Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Akvariumininkų klubas - Kauno skyrius

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 709

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04
  • Amžius: 38

sarunas tą siūlo visiems ne Kauniečiams - Vilniečiams, Klaipėdiečiams, Alytaus gyventojams ir kitų miestų bei rajonų gyventojams, emigrantams Anglijoje, Airijoje, Ispanijoje, Vokietijoje ir ypač Norvegijoje, nes jie visi milijonieriai, ir gali atskristi nuosavu lėktuvu.

Lora

Lora

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 49

Daynewss: Šarūnas taip pat ne kaunietis :) aš pvz. esu vilniete, Silvija iš kėdainių, Gediminas t.p. kažkur gerokai už kauno .. net nepamenu to kaimo pavadinimo... buvo/yra ir kitų - bet ne esmė.. esmė kad žmonės nori susitikti ir pabendrauti - ir kviečia prisijungti visus norinčius. Tų norinčių tarpe - kol kas nėra norinčių iš to daryti šou ar kokių parodomųjų paskaitėlių.

Juk visi užsiimam tuo kuo patys norim, argi ne taip?

p.s. čia gal ir ne visai į temą, bet.. pvz mane asmeniškai erzina netgi fotografavimai visokie... kam to reikia? jei privatus asmuo neturi noro viešintis - kam to reikia? gal pas kitą, pvz yra kažkas panašaus į scenos baimę.. gal jis per tokį filmuojamą susitikimą nepasakys ir pusės to, ką pasakytų sau jaukioj atmosferoj... ir t.t. ir panašiai...

Tokia mano nuomonė, ir aš jai pritariu. / public.fotki.Lora

Nuotrauka

silvija

silvija

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-07
  • Amžius: 43

Lora,as kazkaip Daynewss pasisakyme jauciu ironija,sarkazma ir t.t.t. musu atzvilgiu....Jam ,matyt,labai netiko Saruno puikus(tieisiai i 10!)  pasisakymas/pakvietimas pas mus;DD 

Gyvenime labiausia gailimasi ne to-ka padarei,bet ko nepadarei.....
www.airsbaldai.lt

Nuotrauka

knocker

knocker

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 45

Na pavažiuoti į Kauną tikrai ne problema ir jei tik yra noro visada galima susiorganizuoti su bendraminčiais iš savo miesto. Esu aš ir vienas važiavęs iš Vilniaus ir kompanijon pažįstamų prigriebęs. Ne piniguose čia esmė, o žmonių nore pabendrauti su bendraminčiais GYVAI. Sakot, kad nieko napažystat - tai ne kriterijus taip pat, nes taip galima susipažinti su žmonėmis su kuriais jau galbūt bendravote internetu...

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

Lora, Knocker - jūs teisūs. bet tiek pat kaip ir aš. Gal  ne taip išsireiškiau. Man tikrai neįdomu kaip kas atrodo, kaip apsirengęs, kalba ar dar kas. Man svarbu info, tema. O tema mane suintrigavo, nes kaip jau rašiau žinau ancitrusus, lapes ir sraiges. O čia dar kažkokių akvariumo sanitarų yra 0_0. Kad gali būti "scenos" baimė apie tai nepagalvojau, o tai tikrai tiesa, nes "prie kamerų" dauguma elgiasi nenatūraliai. Važiuoti į Kauną dėl paskaitos - didelė prabanga laiko atžvilgiu. Kelionė+paskaita = šeštadienio nebėra.

Kaip sakiau - svarbu info. O šia tema nėra info aquarium.lt straipsnių skyrelyje. O po šio susitikimo galėtų atsirasti ;)

Lora

Lora

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --

manau mes rimtai apsvarstysim galimybę įdomesnes temas paversti į straipsnelius ir talpinti savo klubo svetainėje.

reikia tik rasti tą entuziastą kuris apsiims tai daryti...

nežinau ar kada bandėte rašyti straipsnį - bet jo rašymas (ypač neturinčiam patirties) neretai užima ne vieną vakarą... o vardan ko? dėl to kad kažkas nori sutaupyti savo pusdienį? bet... ką gali žinot... kaip sakoma: niekada nesakyk niekada :)

Nuotrauka

knocker

knocker

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 45

Kiekvienas turi savo prioritetus ir juos renkasi...

Jei  į viską žiūrėti laiko ir pinigų prasme tai net net "prabanga" yra turėti akvariumą, žiūrėti filmus, eiti į tetrą, koncertą... Juk viskas Youtube yra ir laiko sutautai ir niekur eiti nereikia.

O apie sanitarus tai kiekvinas bestuburis tavo akve irgi yra sanitaras (sraigės krevetės)... tema labai plati ir pavyzdžiau man daug lengviau ir maloniau bendrauti gyvai- žodžiu, nei rašyti. Tuomet diskusija yra gyva yra reaguojama į tai kas sakoma, taisoma, diskutuojama ir ginčijamasi daug "vaizdingiau" nei pasislėpus už monitoriaus.

Kartais mintis rašu išreikšti būna daug sunkiau - nei bendraujant gyvai, na bent jau man...

Esu daręs/ rengęs pranešimą EI metodikos tema kažkada seniai Vilniuje. Buvo po to patalpinta ir medžiaga viename iš puslapių.

Žinot kokie buvo nebuvuvių paskaitoje atsiliepimai, gaila kad nebuvome paskaitoje gyvai... Nestai kas buvo pateikta puslapyje skaidrių pagalba buvo viso labo susisteminta medžiaga su trumpais paaiškinimais, grafikais ir pan. tuo tarpu paskaitoje buvo gana įdomi diskusija pači opristatymo metu...

Esu taip pat vertęs porą straipsnių.

Vienas geras pažystamas po antro išversto straipsnio, žinot ko paklausė - kam tu tai darai, kam tau to reikia?! Nežinau ar bent 10 procentų to forumo lankytojų skaitė tas rašliavas iki galo, o kai kas tam skiria gana nemažai laiko - SAVO asmeninio, brangaus laiko. Bet man tai matinka. Nes tai mano hobis.

Taigi gal ir būtų gražu tas straipsnis - bet ar atsiras norinčių tai daryti...

Daynewss

Daynewss

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Kov-04

Kai 2009 metais prie laiptinės sniegą nukasinėjau, nes praeiti nebuvo įmanoma, kadangi net kiemsargius atleidinėjo iš darbų, manęs to paties paklausė. Bet darai, nes kažkam bus geriau, o ir pačiam malonu, kai gerą darbą padarai :D Ar ne todėl čia visi ir rašom?

Anyway, jei ką įžeidžiau - atsiprašykit, gal atleisiu :D O jei rimtai, tai tema man įdomi pasirodė, reikės pasidomėti. Gerai organizatoriai temą parinko.

Sėkmės visiems.

rimelis

rimelis

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Lap-30
  • Amžius: 48

Gal kas turit atliekamo anubias barteri var. nana? Pabandyciau į trofcų širšių lizdą įkišt, gal nesuės...

Jei ko nors norit už tai, parašykit, galima ir AŽ ;)

Obuoliuactas

Obuoliuactas

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Bir-29
  • Amžius: 36

Dėkui už įdomų ir ganėtinai gausų bendraminčių susirinkimą ;) Dėku Gintarui, kad įsileido ;)

Obuoliuactas

Obuoliuactas

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Bir-29

Labas visiems,

Kadangi pabėgau nesulaukęs pabaigos, koks planas artėjančiam susitikimui ?

Lora

Lora

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --

susitikimas planuojamas vasario 14d.

susitikimo vieta bus ta pati, o temas vėliau praneš Gediminas :)

Nuotrauka

Obuoliuactas

Obuoliuactas

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Bir-29

Supratau :)

DarKet

DarKet

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2012-Spa-15
  • Amžius: 34

o gal perstumiame datą dar per savaitę? Visgi valentino diena ir užgavėnės  :huh:

Obuoliuactas

Obuoliuactas

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2010-Bir-29

Aš būčiau už, kodangi irgi kaip sakant tai dienai turiu planų...Tad nesudalyvausiu

DarKet

DarKet

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2012-Spa-15
  • Amžius: 34

Tai kaip dėl tos datos?

Gediminas

Gediminas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2002-Kov-04

Atidedam iki kovo 7 d.

Geri sprendimai gimsta iš patirties, o patirtis - iš blogų sprendimų

Gediminas

Gediminas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2002-Kov-04

Sveiki,

Kviečiame į neeilinį klubo susitikimą - minėsime Gintaro Klimaičio akvariumininkystės 50-metį. Gintaras pažadadėjo įdomų pasakojimą apie tai, kaip akva hobis pasikeitė per pusę amžiaus. Visus norinčius kviečiame atvykti kovo 7 d., 11 val., KTU patalpose adresu Studentų g. 48 – 320 , Kaunas.

Nepraleiskite progos, nes kito tokio susitikimo gali tekti laukti dar pusšimtį metų ;)

silvija

silvija

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-07
  • Amžius: 43

Na va...O manes nebus..... :(

Gyvenime labiausia gailimasi ne to-ka padarei,bet ko nepadarei.....
www.airsbaldai.lt

Nuotrauka

Gediminas

Gediminas

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2002-Kov-04

Be Silvijos būtų negerai. Gal tada dar kartą nukeliam susitikimą į kovo 14 d. Ar tiktų?