Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

akvos gamyba

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 82

• Svečias
  • Kartu nuo --
as pats paidariau akva. ir mano draugas tuosusizavejas praso pagaminti jam akva 100/50/45 225l is 6mm stiklo.as ji bandziau perkalbet bet jis nenori leist dag pinigu stiklui.ir zinokit kazkaip geda atsakit jam jog negaminsiu.bet kartu ir baisu kad visi jo kaimynai nepaskestu gal kas turit toki akva is tokio stiklo ir galit duot garantiju?

auryzzz

auryzzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-24
  • Amžius: 31
6mm 45aukstis 1m plotis...

• Svečias
  • Kartu nuo --
pas tave toks akva?kiek litru?cia kaip suprast?man reikia zinot ar atlaikys spaudima 6mm storio stiklas kaip akva bus tokiyu ismatavimu?

auryzzz

auryzzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-24
cia is lenteles... jei bus 1,5m tai tikrai neislaikys... o gal?:woohoo: 6mm tikrai per plonas

Linute

Linute

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 35
Na ką jūs, tikrai ne per plonas... Akvafanas dar didesnius ir aukštesnius akvus iš tokio stiklo daro, ir vargo nemato. Užtat kiek uždarbio lieka B)

• Svečias
  • Kartu nuo --
rimtaj galima 220l padaryt is 6mm?:whistle:

auryzzz

auryzzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-24
Padaryt tai galima bet nzn... kazkaip jau pavojingai atrodytu...

• Svečias
  • Kartu nuo --
na tai amne tas ir domina ar kas turi tokio turio ar panasaus akva is 6mm stiklo storio?esu girdejas kad yra bet as noreciau isitikinti gal kas turi, tad tikrai buciau ramesnis.

• Svečias
  • Kartu nuo --
na tai mane tas ir domina ar kas turi tokio turio ar panasaus akva is 6mm stiklo storio?esu girdejas kad yra, bet as noreciau isitikinti gal kas turi, tad tikrai buciau ramesnis.

auryzzz

auryzzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-24
turi 94x48x45. Tūri paskaiciuok...

Lora

Lora

Dažnas dalyvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 46
110x45 aukštis 50cm:šoniniai stiklai 6mm, dugnas 10mmvandens, tiesa, dar nepyliau...bet tokį akvą pagamino ir davė 3 metų garantiją...

• Svečias
  • Kartu nuo --
jei tau toki akva pagamino ir dave garantija tai norejau paklaust kiek mokejai? ir ar yra kokie stiklu sutvirtinimai?

• Svečias
  • Kartu nuo --
As esu padares keleta akvariumu, dabar norejau gaminti didesni 100*45*40. Noriu paklaus kam reikalingas storesnis dugnas? visada galvojau kad dugnui atitenka maziausias slegis... :dry: :)

Lora

Lora

Dažnas dalyvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --
yra ir skersiniai ir išilginiai sutvirtinimai.man aiškino kad dižiausias spaudimas tenka dugnui ir jo siūlėms, todėl ir ima storesnį stiklą dugnui.(kiek kainavo vien stiklas pasakyt negaliu - nes užsakomas akvas buvo su dangčiu, o dangtis dangčiui nelygu... kaina ne tik nuo lempų priklauso, o ir nuo droselių)

• Svečias
  • Kartu nuo --
Atsizvelgdamas i tavo zodzius siules dugne darysiu dvigubas B) bet stikla desiu 6mm nes 10 mm nerandu. Senukuose storiausias 6mm. Gal kas zino kur galima tokio stiklo nusipirkti? Kokios kainos?:dry: aciu!

Lora

Lora

Dažnas dalyvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --

... Senukuose storiausias 6mm. Gal kas zino kur galima tokio stiklo nusipirkti? Kokios kainos?...

firmoje Piola. kainų neatsimenu

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
  • Amžius: 40

visada galvojau kad dugnui atitenka maziausias slegis...

Slėgis tai atitenka didžiausias, bet jei dugnas nekabo, jam deformuotis neleidžia pagrindas (jei lygus) ant kurio stovi akvariumas

• Svečias
  • Kartu nuo --
As taip ir galvojau. Del kliju as net neabejoju vat tik tas dugnas buvo man klausimas :laugh:

ecka_fish

ecka_fish

Senbuvis

• Moderatorius
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 51
Lora_ rašė:

yra ir skersiniai ir išilginiai sutvirtinimai.man aiškino kad dižiausias spaudimas tenka dugnui ir jo siūlėms, todėl ir ima storesnį stiklą dugnui.

Burtininkai jie ten visi. dugnui didziausias spaudimas tektu tik tuo atveju jei dugnas kabetu ore,kaip budavo su karkasiniais akvariumais. O kai akvariumas padetas ant lygaus tvirto pagrindo,didziausias spaudimas i priekini galini stikla. Gal ir nesprogs pripylus ,bet stiklas visada bus itemtas "do priediela", ir neduok dieve netycia stipriau atsiremsi,ar stuktelsi alkune...Tada garantijos negausit,sakys patys sudauzet :evil:

• Svečias
  • Kartu nuo --
na cia tai fizikai. nebent akva yra stebuklas kurio mokslas dar neistyre.jei akava padeta ant lygaus pagrindo tai didziausias slegis tenka sonams? :) juokas ima :) pasiskaitykit apie archimedo jega ir jos desnius:P nes kaip bebutu akva padeta didziausias slegis bus dugnui.(nebent zmogus nemokejo paaiskit jog kai akva stovi ant ligaus pagrindo jos dugnui nebera kaip deformuotis kitaip tariant plestis, todel ir yra spaudziami sonai) nuosirdziai fizikos burelio pazyba:woohoo: Žinutė redaguota: Tupe, laikas: 2007/02/22 13:13