Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Jūrinių akvariumų forumas!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems gėlavandene bei jūrine akvariumininkyste. AQUARIUM.LT forumas sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie jūrinį akvariumą, ar Jūs turite jų kelis, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės i pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

mano mažoji jūra

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 181

#181

  • Svečias
  • Kartu nuo --
o tai kokia viso komplektuko kaina?Blin, kaip suprantu, pavėlavau... :( Žinutė redaguota: exonn, laikas: 2008/06/10 16:46

#182

  • Svečias
  • Kartu nuo --
exonn rašė:

o tai kokia viso komplektuko kaina?Blin, kaip suprantu, pavėlavau... :(<br><br>Žinutė redaguota: exonn, laikas: 2008/06/10 16:46

aha, jau absoliuciai viskas parduota :( nebebera mano mazosios juros....na, bus galimybiu tai kadanors bus kita :whistle: