Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Parduodamos gyvalazdės


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
donatas_S

donatas_S

    Naujokas

  • Vartotojas
  • Akis
  • Pranešimai: 6
  • Kartu nuo 2008-Rgs-10
  • Amžius: 33
1. Phaenopharos khaoyaiensis2. Kiaušiniai.3. 1 vnt. — 1 Lt.4. Vilnius, kolkas į kitus miestus nesiunčiu.5. Pradžiai AŽ.6. Partenogenetiniai kiaušiniai. Labai greitu laiku pirmieji pradės ristis. Gyvalazdės minta aviečių, gervuogių, ąžuolų, eukaliptų lapais.******1. Eurycantha calcarata — Gvinėjinė gyvalazdė.2. Jauna, ko gero vieną kartą išsinėrusi.3. Yra kolkas tik 1 vnt, kaina 3 Lt. Tinka mainai į kokį nors augalą ( ypač tradeskantes, zebrinas, sukulentus, kaktusus ).4. Vilnius. Šiuo metu į kitus miestus nesiunčiu.5. Pradžiai AŽ.6. Nesunkiai auginama gyvalazdžių rūšis. Kultūroje yra tiek patinų, tiek patelių, tačiau sužinoti kokios lyties ši, dar negalima, nes per maža.Reikia žinoti, jog suaugę, ypač patinai gali būti gana agresyvus, ant kojų turi didelias išaugas — spyglius, kuriais gali sužeisti.Minta: aviečių, gervuogių, braškių, žemuogių, ąžuolų lapais, javų daigais, suaugę — obuolio vaisiumi, tradeskancija.*******1. Baculum extradentatum — Vietnaminė gyvalazdė.2. Beveik suaugusios, partenogenetinės patelės.3. 1 vnt — 5 Lt.4. Vilnius. Šiuo metu į kitus miestus nesiunčiu.5. Pradžiai AŽ.6. Labai lengvai auginamos gyvalazdės, todėl rekomenduojamos pradedantiesiems.Minta avietėmis, gervuogėmis, žemuogėmis, braškėmis, tradeskancija, javų želmenimis, ąžuolais.*******1. Oreophoetes peruana nigripes — Peruinė gyvalazdė2. Suaugusios. Patinai ir patelės.3. Pora — 20 Lt, perkant atskirai — 12 Lt — vnt.4. Vilnius. Šiuo metu į kitus miestus nesiunčiu.5. Pradžiai AŽ.6. Patelės pradeda dėti kiaušinius. Tiek patinai, tiek patelės yra įspūdingos išvaizdos.Minta paparčiais: Asplenium nidus, Asplenium scolopendrium, Nephrolepis exaltata. Reikalinga kiek didesnė drėgmė nei kitoms rūšims.Reikia žinoti, jog sudirgintos išskiria kvuinolina, kuris yra žinomas, kaip kancerogenas.