Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Koki isorini filtra pirkti ?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 115

yankadi

yankadi

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-05
  • Amžius: 32
Aš taipogi keliu ranką už JBL. Dar geriau naudot dvi bačkas. ;)

amb

amb

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Kov-11
  • Amžius: 46
yankadi rašė:

o kam dvi?

siaubas

siaubas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Vas-14
  • Amžius: 35
yankadi rašė:

Taip, antroje bačkoje alus :laugh: Nese su užpildais duoda, savajį iš jų pirkau.

shrnz

shrnz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Sau-05
  • Amžius: 33
mindeliux rašė:

dar katik vienas raso apie eheim Eheim filtro startas - 2009/10/28 17:29 išvaliau savo eheim proffesional išorinį filtrą ir nebepasileidžia jis man; pripildau bačką vandens, sujungiu viską, in žarną pripilu vandens, paleidžiu, bet tik pradžioj sekundę atsiranda srovė, o toliau nieko, tik filtras garsiai burzgia; bandžiau ten visokias kombinacijas su IN/OUT žarnom ON/OFF, bet irgi tas pats, tik aišku kai OUT žarna OFF, tai ir tos pradinės srovelės nėra; kaip man paleist tą filtrą? ...tik nesupraskit manęs teisingai... B) :lol:

čia aš rašiau, man atrodo po to parašiau, kad problema buvo, nes įdėjau papildomą sluoksnį sintepopo viršuje; tai nežinau, gal nedirbo dėl to, kad per daug sluoksnių buvo ir neprasisuko pro visus, o gal kažkaip varikliukui neleidžia kaip reikia dirbt; bet išėmus sintepopą viskas veikė kaip ir prieš taišiaip dėl savo eheimo neturiu jokių nusiskundimų, dirba praktiškai be garso, spintelėj būna, tai nesigirdi nei kiek; aišku nebandžiau jbl ar dar kitų firmų; o šiaip, mano manymu, filtro pagrindinis kriterijus yra tylumas; be abejo renkantis reikia imt kuo didesniu debitu, bet tai jau čia nuo pasirinkimo priklauso; o svarbiausia dalykas yra užpildai ir kaip filtre gyvenančios bakterijos dirbs, bet tai čia vėlgi jau priklauso nuo vartotojo, o ne gamintojo; o šiaip gi tų filtrų išorinių esmė yra visiškai tokia pati

yankadi

yankadi

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-05
Dvi, nes visad geriau didesnė biofiltracija ir cirkuliacija nei iš vienos bačkos, aišku atsižvelgiant į akvariumo ilgį, tūrį. Antroj bačkoj ne alus, o taipogi užpildai mechaninei ir biologinei filtracijai. Jei reikia, aišku ir cheminei. P.S. Aš už high-teck'ą (augaliniam akvariume). Ciklidnike ir kuo daugiau biofiltracijos tuo geriau.

shrnz

shrnz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Sau-05
yankadi, o high-techk išoriniuose filtruose, tai kokie būtent dalykai, pagal tave, skiria vienus low-teck nuo kitų high-teck išorinių filtrų

yankadi

yankadi

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-05
Pati samprata ,,high" yra tame, kad akvariumas prikištas visko iki tiek kiek maksimaliai gali reikėti (filtracija toli gražu ne viskas).. O čia turima omeny, ne patį filtrą, o atskirą įrangos dalį - filtraciją didinti iki maksimalaus dydžio. Žinutė redaguota: yankadi, laikas: 2010/01/04 23:36

shrnz

shrnz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Sau-05
tai nelabai supratau, prie ko čia paminėjai tą high-tech filtrų temoj; nes tarkim mašina netampa high-tech, jei jos variklio kubatūra didelė; o dėl to, kad akvariume galima visokių įdomių dalykų prikišt, tai faktas, bet filtro, kaip ir kokio dviračio, nelabai per naujo išrasi

Foxas

Foxas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Geg-12
  • Amžius: 40
Ka manote apie Ehiem 2226, kaip antra arba papildoma filtra ?Pas mane dabar stovi Tetratec EX750 , jau ~3 metai ir jokiu problemu ...

knocker

knocker

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 43
jau daugelį kartų kalbėta apie filtro pasirinkimą bei kriterijus...1. Svarbiausia renkantis išorinį filtrą tai naudingas tūris (filtravimo kasečių, užpildų tūris).2. Filtro siurblių parametrai (srautas, kėlimo aukštis) Čia reikia dar nepapiršti visiems išcentriniams siurbliams galiojančios taisyklės, kuo aukščiau reikia kelti, tuo labiau mažės pumpuojamo vandens kiekis... 3. Elektros suvartojimas4. Papildomos funkcijos (šildymas, UV ir tt..)5. Atsarginių dalių prieinamumas.6. Kaina.7. Gamintojo patikimumas arba kainos/kokybės santykis. Mano galva tai nėra taip svarbu nes kiekvienas gaminys turi bent keletą sertifikatų ar atitikties deklaracijų (CE, TUV, UL, ISO), o tai jau ši tą pasako apie gaminį ir gamintojo požiūrį į tam tikras rinkas bei kokybę. Panau daugelis per daug sureikšmina gamintoją, neva tai patikimas ir pan, nes tai daugiau susiję ne su patikimumu o su prekinio ženklo marketingu, bei vartotojo įvaizdžiu.8. Mažiausiai svarbi renkantis filtrą yra jo išvaizda, nes dažniausia filtras laikomas paslėptas ir tik labai retais atvejais filtro išvaizda gali tapti labai svarbi (pvz. kai filtras tampa dar ir interjero detalė, pvz ADA gaminiai). Aišku čia vėlgi žaidžia vartotojiškosios visuomenės požiūris, kai dažnai racionalų sprendimą nugali daili išvaizda.Aišku prieš RENKANTIS FILTRĄ svarbu iškelti pagrindinius reikalavimus filtrui, kurie labai priklauso nuo jūsų planuojamo akvariumo tūrio, biologinės apkrovos, užpildų pasirinkimo, vandens cirkuliacijos ir pan.Kai jau nuspręsite ko jūs norite iš filtro, pasirinkite skirtingų gamintojų filtrus pagal JŪSŲ keliamus reikalavimus ir pasidarykite palyginimų lentelę tuomet ir nuspręsite KO jums norisi, o ne ką mano kiti forumo dalyviai apie vieną ar kitą filtrą...

n3r1x

n3r1x

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2008-Sau-27
  • Amžius: 36
Sveiki bendraminciai ;) pribrendo reikalas pirkti isorini filtra, bet niekaip neapsistoju prie tinkamo. Sokineju tarp JBL E700 ir Aquael unimax 150 modeliuku. Pats svarbiausiais reikalavimas butu tylumas - akva miegamajame tai nesinori klausytis bent menkiausio pasalinio garso.. ziurejau aquael medaliais uz tyluma apkarstytas, bet ar tikrai uz gerus nuopelnus tie medaliai pas juos. Kaina irgi kazkodel palaiko atitinkama :unsure: bet uz mazesnius decibelus mielai atiduociau papildoma lita :) JBL komplektacija ir patogumas siaip labiau prie sirdies, bet nesinori uzsirauti ant patogaus bet zirziancio visa nakti (gana jau turiu pilna spintele tokiu).Taigi kaip tie JBL (zmones kalba kad kiniecio ranka ji gamina dabar), galite pasigirti ant kiek tylus jie, ar koki garsiuka isleidzia? Ar griebt Aquaeli?Idealiausias variantas aisq butu kiekviena parsinesti ir isbandyti, bet cia gi ne Amerika, niekas nepriims filtro atgal, nes klientui garsas nepatinka :lol: Pagelbekite B)

menis

menis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-07
  • Amžius: 47
metai laiko turiu JBL e900 geras daiktas.garso jokio,miegu salia:)

Laurynas

Laurynas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Vas-27
  • Amžius: 31
Pas mane taip pat stovi JBL E900 mazdaug uz poros metru nuo galvos miegamajam... jokiu trukdziu miegant, jei tik nuorintas gerai- dirba labai tyliai...

ArturasK

ArturasK

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Sau-15
Pas mane stovi Eheim Profesionel 2228, garso jokio tikrai, trys metrai nuo jo miegu..... Bet kad srove butu labai gera, tai to tikrai nera, 450ltr akva o prasuka tik puse jos, kita puse kaip numirus jokios sroves. Ka patartumet?

Dar321

Dar321

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-20
  • Amžius: 50
ArturasK rašė:

... Bet kad srove butu labai gera, tai to tikrai nera, 450ltr akva o prasuka tik puse jos, kita puse kaip numirus jokios sroves. Ka patartumet?

Gal fleitą pritrumpint perpus... Tiesa, o kur stovi išmetimas ir į kur nukreiptas?

ArturasK

ArturasK

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Sau-15
Žinutė redaguota: ArturasK, laikas: 2010/01/30 09:24

ArturasK

ArturasK

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Sau-15
Nu va taip atrdo, tik fleita truputi pakelta dabar yra. Nuotrauka

Rudakis

Rudakis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 50
ArturasK rašė:

. Bet kad srove butu labai gera, tai to tikrai nera, 450ltr akva o prasuka tik puse jos, kita puse kaip numirus jokios sroves. Ka patartumet?

o ko tu tikiesi kai fleitos ismetimas is akvos galo i prieki . kabink fleita ant soninio akvos krasto , kad srove eitu isilgai akvariumo....Nuotrauka

Žinutė redaguota: Rudakis, laikas: 2010/01/30 09:50

sheshkas

sheshkas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Spa-28
  • Amžius: 43
persidaryk fleitas (modifikuok). Nuotrauka tiek paemimo tiek ismetimo fleitas gali pasigamint lengvai is org. stiklo vamzdelio, ir tuo paciu gali pasigamint norimo ilgio (nukrypstant nuo standarto),ir skyles srovei gali issigreziot norimom kryptim.Pas save persidariau vamzdzius EHEIMui ,Dirba jau savaite,sroves srautai pradedu mastyt net kaikur ir per dideli..... Nuotrauka

ArturasK

ArturasK

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2010-Sau-15
O jeigu is vis ta fleita nuemus?