Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Koki isorini filtra pirkti ?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 115

robke1214

robke1214

Dažnas dalyvis

• Blokuotas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Sau-09
  • Amžius: 48
marimar rašė:

Ir aš turiu klausimą dėl išorinio filtro. Dabar 240 l akve veikia JBL e900, bet ryškiai per silpnas, kuo toliau, tuo blogiau, todėl manau keist galingesniu.Kol kas trys kandidatai:1. Aquel Unimax 5002. Eheim Classic 22173. JBL e1500.Pirmoj vietoj kaip ir būtų Aquel 500, bet yra didelis įtarimas, kad netilps į spintelę, o šalia kažkur statyt visiškai nebėr vietos. Kurį filtrą patartumėt rinktis? :blush: Dar svarbu, kad būtų tylus (dabartinis JBL man tyliai dirba). Svarbiausia, kad susidorotų su tokiu tūriu. Akva augalinis, bet žuvų daug.<br><br>Žinutė redaguota: marimar, laikas: 2009/10/14 08:59

kodel manai ,kad per silpnas ir paaiskink ka turi omenyje sakydamas-kuo toliau tuo blogiau?

marimar

marimar

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Bal-20
  • Amžius: 43
robke1214 rašė: kodel manai ,kad per silpnas ir paaiskink ka turi omenyje sakydamas-kuo toliau tuo blogiau?[/quote]Vanduo mutnas, o vanduo iš filtro jau vos vos bėga. Vakar pravalytas buvo, rezultate srovė nesustiprėjo, kažkur nedaugiau iki ketvirčio akvo tiktai. O sakymas kuo toliau, tuo blogiau, reiškia, kad iš pradžių dar srovė buvo stipri, bet ji vis silpnėja ir silpnėja.... Bandžiau įstatyti dar vidinį Fan2 (kito neturiu), vanduo nors daugiau cirkuliuot pradėjo, bet vis tiek manęs rezultatas netenkina.Pagal aprašymą šis filtras skirtas akvui iki 300 l, bet rodos, kad reik imti realiai didesniam akvui skirtą filtrą, kad gamintojai visuomet pagražina ir t.t. ir pan.

yankadi

yankadi

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Rgp-05
  • Amžius: 32
Galingesnis filtras niekam nepakenkė.. Jei yra galimybė imkit. Man iš siūlomų variantų labai patinka Aquel ir JBL bačkos. Jei yra galimybė statykit 2 bačkas vietoj vienos. Jei visgi nėr vietos, susiraskit bačkų išmatavimus nete ir pažiūrėkit ar telpa. Jei dabartinis vandens mutnumas kaltas dėl bačkos išvalymo, turėtų susitvarkyt savaime. Žinutė redaguota: yankadi, laikas: 2009/10/14 12:05

marimar

marimar

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Bal-20
Dvi bačkoa tai jau niekaip netilps. O labiausiai imponuoja man irgi Aquel, bet nete įvairius išmatavimus randu, skiriasi apie 1 cm, tai va tas vienas cm gali būt lemtingas, reik natūroj matuot :)

markox

markox

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Sau-14
  • Amžius: 42
Pas mane ciklidinis 200litru,http://www.kika.lt/i...&itemId=8558735 ir pilnai uztenka ir jau 3 metai naudoju jokiu gedimu, kas svarbiausiai tylus, kitas akvariumas augalinis, viskas tas pats, bet noreciau, kad butu sroves cirkuliacija mazesne, bet sureguliuoti sroves niekaip neina, fleita ir taip ir taip sukioji, javos samana keliauja po visa akvariuma ir del sroves kiek itariu prastai auga.

Žinutė redaguota: markox, laikas: 2009/10/14 14:03

marimar

marimar

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Bal-20
Subalamūtinot mane tiesą sakant :unsure: Bet unimax 500 instrukcijoj rašo, kad galima srovės stiprumą reguliuoti. O šitas unimax 250 išeina pagal parametrus silpnesnis nei mano dabartinis JBL 900 :unsure:

markox

markox

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Sau-14
Na tas sroves sureguliavimas tai salyginis , kraipai fleita akstyn ,zemyn ir visas reguliavimas, kazko tokio kaip sroves galios maz ar did nera 250, 500 srove ta pati tik skiriasi l/h, patikek jegu pas mane ciklidiniam vanduo svarus, tai ir tau turi jo pakakti. Žinutė redaguota: markox, laikas: 2009/10/14 15:32

Sieras

Sieras

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Lap-28
  • Amžius: 39
marimar rašė:Vanduo mutnas, o vanduo iš filtro jau vos vos bėga. Vakar pravalytas buvo, rezultate srovė nesustiprėjo, kažkur nedaugiau iki ketvirčio akvo tiktai. O sakymas kuo toliau, tuo blogiau, reiškia, kad iš pradžių dar srovė buvo stipri, bet ji vis silpnėja ir silpnėja....[/quote]Galima pravalyti jungiamuosius vamzdzius tarp fleitos ir filtro.Aisku geriau iz pradziu vizualiai ivertinti ju bukle! ;)

robke1214

robke1214

Dažnas dalyvis

• Blokuotas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Sau-09
  • Amžius: 48
yankadi rašė:

Jei yra galimybė statykit 2 bačkas vietoj vienos.

Yankadi , gal zmogui 3 ,,backas’’ isideti bus dar,, geriau’’ ? tavo ,,logika ‘’ mastant tai man reiktu I viena bliuda kokias 5 isimesti…..p.s. netrinti prasau mano zinuciu , yankadi i tave kreipiuosi !

marimar

marimar

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Bal-20
markox rašė:

Na tas sroves sureguliavimas tai salyginis , kraipai fleita akstyn ,zemyn ir visas reguliavimas, kazko tokio kaip sroves galios maz ar did nera 250, 500 srove ta pati tik skiriasi l/h, patikek jegu pas mane ciklidiniam vanduo svarus, tai ir tau turi jo pakakti.<br><br>Žinutė redaguota: markox, laikas: 2009/10/14 15:32

Na kas dėl reguliavimo, tai srovė reguliuojasi sukiojant filtro galvos "valdymo pultą".Vis gi pajamiau unimax 500, pagalvojau, kad geriau jau su atsarga. Tilpo tas kibiras :lol: Dviejų bačkų tai jau nebėr kur kišti, nors el. energijos sąnaudų atžvilgiu toks variantas geresnis, sutinku. Vakar vakare pajungėm unimax, per naktį dingo visas mutnumas. Nežinau, gal ir galima buvo laukti, kol nusistatys pusiausvyra, bet rezultatas kaip sakoma "na lico".Šiaip JBL 900 man labai patiko, bet manau, kad jis realiai skirtas mažesniam tūriui nei mano akvo, plius žuvų pas mane tikrai per daug, o dar substratas :blush: O žiūriu čia aistras sukurstė mano nekaltas klausimas :woohoo: Iš tikrųjų esu dėkinga visiems už visus patarimus :)Žinutė redaguota: marimar, laikas: 2009/10/15 07:53

Žinutė redaguota: marimar, laikas: 2009/10/15 08:04

markox

markox

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Sau-14
marimar rašė:

markox rašė:

Na tas sroves sureguliavimas tai salyginis , kraipai fleita akstyn ,zemyn ir visas reguliavimas, kazko tokio kaip sroves galios maz ar did nera 250, 500 srove ta pati tik skiriasi l/h, patikek jegu pas mane ciklidiniam vanduo svarus, tai ir tau turi jo pakakti.<br><br>Žinutė redaguota: markox, laikas: 2009/10/14 15:32

Na kas dėl reguliavimo, tai srovė reguliuojasi sukiojant filtro galvos "valdymo pultą".

marimar ACIU , turiu 3 metus ir kaip pasakei tai pabandziau istikruju mazinasi kiek tik nori o as galvodavau, kad tik oro isvarimui is sistemos tos rankenos..GYVENI IR MOKAISI.

marimar

marimar

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Bal-20
markox rašė:

marimar rašė:

markox rašė:

Na kas dėl reguliavimo, tai srovė reguliuojasi sukiojant filtro galvos "valdymo pultą".

marimar ACIU , turiu 3 metus ir kaip pasakei tai pabandziau istikruju mazinasi kiek tik nori o as galvodavau, kad tik oro isvarimui is sistemos tos rankenos..GYVENI IR MOKAISI.

Nėr už ką ;)

danelis

danelis

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2009-Spa-18
  • Amžius: 11
o kaip Bluewave 5?

egegeimas

egegeimas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Spa-20
  • Amžius: 50
Bluwave 5 cia vidinis panelinis o ne backa, viduje vietos uzima Žinutė redaguota: egegeimas, laikas: 2009/10/28 18:04

amb

amb

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Kov-11
  • Amžius: 47
labas vakaras, kolegos ;)kad nekurt naujos temas, rasau cia - prasau padekit apsiprest tarp JBL CristalProfi e700 (199lt) ir Eheim 2222 (299lt). Linkstu lyg ir prie JBL, nes turi Pre-filter positioned on top for fast cleaning, geri atsiliepimo del tylumo, aisku ne paskutineje vietoje ir kaina. Kokie dar +/- ir argumentai?aciu

siaubas

siaubas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Vas-14
  • Amžius: 35
Aš rinkčiausi JBL e700, jo talpa 6,1litro, kai eheimo 5l, vandens prasuka atitinkamai 700 ir 500 l/val. Pats turiu JBL cp e900. patinka.Dar klausimas ar tą eheimą parduoda su užpildais ar be užpildų (kokybiški kainuoja gerai)

mindeliux

mindeliux

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Kov-01
  • Amžius: 36
SVEIKAS turejau ir EHEIM ir JBL E 700 tai is visu bandymu pasilikau jbl ir del tylumo ir del nuorinimo su eheim kiek cia skaiciausi visi klyke , kad pradeda burgzti , nes niekaip nenusiorina o jbl tiesiog paprastas ir patogus,, tiesiog daug pilieciu tos firmos reikmenis naudoja,,,,,,, B)

mindeliux

mindeliux

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Kov-01
  • Amžius: 36
dar katik vienas raso apie eheim Eheim filtro startas - 2009/10/28 17:29 išvaliau savo eheim proffesional išorinį filtrą ir nebepasileidžia jis man; pripildau bačką vandens, sujungiu viską, in žarną pripilu vandens, paleidžiu, bet tik pradžioj sekundę atsiranda srovė, o toliau nieko, tik filtras garsiai burzgia; bandžiau ten visokias kombinacijas su IN/OUT žarnom ON/OFF, bet irgi tas pats, tik aišku kai OUT žarna OFF, tai ir tos pradinės srovelės nėra; kaip man paleist tą filtrą? ...tik nesupraskit manęs teisingai... B) :lol:

amb

amb

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Kov-11
mindeliux rašė:

dar katik vienas raso apie eheim Eheim filtro startas - 2009/10/28 17:29 išvaliau savo eheim proffesional išorinį filtrą ir nebepasileidžia jis man; pripildau bačką vandens, sujungiu viską, in žarną pripilu vandens, paleidžiu, bet tik pradžioj sekundę atsiranda srovė, o toliau nieko, tik filtras garsiai burzgia; bandžiau ten visokias kombinacijas su IN/OUT žarnom ON/OFF, bet irgi tas pats, tik aišku kai OUT žarna OFF, tai ir tos pradinės srovelės nėra; kaip man paleist tą filtrą? ...tik nesupraskit manęs teisingai... B) :lol:

tik neparase, koks modelis

amb

amb

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Kov-11
siaubas rašė:

Aš rinkčiausi JBL e700, jo talpa 6,1litro, kai eheimo 5l, vandens prasuka atitinkamai 700 ir 500 l/val. Pats turiu JBL cp e900. patinka.Dar klausimas ar tą eheimą parduoda su užpildais ar be užpildų (kokybiški kainuoja gerai)

pardavejas deklaruoja, kad su uzpildais. Del JBL nezinau, uzklausiau nese fauna http://www.aquaclub....php?f=18&t=1881