Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open

akvos gamyba

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 82

• Svečias
  • Kartu nuo --
Ruosiuosi pats pasidaryti akva 50x50x150cm.Kur gauti stiklo 10mm storio ?Gal kas turite patirties siuo klausimu ?Aciu !

Flexadon

Flexadon

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 47
http://www.stiklita....roduct.php?id=1 :whistle:

mozek

mozek

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-04
  • Amžius: 39
from GABENASas zaviuosi zmonemis kurie nieko neismanydami ruosiasi imtis sudetingu darbu, juk ruosesi klijuoti akvariuma kurio max turis 375litrai vandens!!!nebijai kad paskesi kai neislaikis jo siules???juk toks aqua nera brangus, jo kaina apie 400ltkiek susitaupisi pasidaridamas ji pats???nusipirk aqua, gausi garantija ir ramiai miegosi, jokiu klijavimu,itrukimu,stiklo sudauzimo, nervu. atvaziavai, pasiiemei, pripileivandens ir naudoji ramiai miegodamaskam imtis to ko nemokame,juk yra zmones kurie valgo is tuo duona,vat jiems ja ir palikime! :evil:

• Svečias
  • Kartu nuo --
from Mozek Man labai įdomu kur už tokią kainą galima įsigyti aqua?????

pompa

pompa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-27
  • Amžius: 44
Mane irgi tai domina,praeita ziema pirkau 150x50x50,visur ieskojau ir pigiausiai gavau uz 850.O 400 tai man atrodo nebent pasaku saly :laugh:

Linute

Linute

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 36
Zoono kainininke rašoma, kad pas juos toks akva kainuoja 419 Lt: http://www.zoon.lt/Aqua_pricelist_06.10.30.doc

mindaugaz

mindaugaz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Lie-05
  • Amžius: 37
pompakas nemoka ieskoti tai ir dabar perka po 700-850 lt ,bet paieskojus yra pasirnkti i valias ir tikrai daug pigiau,kartais reikia nepatinget ir pasidometi,paskmbineti.as pries savaite nusipirkau ir 375l kainavo 380lt be nuolaidos 401lt bet 850lt tai cia jau is pasaku salies arba is kikos :))))cia jau kalbeta buvohttp://www.aquarium.lt/index.php?option=com_joomlaboard&Itemid=107&func=view&id=134087&catid=30 Žinutė redaguota: mindaugaz, laikas: 2007/02/14 18:56

auryzzz

auryzzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-24
  • Amžius: 32
pasidariau 160l akva ir isleidau apie 30lt:) gamink... nieko sunkaus... minimum 200lt sutaupysi... o dar dangtis taj... isvis ubagas galetu pasidaryt...

mozek

mozek

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-04
AstaC rašė:

from Mozek Man labai įdomu kur už tokią kainą galima įsigyti aqua?????

zoon-419 ltir dar kazkokie bachuriukai stumdo aquas dar pigiau jai Tave domina as Tau dosiu ju Nr.tik parasik man asmenine zinute

mozek

mozek

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-04
auryzzz rašė:

pasidariau 160l akva ir isleidau apie 30lt:) gamink... nieko sunkaus... minimum 200lt sutaupysi... o dar dangtis taj... isvis ubagas galetu pasidaryt...

as Tau duosiu300lt jai Tu man pagaminsi 450l. aqua kokybiskai!ziurek koki navara pasidarisi!!!!???

auryzzz

auryzzz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-24
  • Amžius: 32
ne dekuj;) stiklas toks pobrangis... o 6mm taj galim ir uz dyka gaut pvz kaip as paieskojus per skelbimus kur dovanoja...:) o ten silikonas 16lt plius apdaila taj dykai ir gaunas... bet as primeciau su stiklu ten minus 200... nes uz stikla nedaugiau 250.. bus neuzilgo straipsnis su daug daug nuotr. apie ta mano akva:) jau spintele renciama:) aisku ir ji beveik dykai.. :)

• Svečias
  • Kartu nuo --
na yra sakoma taupus moka du kartus...jei noretum 50-80l akva pasigamint tai kodel gi ne bet 375l cia jau ne juokas.is 6mm stilo tokio akvaos nepagaminsi.nors gali bandyt gal ivyks stebuklas ir nepaskesi.

pompa

pompa

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2007-Sau-27
  • Amžius: 44
Pagal zoon kainas mano taip ir gaunasi(nes mano skaitosi ovalus),bet kai ieskojau pernai pirkti nuvariau i kauno zoona ten pasake tipo toks kainuoja su dangciu 1300,o ir skambinejau daug ir ieskojau daug kur,bet gavosi akvariumas su dangciu 850,o su visa iranga(2sildytuvai,atman isorinis filtras,gruntas,2 termometrai ir visokia kita smulkme) gavosi 1150 tada man atrode pigiai,bet dabar paskaicius ka jus cia rasot tai atrodo,kad brangiai :( Nuotrauka

mindaugaz

mindaugaz

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2011-Lie-05
  • Amžius: 37
na jei 850 su dangciu ir gaubtas stiklas tada dar neiko,bet as supratau,akd tu vien uz akav tiek mokejai :) man akvariumas staciakampis 375l sukainavo 380lt o dangtis 220lt tad as uz akva sumokejau 600lt http://public.fotki....75-l-150x50x50/kitanatoks jausmas,kad perskaitei mano mintis visa tai norejau ir as parasyti :)))

Žinutė redaguota: mindaugaz, laikas: 2007/02/14 22:51

sona

sona

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-06
  • Amžius: 43
auryzzz rašė:o 6mm taj galim ir uz dyka gaut pvz kaip as paieskojus per skelbimus kur dovanoja... bus neuzilgo straipsnis su daug daug nuotr. apie ta mano akva jau spintele renciama aisku ir ji beveik dykai.. Žinoma, dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, bet ar nebus taip, kad kažkur stiklas įbrėžtas, ir neužilgo bus straipsnis su daug daug nuotr. "kaip mano akvariumas įskilo" .....:blush: :(

turboflame

turboflame

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2003-Sau-05
  • Amžius: 41
O aš žaviuosi žmonėmis kurie mažai žinodami domisi ir pasidaro tai ko jiems reikia. Nebutina čia pulti žmogaus kritikuoti, jei patys bijot piršta pajudinti. ;)

turboflame

turboflame

Naujokas

• Vartotojas
  • Akis
  • Kartu nuo 2003-Sau-05
  • Amžius: 41
Ir iš viso straipsnelio autorius neklausia ar jam verta pačiam gamintis akvariumą ir t.t., tai nėra čia ko rašinėti bereikšmių dalykų.:angry:

mozek

mozek

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-04
auryzzz rašė:

ne dekuj;) stiklas toks pobrangis... o 6mm taj galim ir uz dyka gaut pvz kaip as paieskojus per skelbimus kur dovanoja...:) o ten silikonas 16lt plius apdaila taj dykai ir gaunas... bet as primeciau su stiklu ten minus 200... nes uz stikla nedaugiau 250.. bus neuzilgo straipsnis su daug daug nuotr. apie ta mano akva:) jau spintele renciama:) aisku ir ji beveik dykai.. :)

as ziuriu cia pas Tave viskas dikai :)saunuolis is dalies:unsure:

mozek

mozek

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-04
pompa rašė:

Pagal zoon kainas mano taip ir gaunasi(nes mano skaitosi ovalus),bet kai ieskojau pernai pirkti nuvariau i kauno zoona ten pasake tipo toks kainuoja su dangciu 1300,o ir skambinejau daug ir ieskojau daug kur,bet gavosi akvariumas su dangciu 850,o su visa iranga(2sildytuvai,atman isorinis filtras,gruntas,2 termometrai ir visokia kita smulkme) gavosi 1150 tada man atrode pigiai,bet dabar paskaicius ka jus cia rasot tai atrodo,kad brangiai :(

teisingai su dangciu tiek ir kainuoja aqua apie 800lt nes priekinis stiklas pustaso siaip Tavo aqva nebrangiai gavosias dabar ruosiuosi pirkti 450l aqua su ustu priekiniu stiklu ( dangciu, padeklu aquai, isoriniu filtru, geru silsituvu, kompresorium, spintele, ir labai pigiai gaunamom dekoracijom) ir paskaiciavau kad man be 2000lt ner ko ir sakotis :(

Žinutė redaguota: mozek, laikas: 2007/02/15 11:18

mozek

mozek

Dažnas dalyvis

• Vartotojas
  • AkisAkisAkis
  • Kartu nuo 2006-Grd-04
kitana rašė:

na yra sakoma taupus moka du kartus...jei noretum 50-80l akva pasigamint tai kodel gi ne bet 375l cia jau ne juokas.is 6mm stilo tokio akvaos nepagaminsi.nors gali bandyt gal ivyks stebuklas ir nepaskesi.

tai kad niekas ir nesiruose klijoti 450litru akvariumo is 6 mm stiklo:silly: