Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

akvos gamyba

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 82

mindaugaz

mindaugaz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Lie-05
  • Amžius: 37
tai kad niekas ir nesiruose klijoti 450litru akvariumo is 6 mm stiklo ne 450 nezada klijuoti is 6mm,bet galvoja 375l klijuoti is 10mm.seip pagalvojus jei zmogus nezino,net kur gauti 10mm stiklo,tai apie akvos klijavima zino dar maziau ir nujauciu,kad cia pirmas bus akvariumas,ir imtis klijuoti 375l paciam na ka as zinau.taupyk ant dangcio,spintele pats perdirbinek,kad pigiau butu,bet ant stiklo taupyti manau neverta.kai zmogus buan suklijaves aju ne viena akvariuma ir zino kaip ka daryti tai pirmyn

• Svečias
  • Kartu nuo --
As pats pasigaminau nediduka akva apie 80 l. ir pagalvojau jei taip nesunku pasigamint( aisku reikia tureti daug kantrybes ir neskubet) tai noreciau dabar pasigamint dydesni apie 300 - 400 l. akva, bet man lb idomu mazdaug kokio storio stiklo reikia? ir ar tas silikonas is senuku skirtas akvom atlaikys? kad nebutu visas darbas veltui.......:P

Flexadon

Flexadon

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 47
Kas del stiklo storio reiktu paskaityti cia http://www.aquarium....592&Itemid=114O kas del laikymo as turiu Aqua silikona is Senuku tai ten nurodyta, kad tinka akvariumams iki 1000l. Taip, kad reikia kartais paskaityti kas po ranka:P O kaip laikys tai priklauso nuo meistro :whistle:

auryzzz

auryzzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-24
  • Amžius: 32
kuo pigiau tuo sirdziai maloniau...:) o jei skils kada tai... kita pasidarysiu:P p.s. jau buvo pripiltas :)

• Svečias
  • Kartu nuo --
Geras - kiek visokiu nuomoniu prisiskaiciau...... dekui visiems.Nesu jau toks zalias kaip jums atrodo , esu pasigamines nedideli 80ltr akva is 6mm stiklo su isilginem juostom - stovi ir dar 100 metu stoves , dariau ir keleta mazesniu.Tik reikalo esme yra ta , kad noriu savo rankomis pasidaryti - juk daug maloniau kai matai savo darbo rezultatus ir kitiems gali parodyti(tikiuosi kad 10mm stiklas atlaikys) nes esu skaites apie akvu daryma ir stiklo stori rusiskuose saituose-ten tikrai yra daug geru patarimu tik tiek kad iskilo problema su stiklu nes plonesnio gali gaut belekur - 6mm storio panaudojau is seno bufeto :D

pompa

pompa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-27
  • Amžius: 44
Pries desimt metu,vienas pazystamas man padare 235ltr.akvariuma is 6mm stiklo.Zuvis jame laikiau apie 4 metus,paskui deja teko isvaziuoti ir jis prastovejo 5 metus tuscias.pernai ji pasieme draugas ir dabar jame laiko zuvis ir neturi jokiu problemu.Tiesa jis buvo klijuotas ne su specialiu silikonu,o su paprastu statybiniu,pas mane drasiai stovejo 4 aukste,pas drauga taip pat drasiai stovi 5.Taip kad kas nerizikuoja negiaria sampano. B)

mindaugaz

mindaugaz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Lie-05
  • Amžius: 37
pompatas akva klijuotas be kampuociu???ta prasme kampai kaip dabartiniuose be jokiu metaliniu kampuociu?

auryzzz

auryzzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-24
  • Amžius: 32
jo bet tos rusiskos knygos...:S buvo rasyta nuslifuoti stiklų krastus, o is tikro jokiu budu negalima slifuot ten kur bus tepamas silikonas... silikonas prasciau laiko...

pompa

pompa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-27
Taip be kampuocio,su paprastu silikono.Tik kai ji man dare buvau kazkokioj knygoj skaites,kad du milimetrai stiklo atitinka 13 cm akvariumo aukscio.Tai jis pas mane buvo neaukstas,40cm,bet platus.

samosval

samosval

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-17
  • Amžius: 39
kiek laiko turi proeiti po klijavymo, kad i akvariuma galima butu ipylti vandens isbandimui?

samosval

samosval

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-17
  • Amžius: 39
Flexadon rašė:as turiu Aqua silikona is Senuku tai ten nurodyta, kad tinka akvariumams iki 1000l. be to ten parasyta kad akvariumas neturi buti aukstesnis kaip 60cm

pompa

pompa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-27
Del aukscio as nezinau teisus as ar ne,bet kaip jau rasiau 2mm.-13cm.Bet is tikruju kaip tau pasake tai gerai ir yra nes kai pagalvoji aukstesnio nei 60cm reik tik tuo atveju kai akva nemazesne nei1000 ltr. bet cia tik mano nuomone,ji gali but klaidinga. :whistle:

Flexadon

Flexadon

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 47
Aukstesnio nei 60 cm akvariumo tikrai nereikia, nes auksta akvariuma sunku tvarkyti, sviesa taip pat sunkiai prasiskverbia iki dugno (reikia galingesnio apsvietimo, cia gal svarbu augaliniams akvariumams).

• Svečias
  • Kartu nuo --
pompa rašė:

Taip be kampuocio,su paprastu silikono.Tik kai ji man dare buvau kazkokioj knygoj skaites,kad du milimetrai stiklo atitinka 13 cm akvariumo aukscio.Tai jis pas mane buvo neaukstas,40cm,bet platus.

O kaip del plocio: koks graziau ir patogiau platesnis ar siauresni?

Lora

Lora

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 46
platesnis ir patogiau ir gražiau; be to ir platesnis laukas idėjų įgyvendinimui... :)

MariusS

MariusS

Senbuvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2012-Spa-04
  • Amžius: 41
Augaliniam - plotis ne mažiau už aukštį... ;)

pompa

pompa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-27
To ramasg: pas mane buvo 60cm. plocio kol dziuvo silikonas ir stovejo tuscias tai atrode keistai,bet kai susidejo dekoracijos tai buvau patenkintas,nes tikrai platesniam daugiau fantaziju gali ispildyt,nei siauram

• Svečias
  • Kartu nuo --
prieš puse metų pasidariau akvariuma 150x50x50. Naudojau 0,8 cm stiklą ir senukuose pirktą silikoną AQUA SILIKOn. Ant pakuotės parašyta, kad džiūsta savaitę. Aš aišku buvau laaaabai nekantrus ir palaukiau iki kitos dienos vakaro. pilno aišku nepyliau, apie 100l. Po to dar kokius 5 kartus buvau pripylęs po 200l.. Dar po šiai dienai bijau pilt pilną akvą (įpilta apie 300l). labai gaila, kad tik viską padaręs radau keletą gerų nuorodų.viena iš jų:http://www.tropica.r...m.php?itemid=79beje, girdejau apie tokius naujoviškus stiklo klijus: sustatai, apipurški sujungimą klijais iš švirkšto, ir po 3 min pašvieti su UV lempa, ir stiklas kaip suvirintas, belieka hermetizuot. Nuotrauka

Žinutė redaguota: KGur, laikas: 2007/02/19 02:11

• Svečias
  • Kartu nuo --
as taipogi turiu pasidarias maza akva apie 80l.ir uzsinorejau didesnio apie 400l.pasigaminimas atrodo nesunkus ir lengvas tik kazkur skaitydamas pastebejau kad jus kalbat apie skersinius kaip ir kur jie naudojami?ar tik akvai gaminant ju reikia?ar ir pagamintai akvai reikia kad tokie butu?

• Svečias
  • Kartu nuo --
žiūrėjau aš vakar į tuos akvariumus, ir pagalvojau, kad antro turbūt nedaryčiau. kaune, bazėse 12sandelį ant tiek pigūs akvos, ir padaryti gerai.