Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

koki filtra pasirinkt?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 83

• Svečias
  • Kartu nuo --
As irgi taip galvojau! B) Aciu labai!

• Svečias
  • Kartu nuo --
jei labai akvos neperkrausi tai pakaks bet seip manau reiktu ne maziau 800l/h

• Svečias
  • Kartu nuo --
o kam tada raso kad filtras tinka 250 litru akvai? manau pakaks tokio filtro. Prileisiu zuvis pagal taisykles (kazkur macia straipsni apie zuvu (cm) ir akvariumo litru proporcijas) O tai kad pas mane bus mazai augalu nepakenks? :dry:

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
  • Amžius: 41

Prileisiu zuvis pagal taisykles (kazkur macia straipsni apie zuvu (cm) ir akvariumo litru proporcijas)

....ir žuvys kris pagal taisykles.Pabandyk įsivaizduot kiek kartų astronoto centimetras labiau teršia akvariumą negu neono centimetras;) be to dar reikia atsižvelgti į šėrimo, vandens keitimo intensyvumą ir ypač į biologinę filtraciją (arba ją pakeičiančius augalus).

• Svečias
  • Kartu nuo --
MariusS rašė:

Prileisiu zuvis pagal taisykles (kazkur macia straipsni apie zuvu (cm) ir akvariumo litru proporcijas)

....ir žuvys kris pagal taisykles.Pabandyk įsivaizduot kiek kartų astronoto centimetras labiau teršia akvariumą negu neono centimetras;) be to dar reikia atsižvelgti į šėrimo, vandens keitimo intensyvumą ir ypač į biologinę filtraciją (arba ją pakeičiančius augalus).

Šiuo atveju geriau vadovautis principu - kuo mažiau, tuo geriau (čia apie žuvų kiekius) :P, ypač kai augalų planuojama mažai augalų auginti :whistle:

Žinutė redaguota: puu, laikas: 2007/03/06 10:27

• Svečias
  • Kartu nuo --
:) o kaip jums sitas filtras? http://arowana-im.co...roducts_id=1345

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
  • Amžius: 41
Kaip mechaninis - geras, tačiau akvariumui be "žolės" svarbesnė biologinė filtracija, tai yra reikalingas didesnis tūris bakterijų kolonijoms apsigyventi. Na įmesta ten keramikos kažkokios, bet tik simboliškai... Kartu su bačka cirkuliacijai padidinti - liuks ;)

• Svečias
  • Kartu nuo --
o kad tik tureciau tiek pinigu :silly: gal kas gali man parodyti normalia sumpo schema ir kaip jis veikia :dry:

• Svečias
  • Kartu nuo --
http://www.zooshop.l...UNIMAX-500.html na man tai sitas filtras patiktu.filtracija gan didele bet su atsarga gal kada noresi didesni akva isigyti.beto ir kaina manau nera didele.forume kazkur buvo apie Unimax atsiliepimai o jie yra neblogi.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Man brangoka :dry: mokausi todel ir pinigu atliekamu neturiu :P filtras LUX bet..........

• Svečias
  • Kartu nuo --
tada verta siek tiek pataupyti ypac jei akva dar nenupirktas.

Flexadon

Flexadon

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 47
Arnolka neskubek, pataupyk ir busi pirmas, gal kada uz tai aciu pasakysi :dry:

• Svečias
  • Kartu nuo --
Nupirkti galiu as toki filtra bet man 300 litu tai daug :blink: ieskau optimalaus varianto jau 2 menesius :( net nezinau ka daryti. Ar pirkti isorini ar gaminti sumpa, ar isleisti visus pinigus ar bandyti laime, kad viskas iseis :S Akvos labai norisi :)

Flexadon

Flexadon

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 47
Tai augink normaliai augalu ir filtro uzteks silpnesnio

• Svečias
  • Kartu nuo --
na jei reikia filtro pigesnio tada neaugink ciklidu o rinkis tokias zuvis kurios augalu nerauna,needa ar kitaip neniokoja ir prisodink nemazai augalu.tada filtra vidini uz maximum 150lt nusipirksi.

• Svečias
  • Kartu nuo --
Turiu as paprastu zuvu ir filtra vidini turiu B) Nusibodo.... Ciklidai man visada patiko. O kaip jums sitas filtras? http://www.zoologicz...25_23_21___1513 praleidzia daug vandens 900l/h ir kaina nebloga. va tik del to pristatymo nezinau kaip bus. Parasiau emaila gal atrasys :) Gal kas buvo nupirkes koki daikta internetu is Lenkijos? ten daug geresnes kainos net neverciant zlotu i litus :woohoo:

• Svečias
  • Kartu nuo --
lenkiskai nelabai suprantu bet man regis ten tas Sera filtras be uzpildu.tad dar ir juos perkent atskirai bus brangiau.is ten esanciu filtru man sitas visai patiktu: http://www.zoologicz...25_23_21___1241

• Svečias
  • Kartu nuo --
Jis su uzpildais. Maciau kitur ten buvo parasyta kad su uzpildais. Mexaninis-biologinis filtras su uzpildais. :P o kaip del uzsakymu?

• Svečias
  • Kartu nuo --
Siandien kikoje maciautoki filtra! 100 litu brangiau :sick:

• Svečias
  • Kartu nuo --
kikoje net neverta ziureti ten viskas brangiau.na seip uz pristatima dar reiks moketi.