Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Mano akvariumas ( Arvis )

- - - - -

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 81

Arvis

Arvis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 387 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-24
  • Amžius: 34
grybas Nuotrauka

Arvis

Arvis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 387 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-24
gal kas zinoti sito grozio lotyniska pavadinima? :ohmy: Nuotrauka

Arvis

Arvis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 387 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-24
Nors ir nelabai grazus ir ispudingas sis koralas, taciau atsizvelgiant i tai, jog mano akvariumas dar visai tuscias ir korala gavau beveik dovanai...... Beje pavadinimo taip pat nezinau :silly: Nuotrauka

Arvis

Arvis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 387 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-24
Praejus keliom dienom nuo green staro idejimo i akvariuma jis paslaptingai susitrauke ir buvo susitraukes apie savaite laiko, kol neissiaiskinau, jog nakty is akmenu islenda krabas, kuris karpe ta mano korala. :pinch: Vakar pavyko man ta kraba sugauti ir nezinau ar cia sutapimas ar ne, bet praejus valandai laiko nuo krabo isemimo is akvariumo pradejo skleistis greenstaras, dbr pilnai issiskleides. :) Kitas liudnas ivykis atsitiko :( Nusipirkau suniuka (bicolor) dideli grazu, taciau neilgai man teko juo dziaugtis, nes vakar per pietus kazkur paslaptingai dingo ir nebepasirodo :S o buvo toks aktyvus ir fainas sutverimas.... Nuotrauka

niuxa

niuxa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 886 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2003-Rgp-05
  • Amžius: 47
tas grozis fokej kur klausei seriotopora kazkokia. o tas kur tipo nelabai grazus panasus i akropora. koks apsvietimas pas tave, kad sps koralus kemsi? kokios sroves?

Arvis

Arvis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 387 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-24
Apsvietimas 24w penkios T5 lempos:2x giesemann powechrome actinic+1x giesemann powerchrome pure actinic1x giesemann powerchrome aquablue1x arcadia marine white 14000KSiaip sitos gieseman lempos yra nepigios, bet kiek girdejau atsiliepimu yra labai geros, aquablue yra maisyta dvieju spektru 22000k/6000k. Jei idomu galiu ideti foto su siu lempu spektrais.O sroves, tai daro viena pompa 600l/h (akvariume) ir kita pakeliamoji pompa 1000l/h ten pakelus vandeny ciut maziau gaunasi, bet bendrai, tai manau sroviu yra pakankamai.

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
  • Amžius: 54
kai sroves padidinsi dar bent 4-5 kartus tada sakyciau sps gal? ir uzteks:whistle: Žinutė redaguota: megis, laikas: 2008/01/26 23:33

niuxa

niuxa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 886 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2003-Rgp-05
Kas liecia sviesa tai gal ir pakaktu is dideles bedos, bet kelk sps`us kuo auksciau, kad maksimaliai sviesos gautu, beja jiems patiktu, jei viena is lempu butu kokiu 6500K (geltona) ir akva biski gyvesnis atrodytu. O sroves tai nelabai telpa i kazkokius remus... maziau sudetingi auga ir prie nuolatines sroves, tik reikia, kad nepustu tiesiai i "veida"jiems. Visgi idealiausia yra kintancios sroves pasiekiamos keliu pompu ir kontrolerio pagalba. Arba jei vinansai groja romansus, o rankos auga ne is uzpakalio gali pabandyti pasigaminti waveboxa pagal tunze`s modeli :)

Arvis

Arvis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 387 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-24
O gal galima tiksliau su tais 4-5 kartais? Greitu metu sita 600ltr/h pompa bus pakeista i geresne, turesiu omenyje, kad reik ir galingesnes, bet 600l/h padidinus 5 kartus gaunasi 3t/h, o 1000l/h padidinus 5kart gaunasi 5t/h. Atsizvelgiant i tai, kad mano akva mazas 130Ltr, tai tu man siulai skalbimo masina ten padaryti ar kaip? Buciau dekingas, jeigu pasakytum tiksliau su tais pompu galingumais :)

Garis

Garis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 291 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Kov-02
  • Amžius: 45
Va toki daikta pastatyk ir pilnai pakaks:http://www.zoocentras.lt/product_info.php?cPath=21_23_29&products_id=476

Arvis

Arvis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 387 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-24
Niuxa, Garis aciu uz info. Reikes pasiziureti del to waveboxo, gal ir pavyks kazka pasidaryti. Del pompu su controleriu, tai iki vasaros tikrai tokio dalyko nesusiveiksiu, bet as ir neplanuoju bent jau kolkas tureti vien sps akvariumo. Seriatopora caliendrum parduotuveje sake deti kur maziau sviesos, o ta didely sps, tai sakau gavau beveik uz dyka, todel ir paemiau.Noreciau dar paklausti kokius siaip koralus patartum pradedanciajam? Pastebejau dar viena dalyka, kad pvz Vilniuje koralu ar zuvu galima nusipirkti tik rerize, taciau minkstuju ten nebebuvo. Praeita savaite buvau zoone Kaune, tai pagrindas tenai irgi kietieji koralai. Daug labai maciau patinkanciu, sirdis sako pirk, bet protas neleidzia. :) Žinutė redaguota: Arvis, laikas: 2008/01/27 12:12

niuxa

niuxa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 886 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2003-Rgp-05
Visada laikiausi nuomones, kad geriau akvoj kelios mazos pompos negu viena didele.

Arvis

Arvis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 387 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-24
O tarkim jeigu nusipirkt ir idet sita 2.5t/h ir palikti esama 600l/h ?

niuxa

niuxa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 886 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2003-Rgp-05
kodel gi ne.

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04

tai tu man siulai skalbimo masina ten padaryti ar kaip? Buciau dekingas, jeigu pasakytum tiksliau su tais pompu galingumais

neturiu ka ir komentuoti ,kalba eina apie sps ,jei laikysi minkstus tai tos pompikes kur garis dave nuoroda tikrai uzteks :) kas liecia seretopora tai prie mazai sviesos jos sakeles bus labai plonos ir trapios ,pas mane yra 2 fragai tokios pacios vienas gana pakankamai sviesos ir sroves gauna tai jos sakos storesnes ir truputi greiciau auga o ta kuri gauna maziau sviesos ,bet sroves pakankamai tai sakeles daug plonesnes ir auga gal truputi leciau ,spalva pas abu fragus vienoda;)

Žinutė redaguota: megis, laikas: 2008/01/27 15:27

Arvis

Arvis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 387 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-24
Megi, galiu paklaust kokio galingumo ir kiek pompu tu detum i toki akva kaip pas mane, jei noretum sps laikyti? :)

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
du streemus 6055 valdomus kontrolieriaus plius gryztama kokia 3-3,5t , 1halida 250 + 2 ,o gal ir 4 aktinikus t5 refiugumas butinas ,cia mano nuomone ka as daryciau bet nereiskia kad kitaip padarius bus blogai;)

Arvis

Arvis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 387 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Lie-24
Nu vat dbr tavo atsakymas zymiai aiskiasnis negu ,, kai sroves padidinsi dar bent 4-5 kartus tada sakyciau sps gal? ir uzteks" ;) Beje refugiumas yra :)

Garis

Garis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • 291 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2007-Kov-02
  • Amžius: 45
megis rašė:

du streemus 6055 valdomus kontrolieriaus plius gryztama kokia 3-3,5t , 1halida 250 + 2 ,o gal ir 4 aktinikus t5 refiugumas butinas ,cia mano nuomone ka as daryciau bet nereiskia kad kitaip padarius bus blogai;)

Tik reiketu pridurti viena sakini - JEIGU BIUDZETAS NERIBOTAS :) Bet galima ir pigiau viska padaryti, ir rezultatas bus ne ka blogesnis...

megis

megis

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • 2.178 Pranešimai:
  • Kartu nuo 2006-Spa-04
Arvis: protingai paklausiai tai ir atsakyma protinga gavai (gal) ;) Garis:apie biudzeta kalba nejo :P

Bet galima ir pigiau viska padaryti, ir rezultatas bus ne ka blogesnis...

ka turejai galvoje??sroves ?? galima viska tik ar verta??,as asmeniskai i savo akva tikrai nedeciau jokiu samodelnu sroviu , sviestuva taip,bet jo turi nesimatyti ,nors pas mane ir tipo firminis,bet kai tik bus galimybe uz akvos pasidaryti kambariuka ir akva daryti tipo sienoj ,firminis eis i marcias :) skimeri ir reaktoriu irgi konstruociausi,bet kad konstruoti reikia zinoti ko tau reikia:)

Žinutė redaguota: megis, laikas: 2008/01/27 23:18