Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Jusu nuomone apie mano aqua

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 117

Flasherizzz

Flasherizzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Bal-14
  • Amžius: 29
Cia kie suprantu pas tave ciklidinis aqua.... grazus manpatinka...:)

Flasherizzz

Flasherizzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Bal-14
Na gavau biskiuka augaliuku didesniu ir uzdejau nugaroje vaizdeli radau sioki toki namie.... Nuotrauka

SSK

SSK

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2007-Spa-04
  • Amžius: 39
fotografuodamas išjunk blicą ir pageidautina aplinkos apšvietimą, palik tik akvariumo. Bus realesnis vaizdas. ;)

Flasherizzz

Flasherizzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Bal-14
pas mane foto biski levas tai kai be blykstes fotkinu biski susilieja vaizdas ir gaunasi neaiskus o su blykste aiskiai gaunasi,P.S. zinau kad geriau be blykstes, na kita kart pasistengsiu ;) Dekui

evaldass

evaldass

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-27
  • Amžius: 40
Dėl tų visų koralų, tai aš juos padėčiau į spintutę :), ir geriau medžio įdėčiau, natūraliau atrodys.Taip pat jei pirksi plėvelę galinei sienelei, tai ieškok ne šakų visokių :) bet vienspalvę, ir prie to pačio nusipirk priekinei ir šoninėms sienelėms ~3-5cm, pelėvelės. Apklijuočiau viršutinį kantą stiklo. Nes pas tave dangtis aukštai ir mažai dengia stiklo. Todėl sėdint per apačia šviesa šviečia. Na jei dėsi dangtį tai šito nedaryk.Be pleveles pas mane :http://public.fotki.com/narnaliai/akvariumas-450l/20070530.htmlSu juosta viršuje:http://public.fotki.com/narnaliai/akvariumas-450l/20070916023.htmlFotografavimas :Ir su lievu(muiliniu) fotiku eina geras fotkes padaryti, iš savo patirties parašysiu kaip fotkinu akva :Geriausiai fotografuoti naktį, visas šviesas išjungus, tada jokių atspindžių nebūna. Fotoaparatui naudoti stovą, na jei neturite, tai priekyje pasidėti kėdę su kietu atlošu ar dar ką nors panašaus aukščio, ir ant jo padėti fotoaparatą.Užstatyti uždelsimą keletai sekundžių ir išjungti blicą. Ir fotkinti.Dažniausiai pavyksta, iš kokių 5-10 kardų vienas vykęs būna :)

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
Blicą, jei neina išjungti, galima ir uždengt, kad ir baltu popierium. pageidautina fotografavimo kryptis ne stačiu kampu į priekinį stiklą.

Flasherizzz

Flasherizzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Bal-14
o is kur gauti tu saku, es man tie koralai ir nepatinka... is kur tokiu medziu surasti kad butu smulkus ir vingioti visaip...

Flasherizzz

Flasherizzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Bal-14
turiu pora klausimu... koks tai augalas? ir kodel man zalioja akmuo, apsitraukias kazkokiais dumbliukais ar kazkuom panasaus? Nuotrauka

evaldass

evaldass

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-27
Tai dabar gi bando "biopusiausvyra" savo pradžią rodyt, vienas dumbliukas, kitas, trečias, plėvelės, vandens baltavimai, žaliavimai, visokios įdomios samanos ir kt. imti viršų :) kai viskas susinormalizuos, tai bus tavo akvariumo biopusiausvyra, tas periodas gali trukti nuo trumpo laiko (jei užturbintas su senu gruntu, filtrais, vandeniu) iki ..... tol kol nusistovės arba ne :)Kantrybės B) Šakų gražių čia forumo skelbimuose GERKALU nikas toks super pardavime turėdavo, akvazoo parduotuvėse yra, durpynuose, vandens telkiniuose.Na augalų tai dar labai trūksta, pasiieškok kaimynų gal kas akva ravės

Flasherizzz

Flasherizzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Bal-14
Aisku... na tai klausineju visu ka sutinku, na po biski po bisi susirenku tu augaliuku. bet va ko truksta tai truksta mdziuko kokio :) ir dar n augalu.... :D na bet nieko namas ir ne per viena diena pastatomas...:lol:

Flasherizzz

Flasherizzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Bal-14
turiu klausimeli, tai va gal zinot ka daryti, mano aquas stiklai apsinese tokiais zaliais useliais ir nuvalau stikla bet jie vistiek po paros atsiranda ir juos sunku nuvalyti patarkit ka daryti:dry:

po vandeniu

po vandeniu

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Lap-01
  • Amžius: 32
skaityti apie dumblius :)

• Svečias
  • Kartu nuo --
mano nuomone,kaip "pradinukui",tai tau sekas tikrai neblogai!as akva turiu jau daugiau nei 10 metu,ir niekaip nesugalvojau kaip padaryti dangti! :blush: manau,kad sutiksiu su kitais vorumo nariais ir pasakysiu,kad tavo akva atrodo tustoka...mano manymu reiketu daugiau dekoraciju (gal kiek aukstesniu),na ir zinoma augalu...o kas liecia tavo akvos fona,tai man jis visai patinka,nes per foto atrodo kaip marmuro,ar tai kazkokiu akmenu siena!bet tu per daug nesijaudink del "pradiniu klasiu",jos visada buna sunkiausios,bet isgyvenamos!sekmes tolesniam kely! ;)

evaldass

evaldass

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-27
Flasherizzz rašė:

turiu klausimeli, tai va gal zinot ka daryti, mano aquas stiklai apsinese tokiais zaliais useliais ir nuvalau stikla bet jie vistiek po paros atsiranda ir juos sunku nuvalyti patarkit ka daryti:dry:

Pas mane tokia švelni žalia jūra ant stiklų buvo, palaukiau kol užaugs didelė ir nuskutau su stiklo gramdikliu, vėliau vėl nuskutau, daugiau neatsirado. Kai akvai suėjo maždaug 6 savaitės. :) Kantrybės.Įmesk fotkių, kaip atrodo, kas pasikeitė.

Flasherizzz

Flasherizzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Bal-14
Aisku taika auginsime barzdike:laugh:

Flasherizzz

Flasherizzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Bal-14
Na va dabartine mano aqua, biskelis nauju augaliuku ir zuviuku... idejau saka mano nuomone graziai atrodo. :) Nuotrauka

rhCp

rhCp

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2008-Geg-07
Burbuliukai kaip iš patrankos lekia :) Žinutė redaguota: rhCp, laikas: 2008/05/12 21:29

Flasherizzz

Flasherizzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Bal-14
ir dar viena foto :) ziauriai truksta augalu gal kas galit padovanoti randuosi kursenuose ir kiekviena diena siauliuose Nuotrauka

Flasherizzz

Flasherizzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2008-Bal-14
o sakai per daug tu burbuliuku? :)

rhCp

rhCp

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2008-Geg-07
Nežinau kaip realiai atrodo, bet nereikia visu galingumu atsukt, nes paskuj žuvis išgasdinsi :)