Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Koki isorini filtra pirkti ?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 115

Aukslius

Aukslius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Lap-22
  • Amžius: 27
Sveiki, nutariau nusipirkti isorini filtra savo 90L akvai.Noriu jusu patarimo, koki geriausia butu pirkti, atsizvelgiant, kad maksimali kaina butu apie 250Lt?

donnas

donnas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Kov-05
  • Amžius: 44
O tikrai reikia isorinio?Siaip pats dabar renkuosi ir manau, kad pirksiu JBL - CristalProfi e700. http://www.zoocentra...ais-p-886.html. Kaip alternatyva galetu buti Tetra http://www.zoocentra...ter-p-326.html. Bet apie JBL atsiliepimai geresni.

laimazas

laimazas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Bir-11
  • Amžius: 40
manau reikėtų atsižvelgti ir į darbo triukšmą, pas viena kaimynę tai JBL gan garsiai dirba, tik modelio nežinau.

Voodoo_People

Voodoo_People

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Sau-23
  • Amžius: 34
vakar nusipirkau 100 litru akvai JBL - CristalProfi e700. tai jau greit bus para kaip veikia :) siaip nieko blogo negaliu pasakyti pokolkas... triuksmas tai mano galva kaip ir minimalus... dirba tikrai tyliau negu pries tai mano turetas Fan-2. Pokolkas as uz JBL ;)

povilas

povilas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Sau-09
  • Amžius: 41
asmeniskai turiu jbl ir tetra.su jbl'u turejau problemu.bet cia manau sekmes dalykas koki nusipirksi.pazystami naudoja unimaxsus labai patenkinti.teko ardyt ir plaut.manau neblogi tikrai.keisciau ant jbl.https://sklep.aquael.pl/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10001&storeId=10001&productId=10735&langId=-1&parent_category_rn=10602Žinutė redaguota: povilas, laikas: 2009/08/18 10:59http://www.parduotuve.nympha.lt/category.php?id_category=10 Žinutė redaguota: povilas, laikas: 2009/08/18 11:36

haplitas

haplitas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Sau-18
  • Amžius: 11
jbl 250 turiu 2 metai jau. buvo gargt pradejes, impelery pakeiciau kaip garantiny ir vsio. no problem.

gintuks

gintuks

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Sau-13
  • Amžius: 42
Turiu JBL Crystalprofi e900 apie 2mėnesius, pokolkas patenkintas, o garsas panašiai kaip FAN-2.

donnas

donnas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Kov-05
Del aquaeliu - 1,5 metu turejau ju pakabinama filtra. Buvau jo visiskai patenkintas, kol jis si sekmadieni ne sustojo ir daugiau neuzsivede. Todel kazkaip praradau pasitikejima siam gamintojui. JBL jei ne klistu 4 metus garantijos duoda. Tai irgi privalumas.

Aukslius

Aukslius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Lap-22
Na gerai, o jei kalbeti apie vidinius filtrus:1. http://www.zoocentra...al-p-890.html2. http://www.zoocentra...tml?lang=1Kokie atsiliepimai ir nuomones apie siuos ?Aciu:) Žinutė redaguota: Aukslius, laikas: 2009/08/18 14:12

robke1214

robke1214

Dažnas dalyvis

• Blokuotas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Sau-09
  • Amžius: 48
turiu - tetratec in 1000 plus. labai esu patenkintas. lengva valyti, veikia tyliai...vienu zodziu tik geri atsiliepimai.

povilas

povilas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Sau-09
  • Amžius: 41
is vidiniu mano pagarba uzsitarnavo fliuval 3 plius.uzsikimsimo indikatorius.elektros sanaudos 6w.uz toki lenkiska tikrai tylesni.puikus filtras

donnas

donnas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Kov-05
JBL CristalProfi 120 man atrodo senas nebegaminamas modelis. O vidiniai tavo ivardinti, manau geri, ir vienas ir kitas. Ziurek kuris tau daugiau prie sirdies. Žinutė redaguota: donnas, laikas: 2009/08/18 14:40

Aukslius

Aukslius

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Lap-22
O mano mineto JBL filtro srove galima nukreipti isilgai galines akvariumo sienos, ar tik istrizai jis srove paduoda ?

donnas

donnas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Kov-05
, kad galima, bet kaip suprantu ji tik kampe pritvirtinti galima Žinutė redaguota: donnas, laikas: 2009/08/18 15:03

monsteris

monsteris

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Sau-30
  • Amžius: 38
turiu ir as JBL Crystalprofi e900, bet vanduo neipatingai skaidrus, matos tokios kaip dulkes plaukiajancios :/ nzn ar ka nors gal ne taip darau

Nerijus_usa

Nerijus_usa

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2009-Rgp-23
  • Amžius: 9
nu as ir paklausiu i ta tema, o kokie pranasumai vidinio ir isorinio fyltro, ar isorinis tik pranasesnis tuom kad vietos akvariume maziau uzima? As pats naudoju vidini ir dugnini kartu bet vis mastau apie isorini ar verta keisti? Nuotrauka

Edviz

Edviz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Bal-05
  • Amžius: 28
-isoriniai turi pakankamai vietos, kad juose galetum idet biologini filtra, kuriame veistusi bakterijos.. ;)-valant nereikia rankyciu i akva kist , ;]- reciau valyt reikia , jei protingai priziurimas akvariumas... Žinutė redaguota: Edviz, laikas: 2009/08/28 18:29

Nerijus_usa

Nerijus_usa

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2009-Rgp-23
  • Amžius: 9
nu kad db visuose padaryti tom bakteriju veisimosi pas mane ir vidinem padaryta tipo bent taip gamintojas raso o kiek tiesos neaisku

mahelad

mahelad

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Lie-26
  • Amžius: 36

-valant nereikia rankyciu i akva kist , ;]

Dėl grybelio(ne nagų :) )? Aš kai darau žemės darbus, ar šiaip koki valimą, tai abi rankos iki alkūnių akvariume. Na aišku kaip chirurgas jas plaunu iki alkūnių su mulu :)Žinutė redaguota: mahelad, laikas: 2009/08/29 21:15

Žinutė redaguota: mahelad, laikas: 2009/08/29 21:16

marimar

marimar

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2009-Bal-20
  • Amžius: 43
Ir aš turiu klausimą dėl išorinio filtro. Dabar 240 l akve veikia JBL e900, bet ryškiai per silpnas, kuo toliau, tuo blogiau, todėl manau keist galingesniu.Kol kas trys kandidatai:1. Aquel Unimax 5002. Eheim Classic 22173. JBL e1500.Pirmoj vietoj kaip ir būtų Aquel 500, bet yra didelis įtarimas, kad netilps į spintelę, o šalia kažkur statyt visiškai nebėr vietos. Kurį filtrą patartumėt rinktis? :blush: Dar svarbu, kad būtų tylus (dabartinis JBL man tyliai dirba). Svarbiausia, kad susidorotų su tokiu tūriu. Akva augalinis, bet žuvų daug. Žinutė redaguota: marimar, laikas: 2009/10/14 08:59