Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Vandens vėžlio lyties nustatymas (foto)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
smocker

smocker

    Dažnas dalyvis

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Pranešimai: 282
  • Kartu nuo 2008-Lap-23
  • Amžius: 30
Vandens vėžlio lyties nustatymas (foto) Štai kelios nuotraukos kaip atrodo patinėlis (ilgi nagai, ilga uodegėle), pas patelę žymiai tumpesni nagučiai ;) tikrai atskirsit.Patelė:NuotraukaPatinėlis:NuotraukaNuotraukaTaip pat keliatas terariumų/vivariumų:http://www.cherepahi...t/view/583/261/Šiek tiek angliškos informacijos apie augintinius:http://www.redearsli...ng_basking.htmlTikiuosi pagelbėjau.Žinutė redaguota: smocker, laikas: 2009/03/06 13:32

Žinutė redaguota: smocker, laikas: 2009/03/06 13:39