Peršokti prie turinio

Akvariumų forumas | Sveiki atvykę!
Kaip pastebėjote iš puslapio pavadinimo, šis projektas skirtas visiems, besidomintiems akvariumininkyste - tiek gėlavandene, tiek ir jūrine. AQUARIUM.LT sukurtas, gyvena ir auga savo lankytojų "aqua-ligonių" pagalba. Jūs visada laukiami ir galite prisidėti prie forumo gyvenimo, pasidalinti savo patirtimi, nuomone. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs tik svajojate apie akvariumą, ar Jūs turite jų 28 vnt. jau 60 metų, šis forumas Jums atvertas. Savo patirtimi galite pasidalinti rašydami straipsnius bei dalyvaudami forume. Iškilus klausimams ar nesusipratimams, kreipkitės į pačius aktyviausius. Tad "aqua-ligoniai" visų Lietuvos kraštų, junkitės!
Užsiregistruokite, kad galėtumet naudotis visais puslapio ištekliais: rašyti į forumą, vertinti kitus forumo dalyvius, naudotis asmeninėmis žinutėmis, keisti savo būseną, rašyti bei skaityti straipsnius, valdyti savo profilį ir dar daug visko. Jeigu jau turite savo profilį, prisijunkite čia - kitu atveju užsiregistruokite jau dabar!

Close Open
Close Open
Nuotrauka

Keli patarimai kaip užduoti klausimus


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje nėra atsakymų

#1
Babeni

Babeni

    Įkūrėjas

  • Vartotojas
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Pranešimai: 1.578
  • Kartu nuo --
  • Amžius: 51
Jums pateikus šią informaciją kartu su savo klausimu, atsakymas bus išsamesnis: * Kokia Jūsų akvariumo talpa? * Kokios žuvys akvariume ir kiek jų? * Kokie akvariume augalai (aukštesnieji, ne dumbliai) ir kiek jų? * Ar naudojate kokias nors trąšas akvariumo augalams, gal papildomai tręšiate CO2? * Koks akvariumo apšvietimas? * Koks naudojamas filtas ir kokiu režimu jis dirba? * Kokia akvariumo vandens temperatūra? * Kada buvo paleistas akvariumas, kaip ir kokia tvarka į jį buvo leidžamos žuvys? * Kokiu maistu ir kaip dažnai šeriamos žuvys? * Kaip dažnai keičiamas vanduo, kokia jo dalis keičiama (litrais, procentais)? * Kaip papildomai paruošiate vandenį prieš pakeitimą? * Kaip dažnai valomas (nusiurbiamas) gruntas? * Kada atsirado problemos, ar nenutiko kas nors neįprasto, prieš joms atsirandant? * Kas akvariume pasikeitė išoriškai (žuvų elgesys, žuvų ir augalų spalva ir panašiai)?