Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Dar mazesne

- - - - -

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 163

Arvis

Arvis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 387 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-24
  • Amžius: 32
nesakau, kad deficitas, tik siaip pasidomejau :) smagu, kad geru draugu yra.

Snoop

Snoop

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 194 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 41
akva po truputi keiciasi Nuotrauka

Snoop

Snoop

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 194 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
ir dar Nuotrauka

niuxa

niuxa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 886 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2003-Rgp-05
  • Amžius: 45
Nagi grazu :woohoo: Kokios mintys del antros lempos ir skimerio? :whistle:

Snoop

Snoop

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 194 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
norejau uzsisakyti antra toki pati kempos gaubta, bet kaip suprantu tai nelabai imanoma (cia robke taip issireiske). bet uztai issiaiskinau tiksliai kokia ten lempa stovi - 36 w 6500K.galvoju gal man isviso mest ja lauk ir uzsisakyti nauja gaubta su kompakt lempom, bet tada gal galit ka parekomenduoti? kad paskui rasciau ir lempu pasikeist ir t.t.del skimerio - radau kas mano nuomone man idealiai tiktu visais atzvilgiais, taciau ji reiketu uzsisakineti is amerikos ir man tai atrodo perdaug sudetinga...http://www.proteinskimmer.com/products/Remora.htm

niuxa

niuxa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 886 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2003-Rgp-05
Na jo del tokio zaisliuko neapsimoka kryziaus kelius eiti... neklausei syu ar pardave savo sena skimeri?Del lempu tai... robke kazkokiu nebrangiu arcadia sviestuveliu su compact lempom zadejo parsivezti.

Snoop

Snoop

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 194 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
niuxa rašė:

Na jo del tokio zaisliuko neapsimoka kryziaus kelius eiti... neklausei syu ar pardave savo sena skimeri?Del lempu tai... robke kazkokiu nebrangiu arcadia sviestuveliu su compact lempom zadejo parsivezti.

matai, man skimeris nera tokia tragedija, kad deciau bet ka... o kaip supratau, jos skimeris ant mano akvuko butu baisi klaikybe :D o stai tie skimeriai kur linka daviau, atrodo lygiai taip pat gerai kaip ir veikia :) gal ir pas mus kazko panasaus yra, kad nebaisu butu kabinti ant sonines akvos sieneles...o del tu sviestuvu tai jo, sake robke kad vesis... paziuresim kai atsives

niuxa

niuxa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 886 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2003-Rgp-05
su sarunu pabendrauk, jis awuaC is amerikos berods siuntesi...

Snoop

Snoop

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 194 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
niuxa rašė:

su sarunu pabendrauk, jis awuaC is amerikos berods siuntesi...

bendravau, jam atveze :)

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
  • Amžius: 53
tai siuskis ,kame problema??;)

Snoop

Snoop

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 194 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
megis rašė:

tai siuskis ,kame problema??;)

as gi parasiau - man tai per daug sudetinga ir siaip nepatikima. plius, o kaip su aptarnavimu jei kas atsitiks...

Žinutė redaguota: Snoop, laikas: 2008/01/27 18:55

KlaSS

KlaSS

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 547 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 47
Gal syts neblogai tiktu?http://www.tunze.com...=-infoxunter048

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
  • Amžius: 53

as gi parasiau - man tai per daug sudetinga ir siaip nepatikima. plius, o kaip su aptarnavimu jei kas atsitiks...

aptarnauti ??ka??,kad ten nieko nera isskyrus pompa ;)

bendravau, jam atveze

tai kam dar klausineti jei nebus kam jo aptarnauti :P

Snoop

Snoop

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 194 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
megis rašė:

aptarnauti ??ka??,kad ten nieko nera isskyrus pompa ;)

bendravau, jam atveze

tai kam dar klausineti jei nebus kam jo aptarnauti :P

nu tai gerai, o jei ta pompa suges? kiek laiko as turesiu laukti kol man is amerikos nauja atsius? bet kokiu atveju, pirmiausia ieskau ka galiu rasti arciau, jei nieko nerasiu - ziuresim.

Žinutė redaguota: Snoop, laikas: 2008/01/28 10:15

niuxa

niuxa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 886 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2003-Rgp-05
hmmm... KlaSS visai nebloga varianta pasiule, seip nesamone toki daikta is statu tystis, kaina gausis ne pagal aparata.

Katinas

Katinas

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 166 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Geg-15
  • Amžius: 62
Užduosiu dar vieną klausimą? Jei turi pakankamai pinigų siūstis įrangą iš JAV, tai gal pasidairyk į didesnius akvariumus? Tavo xenija jau dabar iš vandens lipa. Kas bus po metų? Siek tiek paredagavau, bet esmine minti islaikiau. Butu prasymas nebesikandzioti ir gyventi draugiskai visoms pusems. Katinas, sorry, kad tavo poste gavosi moralas, bet po atredagavimo buvusi citata prasme prarado.

Žinutė redaguota: niuxa, laikas: 2008/01/28 10:19

Snoop

Snoop

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 194 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
niuxa rašė:

hmmm... KlaSS visai nebloga varianta pasiule, seip nesamone toki daikta is statu tystis, kaina gausis ne pagal aparata.

galvoju dar viena galimybe, kad galetu parvezti kas nors is pazistamu kai vaziuos i Lietuva...o KlaSS variantas neblogas, tik kisasi jau i akva

Snoop

Snoop

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 194 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
Katinas rašė:

Užduosiu dar vieną klausimą? Jei turi pakankamai pinigų siūstis įrangą iš JAV, tai gal pasidairyk į didesnius akvariumus? Tavo xenija jau dabar iš vandens lipa. Kas bus po metų?

Gerb. Katine, labai prasau ateityje susilaikyti nuo rasymo mano temoje, aciu.

KlaSS

KlaSS

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 547 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 47
Dar variants :) http://www.redseafis...ID=34&proID=126

Snoop

Snoop

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 194 Pranešimai:
  • Kartu nuo --
KlaSS rašė:

Dar variants :) http://www.redseafis...ID=34&proID=126

pasiskaiciau apie sita, nu puse velnio visur ivertintas. Geras dalykas tai, kad pompa isoreje, taip susitaupo dar daugiau vietos akve. Kaip vienas pagrindiniu minusu: Users have reported that the impeller can be noisy, but that appears to be the old 12 blade units, which the manufacturer will replace with a quieter, more efficient impeller on request.