Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

svirpliu auginimas...ne maistui!

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 9

GreteLota

GreteLota

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2006-Grd-11
  • Amžius: 27
siandien as pamaciau kaip pigiai parduoda svirplius kaip pasara, ir kaip ir tiketina tokei zliumbikei kaip as, man ju siek tiek pagailo. nu gi gyvi juk jie vistiek... o tada jie eme nuostabiai graziai svirpti... klausiaus klausiaus as tu balsu ir eit niekur nesinorejo... tai va, sako kad kol juos nusipirkus suseria, tai biski dar ir palaiko - ir paauga, ir visko gi tas driezas gyvate ar dar ten koks gyvis per viena karta juk nesueda, tai yra visa teorija ir kaip juos sert, ir kaip nerentis priziuret... tai va, sakau gal kas iseitu jei as ju nusipirkciau ir auginciau ne todel kad kazka pasert jais noreciau, o tiesiog todel, kad man jie labai graziai svirpia? o gal ir vabalu fobija taip issigydiciau? nes as laaabai ju bijau nuo tada, kai pries septynis metus man i plaukus prisivele musi, as maktelejau ranka ir jas pritraiskiau... valdausi as tuos septynis metus, bet man net nuo musiu ir drugeliu purto, ir stai as UZSIMANAU to ko labai bijau...:woohoo:

• Svečias
  • Kartu nuo --
nueik i www.egzotika.infoten zmones augina tikrai zinos kuom sert

GreteLota

GreteLota

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2006-Grd-11
tai as zinau koum sert ir pan, bet nezinau ar nesigaus man sudas is to dalyko, nes tai nera daikto (t.y. svirplio) naudojimas pagal paskirti (auginimas pasarui) , o kai as taip darau(ne pagal paskirti, o darau taip tikrai nesveikai daznai ar tai butu svirplys ar visiskai betkoks kitasd daiktas, man pagal paskirti kazkas daryt ne;leidze mintyse, nu ce fazelogizmas zinoma) tai man laaaaaabai levai gaunas, nes nors atrodo viska kaip reike apgalvoju, sutvarkau, ir vistiek kazkas nepavyksta... nu tj va privapejau gal ka ce suprasit, o jei paprasciau - kuo sert ir t.t. tj zinau, noriu tik kad kas nors mane ikalbetu arba atkalbetu, beje, o as ne is taves gupijas pirkau? kad su kazkoke darknes love susirasinejau kai ieskojau is ko man ju pirkt;)

sona

sona

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-06
  • Amžius: 44
GreteLota rašė:

noriu tik kad kas nors mane ikalbetu arba atkalbetu,

Jei tu akvariuma noretum pirkti, tai cia tau daug kas ikalbetu (imti kuo didesni) arba atkalbetu (tik nepradek nuo labai mazo). O del svirpliu.... Cia ne i tema, bet su tavo svirpliais kaip su kokiomis.... vistomis - jas augina del mesos, del kiausiniu, bet jei labai kam patinka, tas gali auginti kaip namini gyvuneli vietoj suniuko, kaciuko.... Pabandyk, paskui mums papasakosi. :)

mas

mas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Kov-19
  • Amžius: 58
As tai pries juos labai neigiamai nusiteikias,teko buti Moldovoje tai per juos is vis negalima mieguoti.Jiems vienodai rodo ar diena ar naktis cirskia ir viskas:evil:

akviliukas

akviliukas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2008-Sau-04
  • Amžius: 38
Cirskia tai cirskia, gi nereikia laikyti labai atviroje vietoje. Geriausia i spinta kokia uzdaryti, galsas ne toks stiprus gaunasi, o ypac ziema galima megautis vasarisku garsu... Eh... gal kas turit paimsiu ;)

GreteLota

GreteLota

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2006-Grd-11
akviliukas rašė:

ypac ziema galima megautis vasarisku garsu... Eh... gal kas turit paimsiu ;)

o man tai labai ju garsas, nors kitus nervina bet man irgi lb patinka... priestai kazkas sake, kad moldovoj buvo ir lb uzkniso - tas dar nezino ka reiskia juodkalnijos cikados... va ten tai nusisaut galima, ir lygei taip pat - ir diena ir nakti... beje, as irgi kaip ir akviliukas paimsiu, tik is vln, nes kitur vaziuot neapsimoka, kai ce auksinej zuvelej ju nusipirkt galima... beje, patys dar ju manes paprasysit, nes kai pas mane jie nesusinaikins, tai yyyyyyyypppppppaaaaaaacccccccccccc daug ju atsiras;)

GreteLota

GreteLota

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2006-Grd-11
nu va, pagaliau turiu pora svirpliu, tik pastebejau kai ka keisto - didesnysis svirplys turi skirtingo ilgio usus... nu is pradziu nekreipiau demesio - gal koks brokuotas... veliau pamaciau kad ir antrasis usas per pus sutrumpejes, o uso galas metosi:S ... nu sviplys kaip svirplys, rodos viskas norm, tikpastebejau jis kaip ziurkenas su kojom savo usus pasiima ir laizo... o negalejo jis jo kazkaip nusikast:woohoo: ? o beje jie ne svirpia, o kazkaip kaip koie pauksciai ciulbetu... net baugu jau man daros, kazkokie ten setonai pas mane apsigyveno:evil: :laugh:

GreteLota

GreteLota

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2006-Grd-11
nu ok, ne setonai jie, jau supratau - tas ju ciulbesys gaunasi kai bando lipt terariumo siena - juk cia panasiai kaip kad rakta i langa pabraukyt... o va vakar maciau llllaaaaaabbbbaaaaiii faina dalyka - vaksr ne tik mano gupija antraja savo vada isnerse, kas jau ir taip dziaugsmo priduoda, o dar ir svirplys issinere... ir nors nam labiau ptiko anoks, be sparnu, bet vistiek labai faina buvo pamatyt toki '' sviezia'' vabaliuka ir jo isnara:woohoo: :woohoo: :silly: :lol: :laugh: :lol: :woohoo: :laugh: super!

Linute

Linute

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 36
Nu gana čia iš forumo vaikų darželį daryt :evil: