Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

dumbliai

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 39

Linute

Linute

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 35
Ant palangės stovi, plius šalia kitas akvariumas su apšvietimu :) Gi matei.

fiskiuss

fiskiuss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Spa-08
  • Amžius: 36
Linute rašė:

Žiūriu aš joms į akis daugiau kaip metus :laugh: Ir gruntas per pusmetį neapsišika, ir restartuot nereikia, ir filtrą plaunu sykį į tris mėnesius maksimum, ir dumblių nėra, stiklą berods vieną ar du sykius per visą tą laiką valiau... Tai ką čia man dabar daryt? :unsure:

Na va, yra filtras, apsvietimas, augalai. Pabandyk visa tai pasalinti bei nekeisti vandens ir gausis tas pats kas ir temos autorei :silly:

Linute

Linute

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --

Na va, yra filtras, apsvietimas, augalai. Pabandyk visa tai pasalinti bei nekeisti vandens ir gausis tas pats kas ir temos autorei

Augalų nėra, o apšvietimas čia išvis nei prie ko, nebent kad dumbliams būtų sąlygos augti, jeigu jie to norėtų (nenori).

Visgi mano galva 200l akvariume gali gyventi apie 4 auksines (su gera filtracija arba vandens keitimu), ne daugiau

Mano 10 litrų akvariume gyvena dvi auksinės, filtracija tiesa manau neblogai veikianti (pakabinamas filtriukas), o visa kita priežiūra - minimali (įskaitant ir šėrimą).

Žinutė redaguota: Linute, laikas: 2008/10/31 22:18

fiskiuss

fiskiuss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Spa-08
Linute rašė:

Mano 10 litrų akvariume gyvena dvi auksinės, filtracija tiesa manau neblogai veikianti (pakabinamas filtriukas), o visa kita priežiūra - minimali (įskaitant ir šėrimą).<br><br>Žinutė redaguota: Linute, laikas: 2008/10/31 22:18

Arba ten kokia mikro ausiniu rusis, arba man ju labai gaila :S

Gintaras_Klimaitis

Gintaras_Klimaitis

Ekspertas

• VIP
  • AkisAkisAkisAkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2002-Bal-03
  • Amžius: 60
fiskiuss rašė:

Linute rašė:

Mano 10 litrų akvariume gyvena dvi auksinės, filtracija tiesa manau neblogai veikianti (pakabinamas filtriukas), o visa kita priežiūra - minimali (įskaitant ir šėrimą).<br><br>Žinutė redaguota: Linute, laikas: 2008/10/31 22:18

Auksines,kaip ir paprasti karosai,gyvenantys naturaliai Lietuvos vandenyse..net tokiose baliukstese,kur normalesnes zuvu rusys neisgyvena...yra neeilinio gyvybingumo/atsparumo zuvys..o ju problematiskumas/masinis mirinejimas prasidejo tik dabartiniais laikais,pradejus zuvis importuoti is pietryciu Azijos."Prie ruso" auksines nebuvo problemine zuvis- sekmingai gyvendavo,augdavo ir veisdavosi net ir "budamos apsisike"...:P

fiskiuss

fiskiuss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Spa-08
Nesakau kad negyvena. Auksines tikrai vienos atspariausiu zuvu. Svarbu deguonies pakaktu (nors joms jo palyginti visai nedaug reikia) visa kita praktiskai dzin. Karosai, taip, jie gyvena tokiose kudrelese, kur niekas neisgyventu, be to patys nuo savo sh tap nuodyjasi, kad net neuzauga didesni nei 5-7cm. Su auksinemis beveik ta pati situacija.Bet pamastykim is kitos puses: galima karve ir tualete laikyti, bet visgi kur jai paciai bus geriau ar tualete, ar erdviame tvarte? :whistle: Nukrypom kolegos visiskai nuo temos. Be to, man labai keista kad visuomet agituodami nekankinti zuvu, si kart elgiates atvirksiai :laugh:

po vandeniu

po vandeniu

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Lap-01
  • Amžius: 32
:evil: :evil:

Linute

Linute

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
fiskiuss rašė:

Be to, man labai keista kad visuomet agituodami nekankinti zuvu, si kart elgiates atvirksiai

Palauk, kaip čia taip išeina: pas tave auksinės gyveno dideliame akvariume, bet, kaip pats rašei, jis pats dumblėdavo, beprotiškai užsišikdavo gruntas ir t.t. ir t.t. Pas mane gyvena mažame akvariume, bet gruntas švarus, dumblių nėra, nitritai neužkyla. Taip, mažame akve vandens kokybę palaikyti sunkiau, bet jeigu sugebu, tai tos problemos kaip ir nebelieka, o daugiau nieko toms auksinėms ir nereikia. Ir ko gi tau čia gaila? Man asmeniškai - taviškių auksinių, nes nesugebėjai jų prižiūrėt. Nu nėra čia žuvis grybui, nors ir kaip aktyviai kiekvienam naujokui peršama.

fiskiuss

fiskiuss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Spa-08
Pas mane akvariumas dumblejo kol nebuvo filtro. Kai toki technikos stebukla isigijau, auksinukiu akvariumo prieziura tapo nepalyginamai paprastesne.Apie tai parasiau, nes temos autore bando auksines laikyti akvariume be filtro, augalu ir t.t. Žinutė redaguota: fiskiuss, laikas: 2008/11/01 15:49

• Svečias
  • Kartu nuo --
o vandeni tiesiai is krano galima pilti?

andrius_050

andrius_050

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Sau-03
  • Amžius: 42
Sinsiliuke35 rašė:

o vandeni tiesiai is krano galima pilti?

galima ir tiesiai, ir kibirus naudojant ;)

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
  • Amžius: 40

O kaip tu matai kad "zuvys nuodijasi azoto junginiais"?

Nematau, todėl ir parašiau 3 variantus... jei ne šitas, tada 1 iš kitų 2 ;)

Žinutė redaguota: MariusS, laikas: 2008/11/04 16:25

Gilas

Gilas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Grd-09
  • Amžius: 26
Sveiki, norėjau paklaust, darau akvos restartą, viską ištuštinau, ir liko ant stiklų žaliūjų dumblių, o ant silikono siūliu tarpeliuose barzdos, tai kuo visą tai būtų galima išnaikint nepakenkiant silikonui? Nes su britvute kažkaip nejauku darosi... :) mačiau kažkas ACE minėjo, ar tiktų?

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
  • Amžius: 40
Tiktų, tik po to gerai išplauk..

Flexadon

Flexadon

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 47
Jo ACE barzdike ima labai gerai. Kadangi akva tuscia gali ir su neskiestu ACE suvilgius skudureli barzdike patepti.

Foxas

Foxas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Geg-12
  • Amžius: 39
Na o kaip veikianciame akvariume naikinti barzda ? :(

Gilas

Gilas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Grd-09
  • Amžius: 26
Keist dažniau vandenį, sudaryt geras salygas augalams, dar lapes padeda :)

Flexadon

Flexadon

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 47
Neperserk zuvu, neperkrauk akvariumo zuvimis.

Foxas

Foxas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Geg-12
  • Amžius: 39
Na, pas mane lapes tai neisgyvena ... del 2 dideliu priezasciu :) astronotusx2 :)

Liutas

Liutas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2009-Sau-08
  • Amžius: 44
Pas mane ta pati problema (barzda) ir kažkaip niekas nepadeda ir dažnas vandens keitimas ir galingesnis filtras ir lapių negaliu užveisti - suvalgys :(NuotraukaBet bekovodamas pastebėjau, kad tai nulemia žuvų kiekis (kurio tikrai negaliu ir nenoriu pakeisti) ir be to barzda labai mėgsta srovę, o kaip padaryti kad jos nebūtų (nors ji rekomenduojama geresnei vandens filtracijai)Gal kas turi kokių kovos idėjų?Žiūrėti nuo IMG-154 ir toliau nes kitos senesnės, tik didžioji dalis žuvų tos pačioshttp://public.fotki.com/Liutas111/akvariumas/[img size=250]Žinutė redaguota: Liutas, laikas: 2009/01/14 11:27

Žinutė redaguota: Liutas, laikas: 2009/01/14 11:41