Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Koki isorini filtra pirkti ?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 115

TOMAZZ

TOMAZZ

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Spa-14
  • Amžius: 9
Man atrodo tiesiog laiko reikejo, jau visai normaliai bėga vanduo. Beje aciu uz pagalba, bet pas mane kitoks, nei tavo paveiksliuke, yra tik viena rankena ir poto toks kraniukas kurį reikia aukštyn žemyn kilnoti pumpavimui.Nuotrauka

Obuoliuactas

Obuoliuactas

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Bir-29
  • Amžius: 34
Laba diena, norejau paklausti del filtro. Pas mane stovi fluval 404, dingus elektrai puse vandens is akvariumo isbego per tarpine ir jei filtras neyjungtas ir tas ,,srowes galios woztuwas'' neuzdarytas taip pat wandeni leidzia. Ar pakeitus tarpine nauja, problema isisprestu? akvariumas buwo pirktas kartu su filtru, ne naujas,todel nezinau kaip buwo is pradziu.

masaradz1

masaradz1

Dažnas dalyvis

• Blokuotas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Kov-01
  • Amžius: 37
jei leidzia per tarpine tai aisku, kad keist reikia ir neleis vendans-elementaru.

Obuoliuactas

Obuoliuactas

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Bir-29
  • Amžius: 34
meginsiu rasti tokiam senukui tarpine. dekui

modestas

modestas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Lap-22
  • Amžius: 35
Kas galetu pasidalinti patirtimi del isorinio filtro? Galvoju isigyt 200L akvai, ir neapsisprendziu kuri filtra geriau rinktis: 1) Jbl e1500 2) unimax 500 3) eheim profesional 3 4) fluval 405 5) tetratec ex 1200Dar galvoju fitra daryt pilnai biologini, tik viena kempine palikt, o toliau det uzpildus. Kokius geriau naudot? ar visus vienodus? ar skirtingus? seip galvoju apie keramika, tik nzn ar i visus stalcius deti.

Tahis

Tahis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Vas-05
  • Amžius: 26
eheim

Flexadon

Flexadon

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 47
I ka bus orientuotas akvariumas, ka auginsi???

nemo

nemo

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Spa-23
kaip manot pas mane 160l akva ar uztektu man jbl e900 filtriuko kad butu svarus vanduo ir siaip ar jo pakaktu akvos cirkuliacijai, biologiniai filtracijai... beja suprantu kad akvos vandens kokybe itakoja ne vien filtras bet ir saikingas serimas, zuvu skaicius...

Bellero

Bellero

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Grd-18
nemo rašė:

kaip manot pas mane 160l akva ar uztektu man jbl e900 filtriuko kad butu svarus vanduo ir siaip ar jo pakaktu akvos cirkuliacijai, biologiniai filtracijai... beja suprantu kad akvos vandens kokybe itakoja ne vien filtras bet ir saikingas serimas, zuvu skaicius...

Užtektų.

modestas

modestas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Lap-22
akvariumas pagrinde ciklidinis, tik dar kokie trys augalai bus. ir perkant isorini filtra i ka atreikt demesy?

vilius777

vilius777

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Bir-27
  • Amžius: 39
pasidalinsiu irgi savo nuomone apie isorinius......pats turiu Atman Cf 1200 ...akvariumas 240 l laikau afrikos ciklidus..... tai visai esu patenkintas.... garso pasalinio neskleidzia l tylus. Kaip rinkausi man buvo svarbu kaina ir kokybe tai toks atmanas tikrai pateisina savo galimybes pagal savo kaina....... bet jei galeciau skirti daugiau pinigu tai pirkciau Ehem 2222 arba labai patiko kiek maciau Fluval 405..... o man pakanka pilnai ir Atman ir sutaupai 200 lt :)))

vilius777

vilius777

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Bir-27
  • Amžius: 39
modestai jei turi kiseneje litu tai pirk Ehem profecional 3..... ir neturesi priblemu.... Jei turi maziau litu kiseneje ir galvoji kad zuvys tau gyvenimo tikslas pirk Fluval 405...... Jei litu gaila bet visdelto zuvys nematys koky filtra naudoji geras bus Cf 1200.... :) bet visais atvejais zuvys jausis gerai :) Viskas priklauso kaip jausies tu nusiprikes kazkury filtra..

modestas

modestas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Lap-22
o kokius papildus dejai i filtra? kempine, kas dar? nes seip galvojau vien keramika det..

modestas

modestas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Lap-22
del to cia ir klausiau patyrusiu patarimo, nes man svarbu kokybe, o kaina na irgi kazkiek turi esmes, galvojau iki 600lt pirkt

nemo

nemo

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Spa-23
noreciau nusimananciu paklaust kuris filtras geresnis eheim classic 2215 ar JBL e900? pagal visus parametrus ''kietesnis'' JBL bet man aiskina kad geresnis eheim classic 2215 tik nepaaiskina kuom... Issakykit savo nuomone jus jeigu nesunku su keleta komentaru kodel. Žinutė redaguota: nemo, laikas: 2010/12/07 00:23

Edma86

Edma86

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Lap-07
  • Amžius: 33
Reikalingas filtras 72l akvai augaliniam. Vidinis ir kaina neturetu buti milziniska