejimu.del mano poziurio i visa sita reikala su akvom-ziuriu i tai rimtai ir skiriu laiko tiek kiek jo reikia,lesu taip pat skiriu tiek kiek reikia.buvau pries tai daug prirases cia visko,bet zaltys netas kvailioja ir viskas dingo-tiek to.p.s.vistiek nemesiu sito reikalo-jauciu kad tai man labai patinka ir su kiekviena diena vis daugiau ir daugiasu norisi suzinoti.turiu svajonese tureti kur kas didesni akvariuma,bet tai dar tik svajone ir man dar iki to mokytis ir mokytis.su laiku bus viskas,o kartu ir as tobulesiu.labai ir as atsiprasau admino uz off topicp.s.s.tokios zinutes kaip-na ka padesit kas issikopti tvarteli ir t.t.tai manau nelabai kelia nora nemesti sio reikalo ir t.t.suprantu kad jus uzsieme,bet visgi gal geriau isvis nieko nerasyti,nei mesk tu si reikala ir t.t.as pats esu auto forumo patarejas ir smerkiu tokias zinutes-jai zmogus klausia tai ar atsakyk ar isvis nieko nerasyk jai tingi ar klausimas kvailas.visadfos atsakau i klausiancio klausima ir paaiskinu kas yra kaip,o jai buna tai jau nagrineta tai nurodau kur ieskoti,o nesakau skaityk foruma-tai gali uzimti savaite kol rasi tinkama atsakyma.cia tik pastebejimas Žinutė redaguota: lisas, laikas: 2009/09/06 19:04

lisas

lisas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 175 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2009-Sau-20
asder rašė:

lisas esi akmuo apauges zole.Tu neskaitai ka tau zmones raso!

sutinku ir nesigincyju.ai tiek to...pavargau rasineti,pasakiau ka noriu o toliau jau spresti jums.as dar zalias ir apauges :blink: