Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Parduodami egzotiniai gyvūnai: gyvalazdės ir kt.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
donatas_S

donatas_S

    Naujokas

  • Vartotojas
  • Akis
  • Pranešimai: 6
  • Kartu nuo 2008-Rgs-10
  • Amžius: 33
Šiuo metu turiu pasiūlyti:Gyvalazdės:1)1. Phaenopharos khaoyaiensis nimfos.2. L1-L43. Kaina priklausomai nuo dydžio: nuo 4 iki 8 Lt už vnt.2)1. Phaenopharos khaoyaiensis kiaušiniai.2. Jau besiritantys. 3. 1 vnt — 2 Lt. Minimalus kiekis — 10 vnt. + pašto išlaidos, jei pageidaujate gauti paštu.3)1. Eurycantha calcarata (Gvynėjinė gyvalazdė) kiaušiniai.2. Jau besiritantys. 3. 1 vnt — 2 Lt. Minimalus kiekis — 10 vnt. + pašto išlaidos, jei pageidaujate gauti paštu.4)1. Oreophoetes peruana nigripes (Peruininė gyvalazdė) kiaušiniai.2. Jau besiritantys. 3. 1 vnt — 2 Lt. Minimalus kiekis — 10 vnt. + pašto išlaidos, jei pageidaujate gauti paštu.5)1. Eurycantha calcarata (Gvynėjinė gyvalazdė) nimfos.2. L1 — L23. 1 vnt — 4 Lt.6)1. Oreophoetes peruana nigripes (Peruininė gyvalazdė) nimfos.2. L1-L4 3. Kaina priklausomai nuo dydžio: nuo 4 iki 8 Lt už vnt.7)1. Extatosoma tiaratum (Australijinė gyvalazdė) nimfos.2. L1 — L3 3. Kaina priklausomai nuo dydžio: nuo 5 iki 10 Lt už vnt.Tarakonai:1. Blaberus giganteus tarakonai (gali pasitaikyti ir Blaptica dubia).2. Kiekis nemažas, tiksliai neskaičiavau. Dydis: nimfos nuo maždaug 0,5 cm iki 4 cm dydžio.3. Mažesniųjų kaina po 0,50 Lt už vnt., didesnių — 1 Lt už vnt. Sraigės:Parduodami Achatina glutinosa sraigių jaunikliai.Kaina 5 Lt už vnt. Perkant didesnius kiekius — pigiau.Norintys gyvūnų, kurie nėra šiuo metu sąraše, kreipkitės. Surasiu, parsiūsiu iš lietuvos, bei užsienio veisėjų.Randamės Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose. Susitarus galiu atvežti iki Vilniaus.Galimi keitimai į vorus, skorpionus, gyvalazdes, kitų rūšių tarakonus, bei kitus egzotinius ektoterminius gyvūnus.Kontaktams: AŽ, e-mail, skype, tel.nr: 860481407.